26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Dexantreal
    #11934
    ühümm...és mi ez?....
  • Borg
    #11933
  • Dexantreal
    #11932
    hy all!

    egyszer kedvem szottyant rá, hogy az itt látható IP címet bepötyögjem az ASE-ba,de asszem nem találta vagy....tipp/ötlet?majd du-tán megpróbálom ismét és majd esetleg berakokr egy print szkrínt ide, hogy mivan...annyira végülis nem gáz, hogy nem leli meg,csak pusztán kíváncsi vok az sg szerverére
  • Nadi
    #11931
    Akkor sajnos a magyar servereken nem terjedne el :(
  • ent
    #11930
    Egyébként a legjobb az lenne az iw részéről, ha csak a cdkey megadása után tudnád letölteni a frissítést... A többiek meg kapák be.
  • ent
    #11929
    Nemtom volte már, de berakom, igen terjedelmes lesz ez a pecs... Valszeg még a kiadás után 1 hét mire lejön, mindenki nyúzza majd, elméletileg, legelőször a www.callofduty.com oldalon lesz fenn.
    "IW confirmed that the patch will include punkbuster functionality, two new multiplayer maps and HTTP redirect in multiplayer, which means modders can send players to an external website to download their maps and mods. The patch will also repair multiplayer exploits and various minor bugs. Hopefully it'll be enough to placate those angry Call of Duty fans who got so fed up that they threatened to strike last November.
    Advertisement


    Infinity Ward is also currently putting the finishing touches to the map editing tools, which are due out soon. Plus, a second title update is on the way for the Xbox 360 version of the game, designed to improve play via Xbox Live.

    Apparently the patch will address the issue of player lag, and introduce private game lobbies and reserved slots. You'll have more options when it comes to customising games, including a map preferences setting and lobby game type, map and host notification, and the host will now be able to kick players."
  • ent
    #11928
    Vazze Harbor, vazze, gyertek büdös nácik, kigránátozlak benneteket... vazze, szerintem... Vmi képeket nem találtál még az új mapokról???
  • ent
    #11927
  • Eisenhower
    #11926
    ez nem az én ase-m^^ ez a kép az iwnationrol van és azért raktam be mert jobb oldalon már látszódik egy olyan sor hogy sv_punkbuster 1 ^.^ mohpa-t nem játszottam single-be elég volt a single azt se toltam végig mert egy rakás szar
  • SZU
    #11925
    Hali!
    Tegnapelőtt nyomtam pár kört az egyik magyar szerveren. HQ volt. A lényeg, hogy ti mennyire toleráljátok azt, ha valaki géppuskával belehasal a falba!! a rádió mellett. S nem sebzi SEMMI! De ő ki tud lőni, sőt! Lő is...

    Szal ez is csalásnak minősül?
  • PESFAN
    #11924
    Eisenhower Tábornok!

    Látom neked fennt van a Pacific Assault.
    Gondolkodtam már, hogy leszedem újra, hogy multiban nyomjam.
    Neked mik a tapasztalataid róla multi téren?
    Én COD UO-s vagyok de nagyon ahhoz mérten viszonyíts kérlek.
  • Eisenhower
    #11923
    :D
  • Eisenhower
    #11922
    ismerve az iw uj stratégiáját sztem még pár nap míg lesz patch...
  • CheAteR88 #11921
    jeeeeeeeee
  • Richard90
    #11920
    Már nagyon várom!!! (várjuk )
  • Nadi
    #11919
    A mai napon kiadták a Cod2 patchot XBOX360-ra. Mivel állítólag a PC-s változat csak erre várt, bármelyik pillanatban megjöhet a frissítés nekünk is. A két új multi pálya már biztosan Harbor és Rhine.
  • donoki
    #11918
    Quick Connect oda beírod az Ip-t és csatizz...
    Kiválasztod a szobát és mikrofon up
  • PCMAXI
    #11917
    Csá! Hogy kell használni a Team Speak 2 t?
  • Eisenhower
    #11916
    "# Call of Duty 2 360 Patch Released, PC Plans - Activision let us know that the long awaited update for the Xbox 360 version of Call of Duty 2 is now available. The multiplayer update offers significant enhancements, including improved multiplayer performance, the ability to reserve friend slots in private game lobbies, post-game lobbies so friends can play longer, configurable host options and more. A PC patch is coming as well, which will include Punkbuster support as well as two new multiplayer maps: Rhine and the longtime community favorite Harbor, from the original Call of Duty "
  • ent
    #11915
    Remélem a server ftp jére azé még be tudsz nézni, mert akkor megnyitod a total commandert - ftp megnyitás - /cod2 - /main - és ott találod a cfg kiterjesztésű configod - F4 - és megnézed a mintha sv_rconpassword "" vagy mi, voilá...
  • donoki
    #11914
    Thx emberek
  • urbijoe
    #11913
    képfeltöltö
  • AlieN911
    #11912
    off: iaro.srv.hu
    on
  • donoki
    #11911
    OFF: Nem tud vki vmilyen képfeltöltő weboldalt?mert beakartam szúrni!de a kepfeltoltes.hu se jó és az imageshack.us se :-(
  • donoki
    #11910
    Ott a FAQ
  • DJviolin
    #11909
    Sziasztok!

    Régen jártam már itt. A kérdésem az lenne, hogy a készítők már méltóztattak-e kiadni az SDK-t, és a cod2radiant pályaszerkesztőt, mert már kb. 3-4 hónapja erre várok. A francba moddolni akarok ezzel a szuper radiant pályaszerkesztővel, mert olyan piszkos könnyű, és imádom. Jobb pályát szerkeszteni vele, mint játszani. Az a jó az ID Software-es grafikus motorokban, hogy mind a radiant pályaszerkesztőt használják, tehát aki megtanulta a MOHAA Radiant kezelését, az érti a COD1, COD2, Quake3, Quake4, Doom3, RTCW, RTCW: Enemy Territory pályaszerkesztőket is.

    Intermezzo vége.

    Üdv:
    Lanti
  • 5555
    #11908
    Sziasztok nem tudom esetleg tudd valaki segiteni elfelejtetem az rcon kodot. Nem tudjátok hogy lehetne megváltoztatni vagy vagy a régit újra megtudom? S.o.S. Thx.
  • GTA
    #11907
    Kösz már találtam egyet a magyaritasok.hu-n. De azért nyugodtan küld ide: [email protected]
  • Panjabi Mc
    #11906
    GTA Pm ben küldj egy mail címet és elküldöm rá a magyarítást
  • CheAteR88 #11905
    csöcs
    seggícség kellene
    néha ha füst van meg ha nincs akkor szaggatok ladolok(ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ) és már nem tudok semmit csinálni
    mi lehet nállam a probléma mer eddig jol futott csak 1 hete szarakszik:(
  • Ramirez
    #11904
    Szerintem ha akarsz akkor tudsz sd-s serverek között választani most eggyel több vagy kevesebb mit számit!
  • GTA
    #11903
    Magyarosítást honnan tudok letölteni a játékhoz?
  • csuszi
    #11902
    Az egy spyware... Hasznald a Microsoft Antispyware-et. Az adot oldalon majd a progijaikat akarjak veled letoltetni . Ne legy lami. Szedd le azt a szart a gepedrol.
  • PESFAN
    #11901
    Hát az nagyfokú igénytelenségre vall
  • Zsoltika 007
    #11900
    Mert a játékosok 90%-a azt a szart szereti.
  • Mester01
    #11899
    Tedd föl a Windows Frissitéseket!
  • donoki
    #11898
    Hát nem tom, leehtne néha sd is ... =/
  • PESFAN
    #11897
    Szeretnék felmenni az sg szerverére megnézni a custom mapokat de nem látok egyet sem csak alapmapokat és mindig az a szar TDM.
    Miért?
  • Borg
    #11896
    Megújult az SG Team HQ!

    Az új oldal immár ezen a címen érhető el: http://team.sg.hu


    (A régi címről is megy még.)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #11895
    2cer rákatintasz ,és ott tudod állítani utána ->kézi,automatikus,letiltva.