26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • forzajuve5
    #11975
    Hello mindenkinek!

    Szerintem eljött az uninstal ideje. Szeretem a játékot, főleg multiplayerben, de elegem van a sok buzi csíterből.
  • laslandes
    #11974
    Az uzi szvsz egy baromság. A füst felesleges ha TDM megy a szerveren. Az automessage mit jelent?
    Amúgy én is az 1-4-5 -re szavaztam volna, de így maradt az 1-2.
  • CheAteR88 #11973
    addtak már ki a cod2-höz olyan célkeresztet ami futás közbrn is a kép közepén marad?
    mert a mostani kicsit szar
    ha iggen akkor hol alálom?
  • PESFAN
    #11972
    Én szerettem volna szavazni de nem tudtam az általam összeállított dolgokra, mert nem volt rá lehetőség.
    Ugyanis ez nálam 1-4-5
    Nem játszottam még nálatok, de egy dolog az, ami legfőképpen elüldözött a COD-2 multitól.
    PPSH-val fejlövést adok a térkép egyik végétől a másikon állónak.
    Szóval pontosan nem tudom mi az a realisztikus mod, de ha a fegyverek viselkedése megvéltozik, mondjuk egész élethúre akkor úgy gondolom az senkinek sem ártana.
    Bár a GFM2 moddal ellátott szervereket elnézve úgy látom a népnek nem erre van szüksége sajnos, mivel egyiken sincsen ember.
    Bár igaz nem volt túl nagy változás a GFM2-ben a fegyverek viselkedését illetően.
    Szóval 100 szónak is egy a vége szerintem nem baj az ha nincs célkereszt és nem tudunk egy puttyantással senkit sem lelőni, és ha meghúzom azt a kibaszott ravaszt akkor mondjuk össze - vissza ráz a kezemben az a szar géppityu.
    Merthogy nem tudom ki volt közületek katona, de az éleslövészeten egyik fegyver sem úgy viselkedik, mint a COD2-ben.
  • Zsoltika 007
    #11971
    Miért patch után már kihasználja a 2 magot?
  • Eisenhower
    #11970
    main könyvtárba másold be ^^
  • CheAteR88 #11968
    szedem le az összes custom mapokat és nagyrésze *.pk3-ban van azokkal mit kezgyek és hova tegyem őket?
  • ent
    #11967
    Nekem az, 4400+x2, feltettem és elbaszta az egészet, uninstall és jó... Vedd le, delete könyvtár tedd fel...
  • Eisenhower
    #11966
    hát a proci meg a dx9 nem függ össze ^^ dual magos a procid?
  • CheAteR88 #11965
    nekem patch nélkül is dx9-ben fut:D
  • siofok
    #11964
    hát mert gondoltam hátha azzal tudom dx9-ben futtatni már.meg az én procimhoz való,akkor gondoltam miért ne
  • CheAteR88 #11963
    jó kérdés:D
    de amúgy ez mien path amit felrakott?
  • Eisenhower
    #11962
    MINEK RAKTAD FEL A PATCH-ET? ^^
  • CheAteR88 #11961
    a füst színéről hol lehet szavazni?
  • ent
    #11960
    most ennyi, utána meg az lesz amit te szeretnél:D
  • laslandes
    #11959
    miért csak ennyi variáció van?
  • siofok
    #11958
    sziasztok feltettem az 1.01-es intel patcht és nem indul a játék.fatal error üzenettel.mi lehet a baj?másik krekk kell?hol találok hozzá valót?
  • CheAteR88 #11957
    élvezz...?:DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • ent
    #11956
    ACHTUNG!

    Aki szeretne jó szerveren játszani, saját szádíze szerint:D, és netán a szerver neve úgy kezdődik, hogy ^2[SG.HU]..., akkor gyere és szavazz az sg team hq oldalán. Menete:

    1. Az sg team hq oldala
    2. fenti menüben cod2 szekció
    3. nyílt szavazás
    4. klikk bátran

    A szavazás holnap 19 óráig tart, siess, szavazz, élvezz...
  • CheAteR88 #11955
    jeeeeeeeeee
    végre valami jó ötlet
  • ent
    #11954
    Hát akkor kipróbáljuk az új : http://team.sg.hu oldalon a cod2 szekcióban a nyílt szavazó gépet. Nyomatom a kérdéseket...
  • CheAteR88 #11953
    én má voltam zöldfüstös szerveren és az olyan volt mintha nem is lett volna füst
  • Zsoltika 007
    #11952
    Én a blood-ot meg a message generatort támogatom. Többi nem kell.
  • CheAteR88 #11951
    "jaaa, az a realism mod volt!!!!"NEEEEEEEEEEEEE
    azt ne
    csak legyen színes füst me az komolyan néz ki:) és nem lát benne senki semmit
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #11950
    Én vmi Ződ füstöt láttam.
    Az lenne a legfaszább ha lenne vmi mézgező sárgás(cyklon-b) füst mod^.^
  • ent
    #11949
    Színes füstöt is szavazunk:D
  • ent
    #11948
    jaaa, az a realism mod volt!!!!
    Vissza tegyem?
    blood - a sok vér miatt
    message - a beugró véletlen consolos üzeneteknek
    uzi mod - a kispisztolyból csinál egy 20 golyós uzit, géppisztolyt... esetleg, de majd szavazunk : http://team.sg.hu oldalán
  • CheAteR88 #11947
    figy
    ha már lesz rajta füst(me remélem lesz) akkor annak lehetne más színt addni?
    mert ebbe én és szerintem mindenki lát
    lehetne fekete v valami sötétkék vagy lila
  • ent
    #11946
    Ok, meggyőztetem, max lesz rajta egy blood.iwd 32 kbyte, meg egy message generator.iwd 20 kbyte.

    VKI HELP!

    Ez a kibaszott message generator nem műxik még mindig. Aki ért hozzá, az keressen meg PÜben megadom msn címem és odadom neki egy este a servert, hogy megcsinálja, főleg ha megjön ficsek.hu úrfi, szóljon!
  • CheAteR88 #11945
    anno még ezelött a custom mapos modo elött volt egy nagyon szar mod (1 v 2 napig) az mi volt
    minden fegyvernek baszott nagy volt a szórása és egy lövéssel leszedtem egy emmbert
    az mi volt?
  • Zsoltika 007
    #11944
    Kipróbálhatnánk modok nélkül tdm-be. Az elején is úgy ment és nagyon felkapott volt.
  • CheAteR88 #11943
  • Nadi
    #11942
    Sztem hülyeség, nagyon sok server megy rifle only-ba...
    Inkább egy modoktól mentes, jó server kéne:D
  • CheAteR88 #11941
    ne
    figy
    mé nem lehet végre egy olyan szerver(SG) amin egy ******* mod sincs?
  • ent
    #11940
    sajna nem
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #11939
    Ezt ugye te se gondolod komolyan?
  • ent
    #11938
    Leszedem custom mapot!!! Vissza teszem all rifle modot!!! Sokan voltak akkor!!!
  • CheAteR88 #11937
    én úgy látom hogy egyre szarabb igazez?
  • Dexantreal
    #11936
    ja,okéss...kösz Borg meg neked is.
  • Zsoltika 007
    #11935
    A Cod2 szerver adatai.