26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • GerPhilip
    #12444
    Hello! Most készült el a Cod2-höz az 1.2-es patch. Ha feltelepítem tudok még a régi 1.0-ás servereken jáccani? És kinyírja az ingyenes multit?
  • Oszi
    #12443
    Miért van az hogy 1.2-es szerverekre ha felmegyek egyből kidob punkbuster miatt?
  • Kiswarga
    #12441
    Kösz szépen.
  • Serpa
    #12440
    gondolom ugyanúgy mint a CoDban.

    Hogy kell demót felvenni?
    A "/record demoneve" parancs elindítja, a "/stoprecord" megállítja a felvételt.

    Hogy kell demót lejátszani?
    "/demo demoneve"
  • Zsoltika 007
    #12439
    Akkor üdvözlöm az anyukáját annak akinek kell. Pá!
  • Serpa
    #12438
    csak "segíteni" szeretnének neki.
  • Serpa
    #12435
    jobb lett a multi?
  • Kiswarga
    #12434
    Vki sürgősen meg tudná mondani hogy lehet demo-t fölvenni??? Van egy játékos és nagyon durván csítel!!! ezt meg kell örökítenem%!!!
  • trident
    #12432
    te csak ilyen rendes srác vagy...:D
  • Mattheus66
    #12431
    ja bocs NEM NEKEM kell
  • donoki
    #12430
    Sztem te is erre gondoltál :D
    Mattheus66 (min :D)
  • donoki
    #12429
    Ezért remélem kapsz pár büntető pontot!
    Itt nem fogunk ilyesféle dolgokról beszélni EMBER
  • UnknownAsshole
    #12428
  • donoki
    #12425
    Én még nem rakom fel az 1.2-est....
    Majd ha minden szerveren az lesz :)
  • Aradebil2
    #12424
    nah van pár szerver ahol nem fut pb,oda lehet menni mint állat!
  • ent
    #12423
    Na akkor mivel sokan nem értik:
    kiadták az 1.2 v pecset, de:
    1. most csak wines verzióban, tehát az obi nem tudja még frissíteni szervereit (linux nincs)
    2. most csak az eredeti játék szerverekre tudok ezzel a peccsel felmenni, legtöbb külföldi:D Talán mindegyik?
    3. majd akkor tudok ezzel a peccsel (tört gém esetén) játszani magyar szervereken, ha felteszi vmelyik szolgáltató, amelyik letiltja hogy ne kérjen cd keyt...
  • Rider 92
    #12422
    de ha nem eredetibe van meg,akkor nem is megy a szerveren????
  • ent
    #12421
    Aki keres talál! Vagy marad a jó öreg cdkey átírásos dolog...
  • berlinboy6329
    #12420
    Van olyan 1.2es szerver ahol enm írja ki h bad key code?
  • ent
    #12419
    De szentem ez bonus csomag, 2 dvd vel.
    Kevesebbnek kell lennie ami csak 1 dvd síma packban! kb. 11000Ft lehet úgy...

    Vagy nem?
  • donoki
    #12418
    Külföldi szerveren nem eredeti gémmel nem tucc menni szvsz
  • ent
    #12417
    Azért "lökte be" nálad, mert amire fel akarsz menni szerver, még nincs felupgrade-lve 1.2 re és ezért nem egyezik!


    OBINET serverek hogy állnak eizen? vagy melyikre mentél fel gond nélkül. Netán te is olyan buzi vagy, mint én? Eredetivel nyomom?
  • donoki
    #12416
    AZ ASE-ba automatán kiyrja h töltsd le :)
    De kül ha vki letölti az 1.2-es peccset akkor már cak cod reinstall-al leeht eltávolítani =)
  • skristof
    #12415
    p2p
  • Eisenhower
    #12413
    nekem gond nélkül megy....
  • Col Andrew
    #12412
    az 576 online-on 16,000 ft ez soknak tünik.. de ha valaki sokat nyomja talán megéri.
  • berlinboy6329
    #12411
    Lenne 1 ?-em:Felraktam az 1.2 tés nem meg y a multi.A gémem nem eredeti de mikor kell kiírnia h nem 1ezik a verziószám?Mert nekem connect után.elment 3-ig és belökte.Utána menne v CSAk eredetivel műxik?
  • ent
    #12410
    A tört patchelés egy kicsit még várat magára. Úgy ahogy az elsőnél is! Ma már az 1.2 v val játszok este külföldi nem tört szerveren! Viszont a hét végén, vagy max 2 hét máúlva a törtön is fogom nyomni.

    De addigra én már betéve megtanultam a 2 új mapot és alázom a népet, akik meg azt sem tudják hova nézzenek.:D:D:D:D
  • Zsoltika 007
    #12409

    De tényleg ez most engem is érdekelne.
  • Col Andrew
    #12408
    ingyen.
  • fawcet
    #12407
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    B@roms@'g, most mennyiért lehet legolcsóbban szerezni cod2-őt?
  • Attila8805
    #12406
    ?
  • Attila8805
    #12405
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugye müxik törtel:D
  • ent
    #12404
    Nincs galiba, csak azoknál, akik tört verzióval akarnak felmenni valahová, ahol van már 1.2v..
    Meg hát az obi sem tért át a linuxos pecs hiánya miatt...
    De én megyek ma este ölök a külföldiken, remélem felférek vhová!!!
  • ent
    #12403
    +egy kicsi readme:
    MULTIPLAYER FIXES
    - Fixed a potential exploit where players could get outside the map boundaries.
    - Corrected an exploit that caused some servers to shut down unexpectedly.
    - Please note that all "Message of the Day" text needs to be less than 1000 characters total.
    - Hovering over an enemy player no longer causes the crosshairs to highlight in red. This change does not affect teammates and crosshairs pointed at a friendly player will still highlight green.

    Headquarters Changes
    - Adjusted the objective timers to ensure that the objective respawns more quickly once destroyed.
    - Removed compass icons for potential objective locations before the objective has spawned.

    Capture the Flag Changes
    - Added HUD icons to show the flag post location when the flag is missing.
    - Players in possession of the flag are now identified as flag carriers on the scoreboard.
    - When an Allied player picks up the flag, fellow teammates will now see the flag carrier's position displayed on the compass.

    NEW CONTENT (Maps)
    - Added two new multiplayer maps. These maps support all current game types:
    mp_harbor (Rostov, Russia)
    An important shipping port in southern Russia, Rostov fell to the Germans in November 1941. The Soviet 37th army quickly counterattacked and punched through the overextended and winter-weary German lines to the north, forcing the 1st Panzer Army out. The Battle of Rostov resulted in the first major German withdrawal of the war.

    Call of Duty veterans will recognize this location as an updated version of the original Harbor map. In addition to the graphical and performance updates, several new structures and flanking paths have also been added.

    mp_rhine (Wallendar, Germany)
    The 2nd Rangers crossed the Rhine on March 24, 1945 at Wallendar, Germany in pursuit of retreating German forces. German forces harassed the advancing Allied units while withdrawing.
    Decimated by 5 years of war, the streets of Wallendar are covered with rubble and impact craters creating intense battle over difficult terrain with blown-out buildings providing cover. The Americans are attempting to take the German city on this map of urban combat.
  • Dexantreal
    #12402
    nah látom megvan az update...hehe..és galibák ezerrel..én még várok ezzel picit asszem...de csak így átfutottam a hszeket mivel rakat lett megin itt a topikba
  • ent
    #12401
    "I was just wondering maybe i missed this in another topic -post. But I was playing cod2 and my friend has wallhacks and tried to see if pb would kick him. Nothing happened. He was able to use his hacks while pb was enabled and running on the server. How come this is possible?"

    Az iwfórumban olvasva tovább kiderül, hogy ezek a manusok, akik kipróbálják jó e a pb, nem kickkelik azonnal, márminta pb, hanem bekerülnek egy ip tárolóba, ahol fokozatosan osztja szét a bannokat. Tehát majd csak később (mint a cod1 ben is) fog rádöbbenni, hogy uninstall után sem tud felmenni sehová!!:D:D

    Egyébként a punkbuster.com on rjata van már egy két jó dolog adminoknak és clienseknek egyaránt. Linux és win alá is. punkbuster.com / cod2

    Tehát van már vmi linuxra is, de elég csak ez az obinak? Pb client...
  • acid15
    #12400
    mi?
  • acid15
    #12399
    KI TUDJA HOGY KELL ADMINKÉNT A GRAVITÁCIÓT ÁLLÍTANI???
    KÖCC
  • Prince of Máté
    #12398
    hát nem tudom h kellett e nekem ez a patch... nekem eddig semelyik szerverre sem megy fel... mikorra lesznek átállítva,