26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Dexantreal
    #12527
    voltam1másik S&D-n is,ahol éppp harbor volt...de rég voltam azon a mapon...cdkey hibát eddig eccer se írt ki nekem
  • urbijoe
    #12526
    nekem 1.2-es szerveren cdkey hibát irt
  • Dexantreal
    #12525
    de más szerverre már nem,mer az meg 1.0
  • urbijoe
    #12524
    jo neked
  • Dexantreal
    #12523
    Tudatlan S&D-re feltudtam menni
  • urbijoe
    #12522
    szerintem nem ,én két napja felraktam a patch-et és ujra kellett raknom az egész game-et
  • Dexantreal
    #12521
    yo,csak nekem tört verzsön a CoD2...akkor is yo lesz?...
  • donoki
    #12520
    Raktad fel te is az updatet
  • Dexantreal
    #12519
    habár asszem feltették az update-t oda...ehhh...de minek?Most ezé szedjem le én is?...

  • Dexantreal
    #12518
    na bammeg...használtam a starforce cleanert a Blazing Angels miatt....de nem vált be. Fel akartam mennu a Tudatlan S&D szerverére és server is a different version: 1.2. Ilyenkor mit csináljak?Reinstall CoD2 vagy mi?
  • Dexantreal
    #12517
  • donoki
    #12516
    jaaaa
  • starweb88
    #12515
    brutál
  • donoki
    #12514
    lÁl...
    Ez fasza
  • Kiswarga
    #12513
    Nahát aki ilyen lesz a cod2-től az mef is érdemli.:D
  • Dexantreal
    #12511
    hát max annyiban,hogy yo pár ember ül yo sokat a gép előtt CoD2 miatt és azé figyelni is kell erre,nehogy ilyenek legyetek
  • Dexantreal
    #12510
    én csak most leltem rá:P...1ik csaj mutatta msn-n
  • Kiswarga
    #12509
    Hát ez a gyerek ez kész.XD Az apja helyében a fején verném szét a monitort. De hogy jön ez a cod2-höz???
  • Eisenhower
    #12508

    elég szexi vagyok? virágot az öltözőbe ^>^
  • Eisenhower
    #12507
    ez kurvarégi ^>^
  • Dexantreal
    #12506
    Ne netezzetek sokat,meg üljetek a gép előtt,mer a végén ilyenek lesztek mint ez a muksó...nagyon brutál
  • donoki
    #12505
    thx...
  • Zsoltika 007
    #12504
    Hát akkor nézz utánna!
  • donoki
    #12503
    Quakenet-re??
    Én már oyan régen IRC-ztem azt se tom hogyan kell :S
  • Kiswarga
    #12502
    LOL! Mostmár nekem is.
  • Zsoltika 007
    #12501
    12 éves, németül sikít :D Nekem ez a tipikus cheater kép él a fejemben.
  • Kiswarga
    #12500
    Az nagyon szar. De ki akkora fasz, hogy ilyet használjon??? Elveszi az egész játék értelmét.
  • Eisenhower
    #12499
    feljössz quakenetre és ott #cod.hu csati
  • Zsoltika 007
    #12498
    Olyan mint az auto célzás. Bármilyen helyzetből lősz, tuti eltalálod az ellent.
  • berlinboy6329
    #12497
    Az olyan h srgít néked becélozni az enemyt neked meg szinte csak kattangatni kell.A WH-sokat meg.Nekem is volt ma szerencsém 1hez.Nézem a Killcamot, a csávó lövi a falat közbe tolat aztán balramegy erre nézzed kit lő le,engem! LOL.
  • Kiswarga
    #12496
    Félre ne értsétek nem vok csíter de azért megkérdezem. Az aim az micsoda? Mert már olyan sok helyen hallottam de mégsem tom mi az. A wh-t azt már volt balszerencsém kitapasztalni tegnap(azért kérdeztem a demo felvételt mert fel akartam venni vkit aki nyomatja). De az aim az mit csinál???
  • Zsoltika 007
    #12495
    Lehet irc-n könnyebb. Keress rá hátha van magyar cod2 csati!
  • donoki
    #12494
    LoL....
    Ha vkivel wart akarok rendezni itt leeht kérdezni?
  • ent
    #12493
  • Eisenhower
    #12492
    máskor játsz szarul, ingyéfrag ^.^sztem snejder bannolt mert ő még egy döglött elefántot se talál el ^>^
  • forgoszek66
    #12491
    Hellosztok!!! Én bannolva lettem azért, mert egy kicsit jobban játszottam a kelleténél. Nem hiszem el nem tehetek róla, hogy alig bírnak megölni! Én észreszoktam venni csalókat, de őket persze nem bannolják ki! Na mind1!!!
  • Eisenhower
    #12490
    én tegnap eleve ugy kezdtem hogy a fos modokat stb kitöröltem belőle nem tudom hogy neked mennyire lassu én nem is veszem észre. most is fent voltam egy szerveren karral kiosztottam pár fejest és érdekes modon mégsem anyáztak meg nem is csítereztek le ^>^
  • ent
    #12489
    Ja egyébként nem is mondtam, hogy először mikor feltettem a pecset, az első külföldi szerverre mikor fel akartam menni, kiírta, hogy bannolva lettem erről a szerverről. Tudtommal sehonnan nem bannoltak. Valszeg vmelyik korábban lementett hülyeség (mod, kiegészítő, stb.) miatt zavart be a rendszer. Nem oda illő fájl miatt.
    Uninstall leszedtem mindent, töröltem könyvtár, re és mehettem bárhova...

    De többségében a szervereknek 100-120 feletti a pingjük (tengeren túli vacak szerverek), amelyik már 1.2 es.
  • ent
    #12488
    Tudtommal kell egy jó gép (min 3000es proci, 1 gb oder 2 ram), egy nagggyon gyors net, meg maga a gém eredetiben....
    Ezek közül a net a húzós!!! pézben...

    Eisen: én is erre gondoltam, de én nem emlékeztem a cod1 nél ekkora lassulásra!

    Egyébként ezzel a két mappal egy nagy gondom van: Olyan érzésem van ha tolom rajtuk, mintha egy jó lévisz farmer (de szigorúan indigókék) kiszakított lukára egy kisvirágos mintás, színes foltot rávartak volna... Szóval kicsit számomra csilli villi lett... [sajátvéleményétírta]
  • ent
    #12487
    Hála neked, gyorsabb mint egy usa szerver:D thx veri