26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • donoki
    #12567
    Meg van a megoldás :)
    Igaz nem én találtam ki hanem Trems!De itt a megoldás kulcsa: "Na szoval bemész az activison-ba és abban van a call of duty2 mappa! azt jobb klikk másolás és a program files-ben jobb klikk beillesztés! ez kb 10 perc lesz aztán 1.2 patch install pl az alap cod2-re ami az activionsban van! Ha ez kész akkor az all seein eye-ben 2 db cod2-t kell csinálni melynél az egyik .exe az 1.0 a másik az 1.2! És innentöl ha 1.2-re mennél az a cod2 ha 1.0 akkor meg az. ennyi"
  • donoki
    #12566
    Mér dobta ki a csávót?
    Hekkelt?
  • urbijoe
    #12565
    légyszi ird már le ezeket a parancsokat egymás alá hogy csak be kelljen másolni,mert az utolso kettöt mindig valahogy rosszul irom be és a játékban mindig hibát ir
    köszi!!
  • urbijoe
    #12564
    nekem megy
  • CheAteR88 #12563
    sry kimaradtam egy kicsit
    ha felteszem a pecset akko az sg szerver nekem fog futni mert az jo lenne?
  • Dexantreal
    #12562
    lol...sry
  • UnknownAsshole
    #12561
    Te sztem félreértettél valamit !
    Épp elmagyaráztam a többieknek hogy mi a helyzet!
  • urbijoe
    #12560
    ténleg beenged :)))
  • Dexantreal
    #12559
    de nem halok bele:P
  • berlinboy6329
    #12558
    Én fel tudtam menni tört gémmel épp most néztem.
  • ent
    #12557
    Az első ténykedése a pb nek az sg.hu serveren, ami most, csak most a 2 új pályával pörök tdmben!!!!!

  • ent
    #12556
    Gyengébbek kedvéért!!!
    játék könyvtár/main/players/neved/config_mp.cfg
    megnyitod pl notepad-dal!
    Bárhova beillesztet ezen sorokat, pl legutolsó sor végén van egy kocka, utána copyzd ezeket:
    seta r_intensity "1"(kocka)seta r_flares "1"(kocka)seta cg_hudDamage... "32"(kocka)seta cg_hudObject.... "70"

    A pontok helyére a #12552 üziben lévő szöveget írd:D

    Egy kis ízelítőőőőő:



  • urbijoe
    #12555
    SG re már nem mész fel törtel!
  • urbijoe
    #12554
    ezeket minek beirni?
  • Dexantreal
    #12553
    ja,ok....majd megcsinálom,ha télleg ilyen lesz...1ébként sg szerverére ritkán jártam...eddig..de még változhat a dolog
  • ent
    #12552
    mert eddig le volt álítva, majd vissza szoknak
    De ezt mindenki csinálja meg a config_mp.cfg jében!!!!

    játék könyvtár/main/players/neved/config_mp.cfg

    A képen pár sor van amit be kell írni a configba!
  • The Fugitive
    #12551
    Hali!!

    lenne egy problémám, és erre keresek megoldást, talán valaki tud segíteni. szóval az a gondom, hogy irtózatos nagy a pingem a játékban. 1Megabites (1024) netem van, és a játékban 200 körüli a pingem. szóltam már szolgáltatónak (T-online) is, de ők ezzel nem törődnek mert letöltési sebességem az jó, és pingre nem vállalnak garanciát. a vicc az az egészben, hogy ha megnézem a pingemet a 192.168.9.1 pingeltetésével, 25-30 között van, egészen addig, amíg egyszer el nem indítom multiban a CoD2-t. ezután ha futtatáshoz beirom, hogy ping 192... akkor már ott is ugyanazt a magas értéket kapom, mint játékon belül!! pls Help me!!!
    Xp oprendszer van fent, sp2, avast antivírus, router, tűzfal kikapcs. nem is tudom mit kellene még...
    ötlete valakinek????
  • Dexantreal
    #12550
    csak1apró kis hiba van ebben...full üres a szerver
  • ent
    #12549
    GOGOGOGOGOGO!!!!!!!!!!!!!!!444


    SG.HU SERVER WITH ONLY 2 NEW MAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1.2V PECS FENN, PB ON!!!
  • chooselee
    #12548
    Szerintetek mi lehet a probléma ha "állítólag"rámlőnek és nem halok meg???Laggolnék,vagy mi??Mert a f***m ki van hogy cheater-eznek,pedig nem ismerek olyan cheatet, ami válogat,hogy ki szedjen le!!!!??????Pedig nem töltök,csak annyi hogy ts szervert csinálok 2 embernek a 2500/512 netről(chello classic)!!!Az lenne a gond???
  • Dexantreal
    #12547
    nyugi má...keress olyat,ami tört...vagy má én se tom mit akarsz
  • UnknownAsshole
    #12546
    De azért enged fel az 1.2-es szerverekre mert nem kapcsolták be rajta a PB-t !
    Oda fel tudsz menni ha nincs meg az eredeti gém.
    De ha 1.2-es és be van kapcsolva a PB na hát akkor szívás és az nem fog felengedni.
    :-ÉRCSÉTEKMÁ@
  • Dexantreal
    #12545
    ..képzeld el nekem vagy 20 olyan tört szervert behozott,ami 1.2 patch-csel megy...volt CTF,S& meg mittoménmi...
  • Sammyka
    #12544
    Sziasztok!

    1.2 peccset szeretném feltenni. Azonban nem megy. Azt mondja hogy a megadott helyen nem talál COD2 installt. Hát pedig abban a könyvtrában van.
    Valami 5let mi a lófütty lehet a baja!

    Köcce előre is !

    Üdv.: Sammy
  • urbijoe
    #12543
    de nem tört szerverröl beszélek.
    mert még nemigen van tört 1.2-es
  • urbijoe
    #12542
    ez csak a single-hez jo.
  • Dexantreal
    #12541
    sztem még időben a nagy piros betűs felirat alűá oda kéne vésni,h szervereket is reklámozni tilos...még a végén elharapódzik itt a dolog
  • faraggo
    #12540
    gyertek az urh>BitWorks-ra 195.228.74.71:28980
    1.2 patch kell hozzá
  • Jocy10
    #12539
    Sziasztok. Kijött a NoCD exe az 1.2-es Patch-hez! Itt keressétek....

    Link
  • Dexantreal
    #12538
    én feltudtam menni tört 1.2-es szerverekre...
  • urbijoe
    #12537
    "szerver" elirtam :)
  • urbijoe
    #12536
    most felenged törtet az 1.2-es azerver vagy nem?
  • Dexantreal
    #12535
    :P...de közben mégis felengedett az 1.2 patches szerverekre...az 1.0-ra már nem..de az nem olyan nagy baj
  • donoki
    #12534
    Hát ez az :D
  • Dexantreal
    #12533
    nemtom...lehet,h arra is feltolják az 1.2-t
  • urbijoe
    #12532
    amugy mivan a SG szerverrel?
  • Dexantreal
    #12531
    van pár.....válaszd ki ASE-ban a version-nél az othert és lesz1rakat,amire fel is enged...engem legalábbis fel engedett
  • Örm
    #12530
    Hello!
    Van már 1.2-es tört szerver?
  • Dexantreal
    #12529
    he?
  • urbijoe
    #12528
    1.2-es szerverre csak gyári game megy fel!!!