26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • gallik
    #12609
    Mitől lenne csít mod ? Csináltam egy zárt szervert, csak úgy a haveroknak, és ők kérték, hogy legyen ez benne, mert máshol is találkoztak vele, és tetszett nekik. Azért kérdezem, hogy van-e külön neve ennek a módnak, vagy más modba van beágyazva esetleg. Ha valaki tudja, jó lenne, mert ezzel nyüstölnek :)
    Köszi!
  • gylaca
    #12608
    hi urbijoe!a pb be van kapcsolva!#12574 számsorral mit is csináljak?!
  • urbijoe
    #12607
    vagy ezeket csinálld meg #12574
  • urbijoe
    #12606
    kapcsold be a PB-t a játékban
  • gylaca
    #12605
    help!!!!!!patch-eltem a cod 2-öt az1.2-es patchel.És a conectelés után kidob egy punk buster hibaüzenettel.Tört játékom van és nem vagyok csiter!!!!van rá megoldás vajon!?előre is köszi.
  • Dexantreal
    #12604
    az a csít mod
  • gallik
    #12603
    Sziasztok!
    vki tudja melyik az a mod, ahol fel lehet mászni a falakra magasra ?
    Köszi!
  • gyupee
    #12602
    Én nem csalok!!!!
  • Dietrich
    #12601
    5 hónap elteltével ennyire futotta csak az activisonnak ezzel a hulladék 1.2 patchel?..
  • busman1
    #12600
    A saját szerveren szeretnék a PB-vel képeket csinálni a játékosokról, de valamiért nem sikerül, hiába irom a konzolba /rcon pb_sv_getss, nem készit képet. Hol kell ezt beállitani, tud valaki seggiteni?
  • berlinboy6329
    #12599
    LOL.CSít rossz.Utálom.Főleg ha ellenem csinálják.Meg azt ha rólam is azt HISZIK!! Mert nem vok az,csak olyan 1xű a felfogásuk azoknak akiknél én játszok.Carentan:lő az mg-s házból nem tlaál el.Tudtam mit fog csinálni(nem WH) és flementem oda ahola tetőn át lehet menni az ablkba és ott volt.Bumm szevasz.Meg van 1 klántag akit ha lelő vki kirúgja.Szevasz,hogy lehet 1 ilyen ember klántag aki nem viseli el ha kinyírják és azt hidzi mindekiről h csítel.LOL vannak élményeim csítről bőven.LE a csíterekkel. Ha már itt járunk 1 kis OFF:Acsíteket írják a gémhez v a kiadó teszi bele.Ezen gondolkozom.Elakadok valahol felmegyek a netre keresek kódot,beírom.A kód eléeve bele van építve a játékba? Mert ez baromság akkor sztem

    Írtam pár sort. :)
  • Milka
    #12597
    csiter vagy!:P
  • gyupee
    #12596
    me plz!!!!
    nem tudok bemenni, azt írja:
    Szerver Szétkapcsolt - has been permanently banned from this Game Server via PunkBuster...
    GLOBAL PunkBuster GUID BAN 96c0e9e8

    előre is köszi
  • baca01
    #12595
    ezt írja ki az elején a konzolba: failed to initialize renderer: version mismatch
    szval a verzió számával nem ok vmi mióta fennvan az 1.2 de mi lehet a megoldás vki plz help
  • starweb88
    #12594
    szervert sztem csinálj az udvar közepén de miattama kertben is lehet de takard le hogy nehogy megázzon!
  • Kiswarga
    #12593
    Lehet csak én bonyolítom túl de nem értem a kérdést.
  • baca01
    #12592
    miért van az hogy felraktam az 1.2 patchet és fatal errort ír ki amikor indítani akarom?
    plz help
    thx
  • Gauge
    #12591
    Ha installálásomat (1.0) valamiért az 1.2 patch nem látja, akkor mi a teendő? (hogy ne kelljen újrarakni...)
  • balint011
    #12590
    ki akar multizni? holnap 20:00-kor?
    Ja szervert ho lét csinálni?
  • Dexantreal
    #12589
    LOLlolLOL...
  • hunvista
    #12588
    Hi, CoD scene! A www.hunvista.hu oldalon nyitottam kategóriát a CoD klán és fan oldalaknak. Szórakozás>>PC játékok. Regisztráljatok. Ezen oldalak többsége ingyenes szolgáltatónál van, de nem probléma, engedélyezni fogom a webkatalógusban a megjelenést. Nem akarom offolni a topikot, kérlek adjátok át a szerkesztőknek.
  • gameplusz
    #12587
  • ent
    #12586
    a pb automatán fel se enged ha beállítom végre, a rate stb miatt, de addig is kb 2 percig engedi hogy frag legyél:D

    Én nem kikkelek senkit mostmá, VAN PECS...

    rosemberg és többi: Akinek hibát ír a pb re hivatkozva az gyorsan F12 a gém alatt, ha után akkor megjegyezni és beírni ide!!!! vagy berakni!!!!
  • Guer
    #12585
    először tanulj meg írni

    és ide sem kell a reklám
    köszi csá
  • CheAteR88 #12584
    :D remélemD:
  • laslandes
    #12583
    szerintem a PB előbb fog kikkelni, mint sn3jd2r
  • busman1
    #12582
    szevasztok, tudna valaki seggiteni, hogy miként lehet a szerveren működő PB-ről screeshotot lekérni. Köszi
  • CheAteR88 #12580
    sn3jd3r lécci engem ne kikkelj ki me nemtom mennyi a rate-m és majd be fogom ÁLLÍTANI
  • CheAteR88 #12579
    össze vissza kikkelget asse tugya kit:)
  • donoki
    #12578
    az...
  • llacee
    #12577
    Srácok ,hogyan lehet megoldani ,hogy multiplay alatt a célkereszt ne tűnjön el futás közben ?

    Egy file-t már leszedtem ,ami állítólag MOHAA-s célkeresztet csinál ,de egy szerveren sem működött..

    Van valami megoldás erre ?

    Kellemes ünnepeket !

    llacee
  • rosemberg
    #12576
    Ez tök jó bent voltam 1 percig sehol senki és kidobott a server punkbuster-re hivatkozva
  • donoki
    #12575
    Áhh..
    Nekem nem indul :S
  • ent
    #12574
    seta cg_hudObjectiveMaxHeight "70"
    seta cg_hudDamageIconOffset "32"
    seta r_flares "1"
    seta r_intensity "1"

    Ezeket egymás után, kockával elválasztva, ahogy az előző parancsokat is elválasztja, illeszd be a játék könyvtár/main/players/neved/config_mp.cfg fájl megnyitása után a végére...
    Csak így lehet most sg.hu szerveren játszani, mivel fennt a pecs

    Patch letöltése: team.sg.hu, itt a od2 részleg, letöltésekben van!!! 34 mb


    Nem hekkelt, vmi beállítása volt rossz!!!!:D
  • Dexantreal
    #12573
    amúgy van1honlapom. Második világháborús,bár most az elmúlt két-három napban nem került fel semmi,azért,ha jó napom van,akkor mindennap feldobok1új anyagot. Hírek,cikkek a háborúról, képek, meg hasonlók. Szerintem skubizzátok meg, mert jó. Ja és remélem ez nem olyan hű de nagy reklámozás. Úgyis második világháborúról szól
  • zimzumm
    #12572
    heló all előre is bocs ha olyat kérdeznék ami már volt, plees ne bantsatok erte, csak nincs kedvem keresgélni.
    szal: mindig kidob a szerver, és azt irja hogy.....no packet flow... mi lehet a baj? a maxpacketse mar beirtam meg a rate-t is, a cd kulcs is oké. ja és az 1.2-es patchrol van szó! pleees vki helpingejjen me ma nagyon megneznem harboert:D:D
    előre is kössz csocsi
  • donoki
    #12571
    Csak azt ne tudom:
    Hogy tudok az ASE-ben 2 cod2-t csinálni? :S
  • laslandes
    #12570
    Ebből a beírogatósdiból csak kavarodás lesz...
  • donoki
    #12569
    De most akkor honnan is frissítsem 1.2-re?
    Vki pls egy linket :P
  • donoki
    #12568
    Ezt most próbálom én is ki :P