26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Serpa
    #12979
    és az a szégyenfal hol van?
  • Serpa
    #12978
    ez őket minősíti.

    ezekután kiálltok majd még ellenük?
  • donoki
    #12977
    lol
  • ent
    #12976
    tenksz
  • ScOrpY
    #12975
    megvolt :)))
  • ScOrpY
    #12974
    zárhatni zárhatják, csak nem teszik. vajon mér? ....

    15-5 re hoztuk az ő mapjukat, mire azt mondták rá, ha ők wh-ztak volna lazán elvertek volna minket... majd később engem szidtak, mert csak fejeseket lőttem

    utána meg a csávó tagadta hogy használt volna ilyet.
    és kiirták msn be hogy 40-0 nekik merthogy kikkeltük őket (de azt nem mondta miért ) xDDDDDD
  • donoki
    #12973
    Bannolva vagy a szerverről!
    EZ a PB vmilyen szaros funkciója csinálja sokak szerint!
    Én egyszer így voltam váltottam kb 3szor nevet és beengedett
  • Dexantreal
    #12972
    bementem1szerverre aahol életemben nem voltam még..a klán társam miatt mentem és ezt dobta ki üzenetként..még mielőtt betöltötte volna a mapot vagy ilyesmi:

    You are temporaily banned from this server


    hmmm...ötlet?
  • donoki
    #12971
    Ezeket már én is láttam vhol! :)
  • Serpa
    #12970


    multis tippek baxot jók ...

    "-Ha nagyobb terepekre mész és elkezd akadozni a géped akkor vedd le a felbontást, nekem segített." - főleg ha már 10 irányból lőnek ... ^-^

    "-Ha egy épületben vagyunk akkor próbáljunk minél halkabban közlekedni, hogy az ellenség ne hallja meg lépteinket." - lábujjhegyen?

    "-Figyeld mindig a térképet a képernyő bal alsó sarkában. Ha megjelenik rajta egy piros pont akkor ellenség közeleg, ha pedig egy zöld csíkocska kering csak rajta akkor semmi vész, mivel az az egyik bajtársunk" - azt a qrva életbe ...

    "-Ha távcsöves puskával próbálunk pár embert fb]evakuálni[/b] az életből, akkor tüzelés előtt nyomd meg a [Shift] gombot. Azzal a katona visszatartja a lélegzetét és a találat 100%-os lesz." - no comment.

    "-Ha az ellenség egy kupacon van csak kínáld meg őket egy repeszgránáttal és biztosan nem fognak többet zavarni téged." - az biztos.


    remélem nem bántottam meg senkit, ha igen elnézést.
  • donoki
    #12969
    Most az összes magyar klán szövetséges lesz akkor baze
  • Nadi
    #12968
    Aki kicsit benne van a klánok világában, tudja, hogy ennek az elképzelésnek nincs jövője...
    Előbb-utóbb úgy is kialakul pár klánnál normálisabb kapcsolat, nem kell ehez szövetség, stb...
    Mi ez, hogy cod suli?:D
    Nehogy már megtanuljam, hogy az SMG közelharca jó, stb..., és nehogy már egy kezdő klán adjon tanácsokat, hogyan kell játszani...
    Ez az én véleményem, akinek tettszik az ötlet, regeljen:)
    Peace!
  • donoki
    #12967
    ez az oldal...Szövetség...LOL
    (egyszóval)
  • Serpa
    #12966
    mér??

    fórumjáról:
    "Kezd beindulni az ipar!! Trident felrakta a hírt a www.callofduty.hu -ra. Azóta már csomó klánleader felkeresett."
  • Nadi
    #12965
    Szánalmas ez az oldal...
  • odex
    #12964
    nembír valaki megdobni 1.2-es patch linux pammal? mert nekünk linux server van és linux pam kőne!
  • Serpa
    #12963
    gondoltam megkeresem ezt a szégyenfalat, ugyan még nem találtam meg, de eljutottam ide.

    felfedeztem vmi különöset, számomra különöset.

    "Ha sok az ellenség mindig használj füstbombát, mert akkor ők megvakulnak de te nem ..."

    ez vmi speciális gránát?, ami különbséget tud tenni az ellenfelek között.
  • fawcet
    #12962
    Elvileg ezt kikellene zárni. Tedd fel szégyenfalra scorpy.
  • fawcet
    #12961
    Nekem szimpatikusabb lenne az, hogy ha valaki tk-zik azt azonnal kickelni. Esetleg ban-t is rányomni utólag, mikor tiszta a helyzet.
  • fawcet
    #12960
    Én 8ért vettem eredetit. Menj fel a www.callofduty.hu -ra és küldjél privát üzenetet cod2_8khuf -nek.
    Budapesti a srác. Ő külföldről hozatja be, ezért olcsó.
    Nekem elpostázta. Megéri, nem volt eddig gondom vele. És ráadásul ez collectors edition, gyűjtőknek készített változat.
    2 dvd-t tartalmaz: 1ik game, másik meg hogy készült el a cod2.
  • Serpa
    #12959
    ezért nem zárhaják ki a klánból?
  • donoki
    #12958
    Én is ezt emeltem volna ki :D
  • UnknownAsshole
    #12957
    cod2_wh.exe
  • ScOrpY
    #12956
    Antrax klán by MOh!kl4n :)))))

  • trident
    #12955
    Pontosabban: 2
    1:on; 2: reflect; 3: shared; 0: off
  • donoki
    #12954
    kár...
  • trident
    #12953
    set scr_friendlyfire "3"
  • ent
    #12952
    A PB kikapcsolásával nem tudom beállítani a 3x ra kicket...
    A friendlyfire off, logo on lesz ha nem lesz rajta senki...
    A config fájlba hogy kell beírni, hogy a friendlyfire mirror legyen????
  • CheAteR88 #12951
    erre csak azt tudom mondani hogfy sok kis geci asse tuggya hogy meik a csapattársa
    (igaz van ez a +map és azom énis nyomtam majdnem párat szerencsére ki volt kapcsolva a TK(:)
  • laslandes
    #12950
    Nem nekem nem tetszett a zászlók hiánya, hanem akik fent voltak, azok kérdezték, hogy miért nincs. Úgy hogy nem volt bekapcsolva a TK, tényleg nem volt olyan nagy probléma.

    #12948
    Amikor úgy volt beállítva, akkor a sok marha direkt TK-zott és - 30-as statok voltak.
  • donoki
    #12949
    hát úgy volt eddig is :D
  • CheAteR88 #12948
    a TK-t meg belehetne úgy állítani hogy ne visszaható legyen hanem
    1 TK = -1 stat
    ??????????????????????
  • CheAteR88 #12947
    ÁÁÁÁÁ
    (LÁMI VAGY:D)
    Nemkell minekaz csak az ember szemét bassza
    Nem bírod megkülömböztetni a társad és az ellenséget?:o(mi lenne veled a háborúba:)
  • donoki
    #12946
    cső, én sry nem :(
  • odex
    #12945
    Hi skacok tudnátok adni linux server 1.2 patch mellé 1 működő linux pamot?
  • donoki
    #12944
    ja..éN is azt mondtam h visszaható tk kéne :S
  • laslandes
    #12943
    Ha már kívánságműsor van, akkor sn3jd3r lécci tedd vissza a csapattársak feje fölé a zászlót, mert délután nem tetszett a népnek. Meg a TK-t is be lehetne kapcsolni, de úgy hogy saját magát nyírja ki az illető, vagy normál TK, de a harmadik után kick.
  • donoki
    #12942
    ja :S
  • CheAteR88 #12941
    SN3JD3R!!
    Mondtad szojjunk ha van vmi a szerverrel hát én most akkor szolok:
    MIÉRT VAN SG SZERVEREN EGY CSOMO EMBERNEK 120-AS PINGJE?
    eléggé szar hogy fut felém és lagol eggyet és már mogöttem is van és fejbeszed
    PLS csinálj vmit mert jo a szerver csak sok a kis geci (nagypinges meg a csíter[kijött a pb kijöttek az ujj csíterek])
  • donoki
    #12940
    13ért van sztem legolcsóbban...
    De biztos van olcsóbban is!