26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • laslandes
    #13185
    ungarisch bitte
  • kisfigi
    #13184
    Nincsen vmi könnyeb mód a csatlakozásra IP szerint mert az istennek nem a magyar szervert(a fenntebb leírtat)!!
  • donoki
    #13183
    áh király
  • DJ Skyline
    #13182
    tőtöm mind' !
  • ent
    #13181
    Rengeteg új map került fel a http://team.sg.hu oldalára

    mp_hill24
    mp_kalsingrad
    mp_port
    mp_bridge
    mp_chateau_le_castle
    mp_industry - ez már a szerveren is kipróbálható
    mp_last_stand
    zzz_vokbeta (villey of King)
    gob_aim (arena)
    gob_iced (arena)
    mp_jump
    zzz_tunestiga_hall

    Minden nap új mapok fognak felkerülni. Admiralmod szintén frissült a legújabbra. Durkáljatok, tőccsetek, öljetek, élvezzetek, pá.

    A tesztelés (elindul e egyáltalán gond nélkül a szerveren) után fel fognak kerülni a szerverre!
  • UnknownAsshole
    #13180
    Ja de amikor valahonnan csak a feje lóg ki, rálövök és bejelzi hogy eltaláltam többször is de nem hal meg hát azt naon szeretem.
  • ent
    #13179
    Tudod ez ugyan olyan, amikor fut előtted valaki és épp, hogy a segge után találod el, azt mégis kampec.
  • hetti
    #13178
    ez mák?? inkább bug-nak tünik :D a fegyvercsö messze nem a csáko felé ált és nem hiszem hogy ennyit csuszott volna a golyo pályája
    de ki tudja :D
  • ent
    #13177
    kisfigi: "Z" gomb megnyomásával

    avaava: Először is a legfontosabb parancsok:
    1. ismerned kell az rcon parancsot, ha ismered, ase val lépj rá a szerverre és F4 gomb megnyomása után a megadott mezőre gépeld be
    2. ezek után két lehetőség van jelenleg a szerver adminolásához:
    a) ASE -> F8 és ide tudod a /rcon előszó nélkül az rcon parancsokat begépelni,
    b) csatlakozol a szerverre és a következőkben tudsz bármilyen rcon parancsot kiadni a szervernek:
    konzol (megnyomod a nulla billentyűt a Tabulátor gomb felett) behívása után begépeled a 0 helyére: /rcon login jelszó (enter)
    utána az rcon parancsokhoz, szintén konzol, kitörölsz mindent és a legfontosabbak:
    /rcon map mp_mapnév
    /rcon status utána shift 0 (cliensekről néhány info, főleg, hogy melyik ID számon ki van:D
    /rcon clientkick ID-szám
    /rcon fast_restart (újratöltés nélkül restart)
    /rcon map_restart (map restart)
    /rcon say ^3Ne csítelj te kis gecipalánt (a szöveg bármi lehet, consol írja ki, tehát csúnyákat is írhatsz, nem tudják ki volt)

    A többit megtalálod a http://team.sg.hu oldal cod2 szekciójában, pénteken.
  • avaava
    #13176
    Most lehet h láma leszek, de vki eltudná neklem magyarázni (v linekt adna ahol elmagyarázzák) h kell adminokdni a serverünkön. Ilyenre gondolok h milyen prógramot töltsek le hozzá, h kell belépni a serveremen mint admin... remélem értitek. Bocsi ha láma vagyok de ez van:) előre is köszi
  • Ic3Man2
    #13175
    Sziasztok szerintem is tok uncsi a sok automata feygver szerintem sokal fajabb lenne a jatek ha a fegyverek kozul egy par tiltva lene
  • kisfigi
    #13174
    Van mikrofonom,hogyan kell csatlakozni a beszélgetésbe?
    (természetesen van a mikrofonnál X)
  • laslandes
    #13173
    nem néha megy át darálásba, hanem elég gyakran
  • ent
    #13172
    Ne ijedj majd meg, suttogni fogok, mert a gyerek már akkor alszik:D
  • DJ Skyline
    #13171
    nem tudom letunkolni,mert 100 méterről fejbelő ppsh-val!

    ez a CoD2 nagyon átmegy néha darálásba sajnos

    mind1 felejtsétek el,nem mondtam semmit
  • Ficsek.hu
    #13170
    sn3jd3rrel feljöttök a lent megadott ts-re este 10 körül és beszélhetünk a dologról.
  • ent
    #13169
    Kásztuom meppek letöltése, garantáltan nagy mennyiségben és gyorsasággal: Banner!!!
  • ent
    #13168
    Még egyszerűbb, letunkolsz egy láma oroszt, felveszed ppsh ját és tunkolhatsz te is... (irigy kutya vagy)
  • laslandes
    #13167
    MP44-el 3 fejes, és meg van oldva
  • DJ Skyline
    #13166
    mert egy tunker daraboló szarság...ha nem orosz vagy,akkor nem igazán lehet érvényesülni,pláne amikor 3an jönnek ellened ppsh-val
  • donoki
    #13165
    minek? xD
  • DJ Skyline
    #13164
    tiltsátok már le pliz az sg szerveren a ppsh-t
  • fistin
    #13163
    nem én, de egy klánban vagyunk.. tegnap nem voltam, nemtom lehet játszottál vele :)
  • donoki
    #13162
    úúú de makker vagy ecsém :D
  • donoki
    #13161
    megnézem :)
  • DJ Skyline
    #13160
    te vagy SturmVogel?:DD tegnap játszottam ellened,vagy veled,már nem emlékszem (Sufniteto néven)
    amúgy nem semmi,nagy mák!:D
  • fistin
    #13159
    AKI ÉLETÉBEN LÁTOTT MÁR MAKKOT, EZT NÉZZE MEG!!!!!
    AKI ÉLETÉBEN LÁTOTT MÁR MAKKOT, EZT NÉZZE MEG!!!!!
    AKI ÉLETÉBEN LÁTOTT MÁR MAKKOT, EZT NÉZZE MEG!!!!!

    makkkk

    AKI ÉLETÉBEN LÁTOTT MÁR MAKKOT, EZT NÉZZE MEG!!!!!
    AKI ÉLETÉBEN LÁTOTT MÁR MAKKOT, EZT NÉZZE MEG!!!!!
    AKI ÉLETÉBEN LÁTOTT MÁR MAKKOT, EZT NÉZZE MEG!!!!!


    (és nagyon nem aim, klántag lőtte, élőben is láttam, nagyon durva!!)
  • fistin
    #13158
    kösz
  • DJ Skyline
    #13157
    custom mapoknál nem lehet letölteni az mp_leningrad-ot! letöltésnek a főoldal van belinkelve! :\
  • donoki
    #13156
    hurrá
  • UnknownAsshole
    #13155
    /rcon pam_mode cb
  • fistin
    #13154
    hogy tudom CAL modról átrakni a szervert pl cbbe?
  • ent
    #13153
    Elfogtam egy levelet:

    Az IW fórumról származó hír szerint lassan de biztosan kiadják a PB frissítését. A frissítést, ha kijön, azonnal tölthetitek a http://team.sg.hu oldal cod2 szekciójából...
  • fawcet
    #13152
    szerintem csak egy helyen érdemes használni a csítet, ha meg akarsz győződni demóról hogy az használt e wh-t.
  • berlinboy6329
    #13151
    ÁÁÁÁ,de szar.Már megint 1 probléma.Miért nem lehet hosszabb a nevem mint az unknown soldier? Megszámoltam és u.annyi.
  • zico87
    #13150
    Hy valaki tudd segíteni az ExtremePlus Mod telepítésében ?????
  • trident
    #13149
    Ha most a mi GFM módunkra gondolsz, ott tisztként (kaszt: 1fő/csapat) kapod a tüzérséget. Az alsó sarokban látsz egy számlálót, bizonyos idő kell hogy elteljen. CoD2-s GFM-nél távcső+use gomb. Az UO-s GFM-nél pedig a már megszokott módon irányíthatod a tüzérségi tüzet.
  • berlinboy6329
    #13148
    köcce már megtalálta.Nagyon 1xű volt de mégis oly nehéz volt rájönni.A szerverrel volt a gond.Elmentem más szerverre, megcsináltam visszjöttem és perfectül ment. Amúgy épp tdm-ről jövök vissza (114).Hogy kell azt az arty-t használni?van belőle 3 és 100 kill felett kapod meg.
  • kisfigi
    #13147
    Lehet közvetlenül csatlakozni egy ip-re?Mertitt van a magyar szerver ip-je de a nevét nem tom....
    És ha sikerülne egy magyar szerverre csatlakoznom akkor van mikrofonom és hogyan kell csatlakozni a beszélgetésbe?
  • trident
    #13146
    -Minden ami kell beírod egy txt-be és azt átnevezed autoexec.cfg-re. Így minden indításkor betöltődik.
    -Safe módban nem kellene, hogy elvesszen.
    -Az ase-ben állítsd be a neved. Minek több név? -.-
    -Inkább azt nézd meg, hogy rendszergazda jogokkal lépsz e be az operációs rendszerbe, lehet azzal van a baj, hogy hiába írod be, azért nem menti el, mert nincs felülírási/írási jogod a gépen.
    -Ha pedig módot játszol akkor egyezzen a konfig a cod2/main/player és a cod2/mód/player mappában is (vagyis elsőnek a sima cod2-t csináld meg, majd a módban állíts be mindent)