26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Zsoltika 007
    #13225
    Elmegy..
    (Csak hogy ne szállj el)
  • ent
    #13224
    Nézd meg a team.sg.hu-n a mapelemzést róla, kaptam dícséretet minden felől. Szented?

    Next mapelemzés a valley of the king, fent van szerveren is, tegnap nyomult a nép, qvára tetszett mindenkinek. Vmi bazni, dehogy bazni, kibaszot* óriási map, sivatag kellős közepén. Állat. Ma beállítom hogy a maprotációban is bent legyen!!!! SD, TDM, CTF, HQ kompatibilis


    Akinek még nincs meg, azt a szerverről letöltheti (ip banner) vagy letöltheti kicsit gyorsabban a banner klikk sorában!!!! vokbeta.zip

    ÁLLAT EGY MAP! És pici a fájl...
  • r4z0r
    #13223
    cső kisvarga sajna nem tudom mi van a cododal ha továbra is csinálja próbálj egy reinstalálás hátha az megoldja/ de lehet hogy egyzserüen csak rosz napja van a számítógépednek/:D
  • r4z0r
    #13222
    igazad van donoki az a probléma hogy nincs engedéjezve a donwlods vagy az hogy a jump szervere ment fel és ott csak német karral lehet menni és jumpolni.
  • miláno
    #13221
    lehet nyomulni kispisztolyalkicsitkésőbésha elfogya lőszerpuska tus!! KAR 98 FOR MEN!!!
  • miláno
    #13220
    haho
  • Zsoltika 007
    #13219
    Az industry nagyon jó map. A többit még csak képekről láttam. Megnézzük.
  • hokotro
    #13218
    Megnéztem a COD3 Trailer videót és kérem,majdnem lehugyoztam a bokám!!!Olyan brutál hogy nagyon.Lehet közelharc a kameradenekkel,és a grafika elképesztő.Remélem a Pc-s verziója is kijön mert akkor az asszonyt átköltöztetem a nappaliba:-)
  • Kiswarga
    #13217
    Miért van az, hogy eddig semmi gondom nem volt a cod2-vel ma meg egyfolytában cseszekedik. Eddig 60-as ping volt a max, ma pedig 130 volt a legkisebb. Meg magától átállította a grafikát. Megtudja mondani vki, hogy miért van ez?
  • Multimax
    #13216
    Ha átakarom állítani a beállításokba a játékot DirectX 7-re ezt írja ki "DirectX Error DirectX has encountered an unrecoverable error", mit csináljak?
  • donoki
    #13215
    ^_^
  • CheAteR88 #13214
    nem is ír azóta:D
  • donoki
    #13213
    ez de gyökér
  • donoki
    #13212
    sztem azért mert nálad le van tiltva az auto downloads és van fennt olyan mod ami neked nincs fennt?!
  • CheAteR88 #13211
    meik szerveren?
    ha mindegyiken akkor tedd fel ujra
  • dardevil
    #13210
    Okés, Köszi, megpróbálom.
  • berlinboy6329
    #13209
    Ez nagyon lol.Nekem is volt már ilyen de csak csapatválasztásnál h nem volt semi.Számokkal intézd el,nem tom jó lesz-e úgy,de a sok összemoddolt cucc miatt én reinstalloztam.
  • dardevil
    #13208
    Sziasztok!

    Tudna nekem valaki segíteni.
    Amikor csatlakozni akarok 1 szerverre bejön ez a kép:



    Kattintok az automata választásra, bejön ez a kép:



    Utána nézelődni tudok, de csatlakozni a szerverre, már nem.
    Mi lehet a gáz ?
    Előre is Köszi.

  • CheAteR88 #13207

    te télleg ilyen hülye vagy?
    az SG nem klán hanem team
    ha te ezt nem érted akkor inkább menny és feküggy le aludni
  • starweb88
    #13206
    pffff
  • mozesapo
    #13205
    "Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!"

    Ez az SG-re nem vonatkozik?????
  • Ic3Man2
    #13204
    sziasztok keresek egy linuxos crklt servert valaki tud segiteni
  • ent
    #13203
    Ma felkerült az industry map tesztje a team.sg.hu oldalra, valamint két egészen érdekes custom map.
    - mp_bridge - gondolom mindenki moházott, ott volt ez a custom mapok között is, óriási sikert aratva a moházók között. Szép...
    - mp_owned - ez a map egy dobozokkal teli map, olyan érzése van az embernek, mintha egy paintball csata kellős közepébe pottyant volna.

    A felkerült custom mapok, mint láthatjátok picikék (2-4 mb), az sg.hu szerverére hétvégen felkerülő mapok. Sok szeretettel várunk benneteket kicsi és nagy hentelőket egyaránt.

    GG & GL
  • ent
    #13202
    Azt azért van mert gondolom a szerveren voltál és akkor váltottál mapot. Amikor auto map váltás van illetve akkor mikor az ASE ból, szerver fellépése nélkül váltasz, akkor fasza...
  • zico87
    #13201
    A Chetaeu mapot is teszteltétek mert én fölraktam a szerverre és nem mükszik valami iwd/misca.. hibát jelezz !!!!!!


    (Mindenkinél )
  • ent
    #13200
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A bannerban található KLIKK-kel kezdődő sor egy honlap elérési helye, töménytelen, csak a legjobb, tesztelt custom mapok, kiegészítők gyűjteménye
  • zico87
    #13199
    a Custom Mapok közül ajánlom Mindenkinek a Port És a Kalsingradot az igazán OnlyRifleben Jó !!!!
  • zico87
    #13198
    PAM MOD



    De egyébként az összes COD-os oldalon megtalálod a Pam Modot !!!
  • donoki
    #13197
    xD
    Te már többször is kérted, sztem már válaszoltak rá
  • odex
    #13196
    tud adni valaki linux server pamot?
  • avaava
    #13195
    köszi szépen mostmár vágom
  • laslandes
    #13194
    én se amit te írtál:DDDDDD
  • kisfigi
    #13193
    Oké,akkor most érthettőbben mert ezt egyáltalán nem értettem!
  • donoki
    #13192
    :D
  • trident
    #13191
    pfff.
    (nem nekem kell, nem én, másnak kell, mondjátok meg hol tölthetem, csak kipróbálom, csak megnézem, nem jó a pb, minek kell pb, nem tudok belépni, kell a pb, nem kell a pb, csíterezés, aztán meg kiderül lilája van a témáról, vagy személyes ismerősei közt vannak a csalók. Jó a topik)
  • donoki
    #13190
    hah...
    akkor már tuggyuk ha veled találkozunk csítelsz >.<
    Mert aki elkezdte a csítelést az nem is haggya abba -.-
    mint haverom, de >ToP sEcReT< h ki az :/
    Mert rászálnátok :D
  • trident
    #13189
    -.-
  • berlinboy6329
    #13188
    Mert nem is lehet hozzá szedni.Kerestem mindenhogy,de nem találtam meg.Amúgy ki akarom röhögni,mert szedtem le WH-t is de aza annyira undorító volt h letöröltem.
  • trident
    #13187
    Abból nem fogsz rájönni, hogy csal e. És egyáltalán, minek neked egy csalás?!
  • berlinboy6329
    #13186
    Hi all!Ismeri vki <=(VoD)=>prof-ot? Mindig 100 felett teljesít,és sztem csítel a gyerek.Nem tudja vki honnan tudnék aimbotot leszedni, h megnézzem azt használja-e?