26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • ent
    #13387
    Megmondom neked a frankót, nem a kártya, nem a hűtés, nem a memória. Ezek mind csak vminek a következményei max. Milyen tápod van?
  • zico87
    #13386
    Akkor marad a Driver hiba próbáld meg régebbi Driverrel én az 5.10-es Drivert használom és nincs vele gond !!!
  • doubleW
    #13385
    értem, köszi, de akkor vajon eddig miért nem volt?
    megnéztem, kipucoltam,(nemmintha olyan koszos lett volna:), talán a későbbiekben jó lesz.
    Na és azok a fagyások?Feltettem az 1.2 patchet, és azóta rendszeresen csinálja, biztos h attól.Az elején directx hibára hivatkozott, a directx helpben is ez egy létező és feltüntetett hiba, megoldás is ott le van irva.Namost feltettem a directx9.c -t, és a directx hiba ugyan megszünt, de ekkor jelentkeztek a fagyások.
    Innentől kezdve, mint említettem, maga a vidkari jelzett hibát, vmi vpu meghibásodást.Erre vmi help?mert nagyon zavaró...
  • donoki
    #13384
    hűtési hiba..
  • UnknownAsshole
    #13383
    Nálam is hűtési gondoknál jelentkezett ez, mert nem forgott rendesen a venti. Megolajoztam és azóta megy.
  • ranGer2
    #13382
    eze hájperszpész!
  • CheAteR88 #13381
    énis csak a hűtést tom mondani me ez nem gamehiba
  • Eisenhower
    #13380
    nézd meg a vga-n a hűtést rendesen megy-e nekem volt ASUS 9600xt-m ott ugyanez volt mindíg és rájöttem hogy a venti akadozott és nem tudott rendesen hűteni. el is adtam a csába
  • nyami
    #13379
    szinte biztos, h túlmelegedett a videókártya, nekem már többször is volt ilyen

    (leesett a hűtő -.-)
  • doubleW
    #13378
    már faszkivan...
    és ezelött, a fagyásoknál vmi vpu meghibásodásról irt, hogy küldjön e jelentést(maga a kártya).az mi, vagy mitől lehet?
  • doubleW
    #13377
    9600xt 256mb
  • DJ Skyline
    #13376
    milyen kártyád van?
  • doubleW
    #13375
    másik gém, videók, minden megy faszán...
  • doubleW
    #13374
    nem használtam többet, mint eddig, szal a túlmelegedés valszeg kilőve, ugyanis akkor eddig is lett volna..
    ram ok.
    nincs túlhúzva semmi...
    vgpu azt nemtom, minek következtében hibásodhat meg?
    volt driverfrissités, nem is egyszer..
  • DJ Skyline
    #13373
    kaleidoszkóp-e?:D lövésem sincs amúgy,azok az ötleteim lettek volna,amiket már megcsináltál! :\
  • trident
    #13372
    Túlmelegedett videókártya / hibás ram / túlhúzás / a vgpu sérülése / durva driverhiba.
  • ivjoe
    #13371
    Heccsát!
  • doubleW
    #13370
    srácok segitsetek már légyszi.mi a tökömtől lehet ez a kép?csak ugy átvált erre game közben.elöször tapasztalok ilyet.eddig azt csinálta, h lefagyott kb 10-20 másodpercre, fekete képernyő, majd visszajött, és minden ment tovább.ez egyre gyakrabban történt, főleg, amikor legkevésbé kellett volna, pl war közepén..
    olykor vissza se jött a játék, mármint tudtam mozogni, hangok rendben, csak épp kép nem volt..többnyire vmi videókártyahibára hivatkozott.ez is csak az 1.2 patch felrakása óta.természetesen próbálkoztam game reinstallal, directx 9.0c ill. vidkari driver frissitéssel is, de hiába.KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!
  • UnknownAsshole
    #13369
    akkor nyissatok egy ASE\XFIRE topigt azt csá :D
    ne offoljatok annyit
  • CheAteR88 #13368
    AKKORISASE
  • Nadi
    #13367
    uuuh, az szép klán lehetett...
    TS/Ventri?
  • donoki
    #13366
    igen..
    Mikor régebbi klánomba voltam még ASe-t használtunk,
    Vagy 1 óráig keleltt összehozni a csapatot megekresni emik szerveren van mert msn-en nincs ase friendly list nem müxik...
    az xfireben meg mki ott van azt ha war van 5 perc se :)
  • Nadi
    #13365
    Pontosan...
  • starweb88
    #13364
    igen, a klánoknak ajánlom hogy azt használják van rajta friendly list és tudjuk követni őket hogy hol játszanak és csatlakozhatunk is hozzá..fájlt küldeni is lehet ..etc..
  • Zsoltika 007
    #13363
    Szerintem az xfire inkább közösségre van kihegyezve az ase meg server browsing-ra.
  • starweb88
    #13362
    figyi sztem ezen ne veszekedjünk mki azt használ amit akr kinek mi tetszik kinek az ASE kinek az X Fire no problémó
  • donoki
    #13361
    nem láma csak tetszik az a számjli :)
  • Nadi
    #13360
    Nem értem, miért láma az, akinek megfelel az ASE...
    Szten az Xfire inkább való kommunikációs programnak, mint serverkeresőnek.
  • donoki
    #13359
    +ik?
  • donoki
    #13358
    hát ja szerver kersőnek jó de aki ennél több vágy
  • DJ Skyline
    #13357
    nekem jó az ASE,tudja amit kell,kész
  • donoki
    #13356
    heh
    ase egy rakás fos
    XFIRE POWA :D
    and makerr powa
  • starweb88
    #13355
    a lofaxt van benne cset lehetőség játék közben több game támogatás ..etc
  • CheAteR88 #13354
    szerintem egy nagy rakás ****
    ASE POWA
  • donoki
    #13353
    heh
  • starweb88
    #13352
    igen az X-Fire a legjobb :)
  • donoki
    #13351
    szerintem meg ő az X-Fire t keresi
  • Kiswarga
    #13350
    Kösz a segítséget.
  • Neuman
    #13349
    Köszi!
  • starweb88
    #13348
    Game Spy Arcade vagy All Seeing Eyes vagy X-Fire-t letöltöd bekonfigolod és mehet is a game