26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • doubleW
    #13427
    2 másodperces késés tapasztalható a game közben.durvul a helyzet.
    ilyenkor kezdem megutálni a pct.csak a baj van vele.fákkkkkfákkkkfákkkkk
  • doubleW
    #13426
    gondolom nem eredeti.ha felteszed a peccset, az ad egy új sp.exe és mp.exe fájlt.
    valszeg ki kéne cserélni az sp.exe-t a crackre.(ami a tört játékhoz van).
  • Prince of Máté
    #13425
  • Prince of Máté
    #13424
    nekem is fennt áll a problémámVÁLASZOLJATOK légyszives :)
  • doubleW
    #13423
    a problémám továbbra is fenntáll, sőt, már akadozik is.vááá
  • matyi08
    #13422
    Miért nem jó az a rohadt All Seeing Eye? Egyszerűen nem talál szervert. Pedig eddíg működött. Mit állítsak be?
  • donoki
    #13421
    biztosan :)
  • Prince of Máté
    #13420
    Még régebben felraktam a peccset és nem indul a single!Miért?
  • zico87
    #13419
    THX a segítséget Mostmár mükszik az összes Customap + mod
  • starweb88
    #13418
    pl én :)
  • CheAteR88 #13417
    las volt má jelentkező?
  • doubleW
    #13416
    köszke
  • Eisenhower
    #13415
    ngohq.com ott bal oldalt files majd kiválasztod a neked megfelelő rész ( ATI CATALYST például) ott irja hogy ccc vagy cp ^>^ mellesleg itt mindíg megtalálható minden catalyst ccc és cp változata is
  • doubleW
    #13414
    nem találok sehol sima catalystet, csak ccc-t.(nem is tok róla h van ilyen..:D)melyik az vagy hol van?:)
  • hitman55
    #13413
    Hellósztok!Olyan problémám lenne hogy mikor beállítom a grefikát akkor minden jó, csak amikor kilépek és utána belépek akkor mindig minimumra állít mindent.Ha valaki tud vmit akkor írjon.Előre is kössz.
  • Ficsek.hu
    #13412
    A szerverről vedd le a pure ellenőrzést.
    Az iwd-ket pedig a pb md5tool-lal ellenőrizzed.
  • berlinboy6329
    #13411
    Nekem az a bajom,kicsit zavar is h néha rendszertelenül úgy beszaggat h menni alig tok,aztán minden helyreáll,de minden gémnél van.
  • donoki
    #13410
    áh kár :)
  • zico87
    #13409
    De ez nem a sima catalyst rakd azt föl szerintem ez a control centeres verziója azthiszem,azzal nekem is volt gond csak nekem az UO-val !!!!
  • ent
    #13408
    ?
  • trident
    #13407
    Vágos itt a dolgokat, azt látom itt nap mint nap!:D

    (volt hasonló jellegű gpu problémám, sokszor körbejártam már a dolgot, ha egzakt hibaelhírítást szeretnél, akkor ne itt kérdezősködj, hanem a ph! fórumán)
  • doubleW
    #13406
    na, ez van most fennt.
  • doubleW
    #13405
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    bocs, ez volt káromkodás helye, a "sípszó".
  • DJ Skyline
    #13404
    hülye vagyok...ram nem kell
    [sry,máshova figyelt]
  • doubleW
    #13403
    az a fura, h eddig nem volt..
    hónapok óta minden ment faszán.semmi változás se hardveresen, se szoftveresen.
    egyszercsak játék közben jelentkezik...nemértem...
    és persze csak emiatt felteszek mindent újra, elinditom a gammát..fél perc se, és tessék, megint..lehet vmi ártó szellem, vagy nemtom.....
  • zico87
    #13402
    Mondom 5.10-es catalystal nekem sincs gond mondjuk én csak CODozok,más játékoknál nemtudom van-e hiba
  • ent
    #13401
    Amikor fent vagy, akkor akarsz mapot váltani és utána írja ki ezt a hibát? Vagy más esetben. Vmikor a map váltást mp_ nélkül kell megtenni, hátha. A másik, hogy figyelj, hogy a cfg fájlban hány mapot tettél, max 34!!!!! egy sorban.

    Trident: ^.^, tapasztalat beszéltbelőled? mert belőlem igen!
  • DJ Skyline
    #13400
    nekem ATI 9550 128MB ramos kártyám van,5.9-es driverrel és semmi baj nincsen!
  • doubleW
    #13399
    jaa, ezzel már próbálkoztam, restart során a bejelentkezés után azzonal bejön az a kék képernyő, hogy "a szgép súlyos hibát észlelt, ezért leállt" vagy vmi ilyesmi...
  • doubleW
    #13398
    mondom, most volt, tiszta win, tiszta minden, most van az első használat..áá

    ok zico, megpróbálom
  • zico87
    #13397
    Hát ha tényleg nem hardwer hiba akkor már csak valamiféle szoftveres hiba lehet,próbáld ki az %.10-es Catalystot nekem mükszik 9600 Pro-m van !!!!!
  • DJ Skyline
    #13396
    format C,jobbat nem tudok
  • doubleW
    #13395
    nem hiszem el!!!!!!!
    és megint...2 perc után ismét összeesett a kép...micsináljak??
    most raktam ujra mindent...mi a tököm lehet?uristen, megőrülök, h többet nem codozhatok!!!!váááá
  • zico87
    #13394
    Pedig carentan2-re igazán kiváncsi vagyok de annál is ezt adja ki,csak ami mükszik az a :Port,Kalsingrad,Strasbourg,Hill24,Vokbeta a többinél mindig ezt a hibát írja ki !!! a szerverünkön a TMT modok vanak fönt TMT PAM,AdminMOD,Thompson30+skinek azt enyi lehet ezektől ????
  • zico87
    #13393
    Nekem meg a legtöbb custom mapnál amit ölakarok rakni a szerverünkre szerverrestart után ezt a hibát adja ki de mindenkinek,ez leht valam modtól ???

  • doubleW
    #13392
    igen, jól értelmezted.
    már nagyon közel állok a kalapácshoz.most volt egy rendszerreinst, fenntvan directx9, egy régebbi driver(5.10), és ha most is szaraxik, kidobom a csába:D
  • zico87
    #13391
    De ahogy leírta más játékoknál nem jellentkezik ez a hiba,csak a COD 2-nél az 1.2-es patch óta ha jól értelmeztem amit írt,szóval szerintem driverhiba vagy ha az se segít még mindig marad a kalapács !!!!:D
  • laslandes
    #13390
    A jelentkezési határidő május 23.

  • doubleW
    #13389
    :D
    sztem se táp...
  • trident
    #13388
    Biztos táphiba, a 12V-os ágon a feszültség fluktuál, a rézvezetés során meg a dedukció miatt a termikus kapcsolatban történik a hiba. Lál.^^