26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • CheAteR88 #13347
    COD2:D
    Amugy szm te az ase-t kered
    <span class="bb-style-xlarge">OLVASSÁ FAQ-OT</span>
  • Neuman
    #13346
    Helló!
    megtudjátik mondani hogy mi a neve a proginak amivel lehet multizni?
    Vagy mi kell hozzá?
  • CheAteR88 #13345
    LOOL
    fain lett:)
    nekem szántad?:D
  • CheAteR88 #13344
    LOOOL
    mondtam sry
    nemtehetek rola hogy 640x480-as felbontásba jáccik és fut a windows mindenkinek


    mondtam hogy SRY
  • Zsoltika 007
    #13343
    Esetleg megpróbálhatsz másik vga drivert is.
  • ent
    #13342
    Milyen kártyádvan? vga
  • twargrey
    #13341
    walaki wart?
  • guba08
    #13339
    Hello! Remélem tud nekem valaki segíteni az lenne a probléma hogy amikor el akarom índítani a cod 2-öt ezt a hibát írja Directx(R)encountered an unrecoverable error.Check the Directx(R) FAQ for possible solutions. Már mindent próbáltam már vagy 3 különféle directx 9.c-t de nem mükszik valaki segítsen! PLS!!!!



  • Mu*][*h4pHu|{4
    #13338
    Hali!
    Please vote for Vivien Toth ^.^ http://apps.boon.hu/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=218 Thx!/Előre is Köszi.
    Puszi
  • zico87
    #13337
  • zico87
    #13336
    Szerintem is az FTP van lekorlátozva ,mert a mi szerverünkön lévő modokat egy külsö ftp tárhelyre raktam és 80-100K-val szedi a cuccokat !!! Ajánlom én is valami külső FTP tárhelyett van egy pár !!!
  • Borg
    #13335
    Hidd el nekem, hogy nem az ftp tudásán múlik.
  • ent
    #13334
    Állítólag az obis ftp van lekorlátozva, hogy ez mekkora baromság vagy nem, azt nemtom. Viszont azt igen, hogy mikor ezen az sg szerveren cod1 volt, akkor jött mint állat.
  • Zsoltika 007
    #13333
    Ezt nem tudtam.
  • Borg
    #13332
    Szerintem nem az obinál van a korlátozás, hanem cod2-ben.

    Legalábbis a CSS is így van megcsinálva. Maga a szerver game nem enged 8kb/s-nál gyorsabban custom adatot át a usernek, hogy saját magát ne terhelje túl, tehát ne lagosodjon a többi bentlévőnek. Erre van egy megoldás benne, hogy külső HTTP tárhelyen lehet tárolni a custom cuccokat, amivel a game szerver kapcsolatot létesít, és onnan küldi le max sávszéllel a joinolónak a cuccokat. De ezt maga a dedicated server tudja, vagy nem tudja. Nem szolgáltató vagy szerver függő.
  • Zsoltika 007
    #13331
    Ha nem obinetes akkor egyszerű:nem kell csinálni semmit.
  • ent
    #13330
    Állítólag az obinál ezt a külső ftp s dolgot nem lehet megcsinálni. Ma kipróbálom, lesz ami lesz. De ezt viszont nem is néztem, hogy obis volt e az a szerver! Mac 43v3r
  • Zsoltika 007
    #13329
    Valószínű nem obinetes. Ha meg mégis akkor külső ftp tárhelyen vannak a custom tartalmak. Valahogy mégis meg lehet oldani.
  • ent
    #13328
    Vki help!

    Mi más módja van annak, hogy a csatlakozásnál a szerverről történő letöltések ne 10-20 kbyte ok legyenek? Azt mondta az obis srác, hogy a webdownloads le van korlátozva. De láttam más klánszerveren meg ezerrel jön... Megoldása?
  • Eisenhower
    #13327
    amikor feltelepítetted az ase-t akkor kiirja milyen gémek vannak telepítve neked. ott egyenként rámész a gémre és alul kiveszed a pipát
  • avaava
    #13326
    amikor vki meghív h jácc akkro az 5 lehetőség közül kell azt választani ami letiltja a meghívásokat asszem felülről a 3dik vagy a 2dik.
    egybként ASE forever.
  • donoki
    #13325
    te ase-t használsz,
    én inkább az xfiret ajánlom!!!
    sokkal jobb :)
  • Kiswarga
    #13324
    CSak annyit akarok kérdezni, hogy az ASE-ben, hogy is kell azt kikapcsolni, hogy az invitáló üzenetek megszünjenek? Régen ki volt kapcsolva de most újra fel kell tennem és elfelejtettem hogyan kell.
  • starweb88
    #13323
    de tutira kérdezte a tűzfal eslő inditásnál hogy engedélyezze-e, ha te nem et nyomtál neki véletlen akkor kered mge a tiltott progik listáját, ha előtte müködött akkor csaka tűzfal vagy router ha van a baja... :)
  • Reyes
    #13322
    Engedélyezve van...Külön port van neki nyitva, amit gondolom akkor csinált, amikor fél éve feltettem:-/
  • k8bal
    #13321
    engedélyezd tűzfalban! akkor csinál ilyet!
  • Reyes
    #13320
    Sziasztok! Valaki elmagyarázni, hogy hogyan kell az 1,2-es patchet megbuherálni, hogy tudjak vele játszani neten? Mert amikor felteszem, és csatlakozni akarok egy szerverhez, akkor az "Awauting connection"-nál csak számol felfelé, de nem csinál semmit...
    Pls vki help!!!
    Visszaolvastam, de nem találtam semmit:-/
  • donoki
    #13319
    np ^^
  • DJ Skyline
    #13318
    köszönöm!:)
  • donoki
    #13317
    bsz skyline
  • donoki
    #13316
    hill24-et csak az sp-ből ismerem!
    még nem próbáltam xD
  • zico87
    #13315
    ja a Kalsingrad Riflebe rohadt Jó+ a hill24 is tetszik Mindenkinek a Tapasztalatok szerint !!!


    +Valaki Admin Próbálta már a Chateau mapot ? mert nem akar mükszeni az a map !!
  • donoki
    #13314
    a kalsingrad télleg nagyon odavág
  • urbijoe
    #13313
    nagyon jok az uj map-ok
  • donoki
    #13312
    a faszt nem válaszolt senki rá!Már bocsánat a kifejezésért!
    De talán vissza kéne olvasni kicsit nem mindig megkérdezni ezt a marhaságot!
  • donoki
    #13311
    áhhh
    Nem vagyokannyira rosszszívű
  • starweb88
    #13310
    looool mondjuk lehet van benn némi igazság..
  • Zsoltika 007
    #13309
    Remélem azért 2006-ra csak eljutottunk arra a szintre hogy ne a modemes userek igényeit tartsuk szem előtt.
  • trident
    #13308
    De miért is? Egy szerveradmintól elvárható hogy ismerjen alapvető információs helyeket, ahol körbenézhet kérdés esetén. Több magyar oldalon, és több külföldi lapon is kezdhetted volna. Ne adj isten egyből a hivatalos PAM oldalon.

    Amúgy én segítettem, megmondanád pbshotnál hogy állítsam be a konfigot hogy ne kapjak interlaced képeket? Köszi.
  • 5555
    #13307
    HÍ !!! Jó tudom nem ide tartozik de ide szoktam legtöbbet járni {nem igazán szoktam irni) inkább csak olvasgatok. Az lenne a kérdésem hogy mire jó az a "vip ticket" ????? Help ???