26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • donoki
    #13547
    itt ez: Systemhun
    már látom megszünt , csak nyáron indul újból, vki eltudná küldeni azt a 14 mb-t? plsss
  • donoki
    #13546
    lol
    a systemhun-os oldal mér nem müxik?
    ahonnan lelehet tölteni azt a klán weboldalt ami alapból kész van? :(
  • Halef
    #13545
    Sziasztok! Ha vkit érdekel eredeti Call Of Duty 2....írjon!
  • donoki
    #13544
    ahhaa
    leleplezted magad ember sok eszed van,
    veed már senki nem fog gaelni az 100%
    gyere jáccani wh-val ellenem azt had legyek egy kcsiit kinn specbe oszt mehetsz a szígyen falra :)
  • laslandes
    #13543
    Életkor:25-30 között
  • berlinboy6329
    #13542
    Ez de szar.Hülyegyerek!!Cseppet sem volt feltünő ahogy bontotzta a falat,meg a sok fejes.Azt hiszi nagy klántag oszt mindent lehet neki.LOL:Max szórakozásból jó néha.De ha lebuksz akkor is kivágnak a szerevrről ha nincs csít szal én csak néha napján csítelek,de azt senki s eveszi észre.Mindig akkor monfják h csítelek ha nincs bekapcsolva.Csak akkor wh-zok(meg aimoznák de nem tok szerezni)ha felidegesítnek.LOOOL.Van még ilyen videó?
  • busman1
    #13541
    1. amikor a szerverre lépsz
    2. Kapsz 2 percet általában, hogy kijavitsd konzolban, és akkor nem dob ki.
    3. Képet most még csak windows-os szerveren lehet késziteni, és az admin indithatja.
    4.igen, de csak akkor, ha közben inditsz valami csitet, vagy konzolban változtatsz (pl. rátát, maxpacketset)
    5. Csak akkor, ha a PB a memóriát is ellenörzi, vagy az iwd file-ok vannak mahinálva, mert az MD5tool induláskor ezeket ellenörzi
    6. ezeket már leirták
  • donoki
    #13540
    jah...de nem úgy jók hanem nem tom xD
  • starweb88
    #13539
    jó videok :)
  • donoki
    #13538
    na akkor itt az aim+wh: Nagyon feltűnően csinálja a gyerek..a végén ki is rugják az ipsét..
  • Realtibi
    #13537
    :P
  • donoki
    #13536
    azért ennyire ne csináld feltünően pls...
  • donoki
    #13535
    loool
    kértek egy aimos felvételt is?
    azom is van :)
    már olyat is láttam h only fejest adott mindenkinek kicsit feltünő... mp44el..
    ha kell akkor szólj azt is felteszem
  • laslandes
    #13534
    sírni akarsz?:DDDD d.után lehet hogy leszek
  • Realtibi
    #13533
    hali
    (valamikor majd nézz fel a szerverre)
  • laslandes
    #13532
    ban del kill destroy
  • Zsoltika 007
    #13531
    Ehh cseppet gyanús!
  • trident
    #13530
    Linket ne adjak letöltéshez?
  • karolyherceg
    #13529
    Csak ez a két csit van? és még az is érdekelni, hogy ezek hogy müködnek, hogyan kell telepíteni, meg ilyesmi. Consolbol?
  • DJ Skyline
    #13528
    6. legelterjettebb az aim,és a wallhack...az aim az autómata célzó,leginkább fejre ha jól tudom, a wallhack meg röntgen szemeket ad neked,és látod az ellenfelet,hogy mikor hol van! wh-ra példa az #13503-ban lévő 2 demo! az aim feltűnőbb,de wh-val is hamar lelehet bukni,ha az adott egyén sokszor nézi a falat
  • karolyherceg
    #13527
    Átnéztem a cikkeket. De akkor inkább leírom a kérdéseimet, mert nemnagyon vagyok otthon a PB témába.
    1. Mikor ellenöriz a PB? 2. Amikor ellenöriz, és talál valamit, akkor rögtön cselekszik?(kodob, vagy üzenetet küld, esetleg bannol?) 3. Mikor készít egy képet egy játékosrol, abbol meglehet állapítani, hogy csaló -e vagy sem? Ha igen, hogyan? 4. Lehetséges -e, hogy csatlakozás után félórával dob ki? 5. Ha mondjuk egy olyan fájl van a gépen, ami egy cheathez tartozik, de nincs aktiválva, akkor azt megtalálja? 5. Ha nincsaktiválva a csit, akkor is cselekszik? 6. Az 1.2 es Serverren futnak az 1.0hoz készült csalások? 6. Milyenfajta csalások vannak?
    pm is megfelel: [email protected]
    Előre is köszi
  • ent
    #13526
    Sry all, két új picike 80 kbyte os mod került fel a szerverre. Kiírja milyen fjata lövéstől haltál meg és hány méterről! A másik pedig a hedsotokat számolja...

    További jó gémet!! GG GL
  • Realtibi
    #13525
    bázzegh szerver restart pedig már olyan jól megszoktam :(
  • trident
    #13524
    www.callofduty.hu

    használd a keresőfunkciót a főoldalon a cikkekben, illetve a keresőt a fórumban. (a fórumban, három vagy négy topik szól a PB-ről, más szemszögekből, találsz a hírekben is több ilyen jellegű írást, például a elgutolsó a Robaj féle cod2-s pb szerveroldali konfig guide volt)
  • ent
    #13523
    gúgl
  • karolyherceg
    #13522
    magyart léccives
  • ent
    #13521
    www.punkbuster.com
  • karolyherceg
    #13520
    Lenne pár komoly kérdésem a Punkbaster müködésével kapcsolatban (1.2esen). Mégpedig a következö: Hogyan müködik a PB? Mikor ellenöriz, és mikor dobja ki a tagot? Milyen elv alapján müködik? Fontos lenne. Privibe is megfelel a válasz: [email protected]
  • Kiswarga
    #13519
    Vele szívesebben "játszanék" az 1000%!;)
  • Kiswarga
    #13518
    Nekem nem mutatja a képet.
  • AlieN911
    #13517
    Codos csaj?
    --- 1 ------ 2 ---
  • LSL
    #13516
    LOL mennék játszani nézem a szervereket és ezt találom :

    Bementem és mindenki kérdezgette h ki vagyok, alig bírták felfogni, hogy nekem már évek óta ez a nickem...
  • donoki
    #13515
    kir :D
  • berlinboy6329
    #13514
    Ez király.Hova vegyem lejjebb?1024 az kell azon kívűl minden a lehető legkisebb.
  • Kiswarga
    #13513
    Én a Windows-t újraraktam és mostmár király. De azelőtt nekem is azt csinálta. általában 40-es pingem van de akkor felment 150-re is.
  • CheAteR88 #13512
    vedd lejebb a grafikát és jo lessz
  • laslandes
    #13511
    ja, jók elég feltűnően nyomták a wh-t:)
  • berlinboy6329
    #13510
    Nem bírom továáb!! Undorító fos moslék szar az egész gém.Multiznék de nem tudtok mer ez a szar állandóan 25-30 fps-sel megy,ha terepen vagyok.A legidegesítőbb Lkeningrad.Benn vagyok 1 házban, ott minden szép és jó 60 fps,mikor kimegyek arra a kurva hóra meg leesik 25-30-ra.Ez akkor se változik ha leveszem 800X600-ra.Ugyanolyan moslék fos marad.Amúgy a beállítás minden low Dx7 anitaiasin odff bilinear 85 Hz 1024.

    A gép:2400 amd athlon xp
    768 MB ram
    Sapphire radeon 9600 256 Mb ddr.
  • donoki
    #13509
    hát igen :(
    de kül jók a demok? :)
  • varaditamas
    #13508
    KÖSSZ!