26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • starweb88
    #13587
    ez nem ide illő video lessz de megosztom veletek mert egy közösség vagyunk =)
    Evolution Dance
    Sztem egész jó nézzézek meg ti is ^^ azért sztem tud a csávó :P Amugy asszem 2 nap van hátra az sg team toborzásból nem?
  • UnknownAsshole
    #13586
  • starweb88
    #13585
    gratulálok hozzá....aki egyszer kisértésbe esik az rabja marad ennek sztem...
  • berlinboy6329
    #13584
    Na,kipróbáltam a wh után az aimot is(gratulálhattok).Há,, ez elég ganaj.Azt hittem norrmális lesz de ezzel lehetetlen akárkit is eltalálni.Ráállítom a célkeresztet az enemyre,lövök erre elmzdul a bot és meglövi a falat.Mondom fos.Azóta agépen sincs fönn.Na meg a wh.Az még rosszabb.Rendesen mutatja az embert.Undorító.Reméltem, h pirossal mutatja mikor fal mögött van és renderesen ha láthatom,de ez undorító.Delete mind2.Most már nem csalok többet ez szar.
  • trident
    #13583
    http://lampha.blackdog.hu/pb.html
  • zico87
    #13582
    De rémélem amikor wh-t meg hasonlót használsz egyszer fölrobbansz a gépedel együtt és akkor már szégyenfalra se kerülsz !!!
  • zico87
    #13581
    PB_SV_GUIDRelax 4-re rakd ugy nemrugja ki az azonos CD keyeseket
  • zico87
    #13580
    Demo nélkül is megoldom :D Elég a nyilatkozatod !! LoooL
  • trident
    #13579
    A cod.hu-n az archivumban keresd meg a Robaj féle PB guidot.

    Nem árt egy pb restart sem: pb_sv_restart
    És ha nincs eredetid, cd kulcs csere.
  • UnknownAsshole
    #13578
    A szerverünkön beállitottam hogy "pb_sv_guidrelax 5"-öt aztán csati és ezt kaptam: "has been permanently banned from this Game Server via PunkBuster ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 96c0e9e8"
    WTF ? :O
  • donoki
    #13577
    nem baj, ha nem is tudjuk h te vagy és vesz rólad vki deót akkor is a szígyenfalon kötsz ki xD
  • berlinboy6329
    #13576
    Meg h tudd mi a nevem.Mert nem Belinboy,hanem.....Nem mondom meg.:)
  • berlinboy6329
    #13575
    És hogy?Először kell demo.
  • starweb88
    #13574
    igen a szemét bandának a szégyenfalon a helye
  • zico87
    #13573
    Hát ez az elszólás nem volt túl jó itt de én szivesen fölrakatlak a szégyenfalra :D
  • trident
    #13572
    Jó!!!
  • berlinboy6329
    #13571
    LOL.Most vettem fel 1 kis WH-s demot.Vkit érdekel v menjek a f**ba a bajommal?CSak a #13542 miatt mondom.
  • zico87
    #13570
    A PB-nél 2 dolgot kell beálítani a Adminak !!!PB_SV_GUIDRelax 4-nél nem rugja ki a PB a duplázott CD keyes játékosokat+amit még nem árt PB_SV_ExtChar 1 így nem dobja ki pl. az ékezetes betű játékosokat a többi PB beállítás meg alapban is jól mükszik nálunk már 2 napja megy a PB és nem dobálozok csak ugy !!!
  • trident
    #13569
    guidrelax "5" esetén engedi a szerver a köhöm...Duplikált cd kulcsot is, de ez már az admiok dolga...
  • donoki
    #13568
    én is..
    de sok helyen nem kedveli..
  • Zsoltika 007
    #13567
    Hamis kulccsal én is voltam bent amúgy.
  • berlinboy6329
    #13566
    A hamis CD kulccsal.
  • berlinboy6329
    #13565
    ÉN mégis be tudtam menni sok helyre.Pl.SG-re.Mikor be volt kapcsolva.
  • donoki
    #13564
    hát nem oylanokat dob csak ki a aki csal, aki hamis cd kulcsot használ meg aki ne teccik neki :) pl vmi nem jól van beállítva..
  • DJ Skyline
    #13563
    1. bárkit kidobhat valamilyen üzenettel! pl NO PACKET FLOW,vagy PB INIT FAILURE,ilyenkor PB frissítés és már jó is,de majd az okosabbak ezt elmondják!:)
    4. nem,a demo nem veszi fel azt,hogy mit ír a konzolba az illető,de a chat részt sem veszi föl,amikor beírsz (asszem)
    5. warokon szokás mindenkinek demot felvenni saját magáról,ha netán a másik klánnak nem tetszik valami,akkor eltudd küldeni,hogy tisztázd a félreértéseket,mert warokon kivan kapcsolva a killcam...legalábbis mikor én klánoztam (2 éve),akkor még szokás volt az,hogy demot veszünk fel,és a killcam kikapcsolása war alatt...hogy mennyire meegbízható a PB,ez jó kérdés!
  • karolyherceg
    #13562
    még egy kérdés, de ez más:
    Az SG serveren miért nincs soha senkiii????
  • karolyherceg
    #13561
    Kösz az eddigi infókat. Nemazért kérdezem ezeket, mert csalni akarok. Mióta kijött a Game azóta játszom vele, méghozzá tisztán. Egyszerüen kiváncsi vagyok, mitöl minősül valaki csalónak, valamint érdekel a PB müködése. A multkori óta felmerült bennem mág pár kérdés:
    1. Mennyire megbízható a PB? Csak olyat dob ki, aki valóban csal?
    2. Megtörténhet -e, hogy a PB kidob valakit azzal az üzenettel, hogy aimoziv, vagy wallhachket használ, miközbe nem?
    3. A képek, amiket a PB csinál azok mire jók? Hogy lehet rajtuk látni, hogy épp csal -e az illető? Miért jó, ha WAR végén mindenki csinál screen -t? Mire jó az?
    4. Demobol meglehet -e nézni, hogy milyen consol parancsokat használt menetközbe az illető?
    5. Mi a megbízhatóbb, a PB, vagy egy Demo?
    Elöre is köszi :) (Ui.: ha még jutr eszembe kérdés, majd leírom azokat is :) )
  • donoki
    #13560
    hát ja ^^
  • LSL
    #13559
    kb.
  • starweb88
    #13558
    hát ne is tedd azt majd ha nem teccik nekik netalántán akkor majd szopjanak hanyatt^^^
  • LSL
    #13557
    Megnéztem az oldalukat... fene se akar csupa 10 év körüli idegbetegekkel játszani:) meg annyit úgyse nyomom h zavarjon.
    Ja és meg nem változtatom a nevem, már 98 óta használom...
  • zico87
    #13556
    Berlinboyt egy zongorával kéne fejbevágni tiszta buzi a gyerek és még büszke is rá hogy csal,én a helyedben lelőném magam !!!!
  • starweb88
    #13555
    hát ez elég gáz :S
  • donoki
    #13554
    uhh, hát ez szívás name change :)
    vagy mondjad h vegyenek fel azt te legyél az admin :D
  • LSL
    #13553
    Fene, akkor máshova töltöm fel.

    Le kéne védeni a nevemet :)
  • donoki
    #13552
    ok megnézem, de ez magyar?
  • donoki
    #13551
    az hát
  • Zsoltika 007
    #13550
    Ráadásul az ilyen nyomorékok tönkreteszik más normális emberek szórakozását grat.
  • busman1
    #13549
    Hát vazze, ha meglátlak a szerveremen, én is felidegesitem magam, ost azonnal kiváglak. Az ilyenek, akik csak "néha wh-nak" rosszabb az átla csitertől.
  • laslandes
    #13548
    hát ennél azért láttam már szebb sablont:) pl. nézd meg a ezt az oldalt. Asszem csak regelni kell a letöltéshez.