26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • DJ Skyline
    #13748
    hát elég beteg egy mod...funnak jó,de 10 perc után meguntam
  • donoki
    #13747
    hát ahol lehet sniperezni azt nem mutattál képet.. :S
  • donoki
    #13746
    hát az uncsi egy kicsit meg túlságosn nagyít az m1garand...
  • zico87
    #13745
    ja az hát szerintem full hülye mod jóhogy nem Lézerkardal rohangálunkmár Carentanon Jedikel karöltve egy Ürhajóval együtt,ilyen modok szerintem feleslegesek
  • Geeb20
    #13744
    szia.És nem tudod mi a bajom nékem?itt leírom pár sorban.sziasztok valaki tudna segíteni?Nem tok játszani miltiplayerben de singleplayerben már végig játszottam és amikor az eye serverkeresőben a call of duty 2 egyikére kattintok akkor fel ajánlja hogy safe módban akarom e indítani vagy nem. és teljesen mindegy melyikre kattintok egyiknél se indítja el a játékot. csak a képet adja be a töltés elején utána kidob. Még a menüt se.Ha valaki segítene nagyon megköszönnémJa még annyit elvileg net nélkül is el kell indulnia a multiplayernek a menüig nekem nem.
  • urbijoe
    #13743
    ez jo sniperes map
  • donoki
    #13742
    nem..ez nem az :)
    ez egy olyan mo h only m1 garand és 99/999 lőszere van és lézert lő ki és van gav..
  • DJ Skyline
    #13741
    ez az amikor ló van a kezedben? nagyon nem értem,hogy mire jó
  • starweb88
    #13740
    szerver figyelő meg chat progi de ase egyszerübb ez inkább kommunikációs és szerver figyelő cuccos klánoknak ajánlott! XFire Honlap
  • Geeb20
    #13739
    mi az a Xfire???
  • donoki
    #13738
    használj te is xfiret xD
    de nem ez a hibája...nem tom
  • donoki
    #13737
    uh van egy tök jó mód a neve ZoomInstaGib
    itt ki lehet próbálni (nem saját klán): 217.113.53.111:28963
  • Geeb20
    #13736
    sziasztok valaki tudna segíteni?Nem tok játszani miltiplayerben de singleplayerben már végig játszottam és amikor az eye serverkeresőben a call of duty 2 egyikére kattintok akkor fel ajánlja hogy safe módban akarom e indítani vagy nem. és teljesen mindegy melyikre kattintok egyiknél se indítja el a játékot. csak a képet adja be a töltés elején utána kidob. Még a menüt se.Ha valaki segítene nagyon megköszönnémJa még annyit elvileg net nélkül is el kell indulnia a multiplayernek a menüig nekem nem.
  • donoki
    #13735
    ez tunkolós pálya?csak konyha meg ilyen szűk helyek vannak?
  • urbijoe
    #13734


  • Kiswarga
    #13733
    Én is hallottam erről a láthatatlan izéről. Az egyik szerveren a gyerek mindig írkált, hogy van egy láthatatlan de mindenki azt hitte, hogy ökörködik.
  • donoki
    #13732
    pár screenshotot lehetne :)
  • urbijoe
    #13731
    ezt a map-ot nrm lehetne berakni a szerverre? mert kurva jo



  • starweb88
    #13730
    hmm érdeks de még ilyet nem is hallottam :S
  • SzLacza
    #13729
    Szasztok !

    Tegnap érdekes dolog történt velem, a rifearénában mikor multiztam. Volt 2 srác, akiket nekem a progi 'spectator'-ként mutatott, miközben ők jáccottak rendesen. Nos az volt a szörnyű, hogy én nem láttam őket, nem látszódtak, sőt ha löttek egyet a radaron se jelent meg a lövésük helye. Szörnyű érzés volt, láthatatlanok ellen jáccanom. Én többször kérdeztem a játékosokat, hogy ők mit tapasztalnak, de le se sz*rtak. Szóval nem tudom, hogy vmi csít volt-e, vagy csak vmi hülyén jött át nekem. Amúgy a végén már néztem őket spectatorként, és volt olyan, amikor egy másik játékos szemszögéből kellett volna látnom őket, csapattársuk volt, de ott sem látszódtak, csak az üresség felett a baráti jel. Még korábban nem tapasztaltam ilyet, nem tudom bizots van vki tőlem okosabb, aki látott már hasonlót. Volt egy másik érdekes esetem, szintén tegnap ugyanazon a pályán. Volt egy ellenfél, aki velem szemben állt, és mindkettőnknek karabiner volt a kezében, és kb. 3m-ről egymásba eresztettük az egész tárat, és egyikünk sem sebzödőtt!! Nekem sikerült hamarabb újratáraznom, és le tudtam lőni őt. A fura, hogy egyikünk se mozgott, és mindketten egymásra céloztunk, tehát biztos, hogy nem mellé löttünk! Mintha a kilőtt golyókat löttük volna el. Régóta cod-ozom a neten, de ilyeneket korábban sohase tapasztaltam. Vmi 5let, vélemény ? Kiváncsi vagyok, hogy bugok voltak, vagy vmi új csít?
  • donoki
    #13728
    én a legtöbb csítert színtelen névvel láttam
    el is mondom h mért...
    Mert ha bemegy egy szerverre gyorsan átvált vmire nehogy felismerjék mikor már jó a statja akkor vált vissza, így szoktak lebukni a mocskos csíterek...
  • zico87
    #13727
    A zsolti a békára visszatérve én is ismerem zöldel volt írva aneve és a szrverünkön osztogatta az észt nyiltan hogy kell csalni ,hát egyből KICK-eltem és a hülye miután 10 perc mulva visszajöt megkérdezte miért dobtam ki ?Mondtam hát szerinted akkor ez ilyen jó állnév a + sok csitert látam Unkown Soldier néven ez a legjobb név !!! itt az 1.2-es Deviance patch
  • mephisto11
    #13726
    Így van!!!!
  • laslandes
    #13725
    gamecopyworld szvsz nem warez:) egy másolatod lehet az eredeti játékról, és azt ugye el kell valahogy indítani
  • mephisto11
    #13724
    jó akkor itt van:w3.enternet.hu/mephisto/CoD2SP_NoCD.rar
    Ez jó!!!Kipróbáltam!!!!
  • starweb88
    #13723
    őő sztem az sg forumja nem warez forum köhöm...
  • berlinboy6329
    #13722
    www.gamecopyworld.com
  • Dexantreal
    #13721
    de annak ott kell lennie lol..én a wanadooról kaptam le és ott normálisan megvolt minden...átmásoljátok a két cuccot és megy a single,meg a multi is...
  • mephisto11
    #13720
    Srácok dobkon már be valaki egy linket hogy honnan lehet letölteni a v1.2 cracket!!!!!!!Köszike
  • nyami
    #13719
    akkor mér írtad ide :|
  • starweb88
    #13718
    kimondta hogy én szeretem? :D
  • donoki
    #13717
    új crack kell hozzá
    én is keresem..
  • mephisto11
    #13716
    Hahó
  • mephisto11
    #13715
    Sziasztok.Az a problémám hogy mióta meg patcheltem a gamet v1.1 meg v1.2vel nem tudok belépni a singleplayer részbe.És kiirja hogy nem jó a cd/dvd!nem eredeti a game sajna hanem warezos...Szerintetek ezt hogyan lehet orvosolni????
  • Kiswarga
    #13714
    Én utálom Belgát bár ez nem tartozik ide.
  • starweb88
    #13713
    Belga - Zsolti a Béka
  • berlinboy6329
    #13712
    áááá.akkor azért. :)
  • donoki
    #13711
    Zsolti a béka az egy zene szám xD
    Én csupa zölddel láttam de volt egy párszor feketével meg összevissza láttam vagy 5-6 zsolti a békát.
  • berlinboy6329
    #13710
    Miért béka?Miért enm oposszum vagy vombat?DFe külöleges ez a béka.Lenne sertés v vmi.
  • Kiswarga
    #13709
    Én most játszottam egy Zsolti a béka nevű emberke ellen. De az nem álnév volt meg klánrövidítés volt a neve előtt. MNC