26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • donoki
    #13948
    mi az hq?
    sg hq?
  • starweb88
    #13947
    sztem full mert kiadták a végleges verziót és snejder feltöltötte a hq ra is
  • Fejes021
    #13946
    erről van szó. Ha nem akarod a sok ezerért "megvásárolt" cod2-det egy délután kijáccani akkor veteranon kezdj hozzá. Mert úgy két délutánba is beletelik a végigvitele.
  • gordon 24
    #13945
    Na az király!!! Remélem durva gém lesz.

    Szerintem elégge rövid mert én kb napi 3 órás játékkal letoltam kb 5 nap alatt. és azért jobb lenne ha még többet lehetne vele játszani,de mondjuk ez is megoldható egy sima restartal.
  • Dexantreal
    #13944
    én elvoltam azért vele. HL2-t nem próbáltam ki még..egyik részt se.
  • donoki
    #13943
    már kiadtáka fullt is :S
    Hát sztem qva rövid az sp..
    hát veteránon se nagyon izgató
  • Fejes021
    #13942
    Hát télleg nem volt maraton egyik rész sem. Bár mostanában már nem adnak túl tartós szórkozást az FPS-ek single playerben.

    Lásd HL2 episode 1 (első kieg) kb 5 óra. Viszont csak 20 dolcsi.
  • Dexantreal
    #13941
    nagyon rövid?..te tudod.... Egyébként asszem év végén jön a CoD3...
  • gordon 24
    #13940
    Sziasztok!!!


    Nagyon jó kis játék, bírom mind kettő részét. Csak egy bajom van vele hogy a single Player modja nagyon rövid. Nincs hozzá valami uj kiegészítés amin ujjabb pályák (küzdelmek) vannak, vagy mikor jön a COD 3?
  • laslandes
    #13939
    szerintem beta
  • Dexantreal
    #13938
    yo,thanks...megnézem...egyébként nem szavaztam
  • starweb88
    #13937
    sg hq team oldalán volt szavazás , hogy milyen mapok legyenek nem tudom hogy szavaztál-e..ott felvolt sorolva
  • Realtibi
    #13936
    Kösz Laslandes hogy jöttél ,,unatkozni"
  • Dexantreal
    #13935
    figy,közzé tenné1listát,hogy mégis miféle mapok vannak az sg szerverén?.....
  • Dexantreal
    #13934
    má segíteni se lehet bazze?:P..seggfejek...
  • donoki
    #13933
    powcamp béta vagy full?
    a full nálunk a szerveren nem müxik mert az a sum/name iwd faszság jön ki
  • hitman55
    #13932
    Nem tudjátok mitől szokott ugrálni a ping mert néha 30 néha pedig felugrik 200-ra!!!kössz
  • Realtibi
    #13931
    valéaki jöjjön már fel a szerverre unatkozom
    (jó a hill24 védőnek kedvez)
  • ent
    #13930
    Ma felkerült a hill24 illetve a powcamp (rég) az sg.hu szerverére. Az előző napokban jelentkezhettek problémák a szerverekkel, globálisan, mivel az obi webdownloads szerverét karbantartották és nem ment fel és le semmi. Most próbáljátok ki és góóó őni...
  • donoki
    #13929
    hát ja..
    most olvastam xD
  • donoki
    #13928
    köszönjük, ez nagy volt bazz
    Szerverről volt szó nem a gépemen lévő gémről
    OMG
  • Fejes021
    #13927
    Tudom, de neki csak a multi megy. Ezért gyanakszom arra hogy kéne neki egy krekk.
  • urbijoe
    #13926
    a multi-hoz nem kell a crack.
  • starweb88
    #13925
    nem a gépemen van gond a játékkal hanem a szerveren kell configolni vmit..
  • Fejes021
    #13924
    Egyébként ha rossz a telepítő kód akkor pont a multi nem lenne jó, és az SP menne.
  • Fejes021
    #13923
    Ne ess má kennyire kétségbe ha 7 percen belül nem válaszolnak szombat reggel hajnali 8-kor. Meg egyébként se fognak ilyen hamar. Ez nem chat, ember!
    Egyébként lehet meg kéne crackkelni? Nem? Vagy olvasd el az info file-át. Vagy rakd újra.
  • Bubumacika
    #13922
    Please Help
  • Bubumacika
    #13921
    Sziasztok.Van egy kis problémán.Feltettem a Call of Duty 2-t,de nem megy csak multiplayer módban.Single módban meg sem nyikkan.Nem tudom mi lehet a gond, lehet a kód.(pirates).
  • Dexantreal
    #13920
    de én arra értettem,h biztos sok szar mod bekavar és akko má inkább reinstall,semmint hogy törölgesd azt a yo pár mod-t:P..én reinstalltam nemrég
  • starweb88
    #13919
    reinstall jovan nem probléma h szervrről van szo
  • Sarapetike
    #13918
    crack
  • ficcs
    #13917
    Szevasztok,

    Tud nekem valaki segíteni? Felraktam az 1.2-es patch-et, utána viszont kitaláltam, hogy single módban még nem is játszottam a gáméval. Persze nem indult el. VAn valami gyógyír az óriási parámra?
    köszi
  • hitman55
    #13916
    °_°
  • CheAteR88 #13915
    -.-
  • Sarapetike
    #13914
    köszi
  • laslandes
    #13913
    próbáld meg újratelepíteni az alap cod 2-t, és aztán arra a patch-et, talán bejön:)
  • hitman55
    #13912
    Helósztok 1 oan problámám lenne hogy fel akarom rakni az 1.2-es patchot és mikor telepítem eztírja ki: "SETUP could not detemine the current version of call of duty 2 installation.Please verify that the game has been properly installed" !!!Please help segítsen valaki!!!!kössz!!!!
  • laslandes
    #13911
    ha az SG szerveréről van szó, akkor nem a te készülékedben van a hiba... holnapra ki lesz javítva
  • Sarapetike
    #13910
    nem mennek a letöltések (engedélyzve van ) mindig kidob hogy nem tudja tölteni a file-t edig jó vólt csak anyi változott hogy be crackoltam a single modot
  • Sarapetike
    #13909
    Haho van itt valaki?