26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • UnknownAsshole
    #14068
    hát én nemtom, király lessz-e...
  • donoki
    #14067
    juhhééé
    1.3-mas pecs királyy
  • Eisenhower
    #14066
    Az Infinity Ward már jó ideje dolgozik egy új javításon a Call of Duty 2-höz. Ígéretük szerint az 1.3-as ragtapasz néhány nagyobb Punkbuster frissítéssel holnap este hétkor érkezik. Várjuk hát szeretettel!
  • DJ Skyline
    #14065
    őő találkoztam ezzel én is...CoD UO-ban,mégpedig az volt,hogy előszőr nem folt feje a srácnak,majd pár kör múlva úgy ahogy van eltűnt...itt van leírva az eset képekkel illusztrálva...alul a keresőbe írjátok be,hogy #33065 és azt a kommentet keresi meg
  • donoki
    #14064
    hát leeht h cheat..
    nem tom
    kérdezd meg berlinboy-t
    ő a csít szakértő+használja, gyártja xD
  • SzLacza
    #14063
    Köszi. Valóban jól hangzik, csak nehéz 'máshová' beszokni, ott van már egy csomó ismerös. Már tudom, h ki a kemper ki erős, stb. :))
    De végül is nem ez a lényeg. Lehet h másnak máshol fordul elő ilyen, nem bizots hogy a szerver miatt van, más is okozhatja, ezért kérdem.
    Esetleg új cheat v. mittomén.
  • donoki
    #14062
    egyszerű: ne jácc a riflearenába..van még más 500 szerver :)
  • SzLacza
    #14061
    Sziasztok !
    Korábban már írtam ide, van egy fura problémám, és nem tudom, hogy egyedül vagyok-e vele, vagy másnak is volt már ilyen?
    A bug csak a riflearénában fordult elő eddig velem, más szerveren nem, az 1.2 patch óta, de ott már 3x is. Nem tudom számít-e 3-ból 2x Matmatán, 1x Carentanban.
    Szóval van egy ellenfél, aki az én gépemen 'spectator', de a gyerek jáccik rendesen. Ja amúgy nem tudom hogy hogy kéne lenni, de ha jól emléxem akkor nem -1 pingje van, hanem 'rendes' pingje van neki is.
    Ezzel gyerekkel az a gáz, hogy én nem látom őt. Kipróbáltam, olyat is h. vele vagyok, olyankor meg csak a 'csapat' jelét látom a feje felett a játékost nem.
    Azt is kipróbáltam, hogy spectatorban megkerestem egy másik csapattársát, akinek a képernyőjén ö láccott (szerencsére?! kempelt ), szóval ha én néztem a másik játékos szemszögéből, én akkor se láttam a gyereket, csak a jelet a 'feje' felett. Döbbenet volt.
    Csináltam pár screenshotot is róla. Szóval arra lennék kiváncsi, hogy ez a probléma csak az enyém? Akkor lehetne h. rólam nevezzék el?
  • donoki
    #14060
    pff
    engem is érdekelne hogy lehet modokat készíteni!
  • zico87
    #14059
    Hogy kell saját PAM modot csinálni ???? Mert a Cb-ben nem minden tetszik !!!!
  • donoki
    #14058
    cod2szegyenfal.extra.hu
  • donoki
    #14057
    CoD2 Szégyenfal
  • hitman55
    #14056
    Battlefield 2
  • starweb88
    #14055
    jah vágom :S
  • DJ Skyline
    #14054
    én is flashgettel szedek mindent,de a másik gépen nincs flashget,fater gépe szal oda nem lehet feltenni semmit már! :\ ő meg nem tölt le,szal neki nem kell flashget...
  • starweb88
    #14053
    50-60 a max akkor 512 es net az azzal tényleg nem lehet vigéckedni :S én 250-350kb/s el töltök de mondjuk ha maxal töltök akkor nem lehet gémelni meg egyik netnél sem lehet akkor :) flashgetbe berakom kézi sebességre állitom 100-150kb/s re állitom ennyi ajánlom neked is a flashgetet
  • kRockA
    #14052
    teljesen felesleges ezen húzni a szátok és trükközni, a pingnagyság egy csomó dolog miat lehet:
    -beállítások, ilyen rate-maxpackets-snaps stb bár ezt csak hallottam
    -multiplayer optionsban a kapcsolatod állítsd be
    -töltesz le
    -szarakszik a neted
    -vírus
    stb...
  • laslandes
    #14051
    CFOSspeed nem hiszem hogy segítene, amikor max-al töltenek le.:) Inkább arra jó, hogy a feltöltés ne lassítsa a letöltési sávszélességet, tehát kettéválasztja a két szálat.
  • DJ Skyline
    #14050
    íme egy
  • Tmac
    #14049
    Valaki megtudná mondani annak az oldalnak a nevét ahol a csíter játékosokat "gyűjtik"?
  • DJ Skyline
    #14048
    512-es nettel nem lehet szakítani...ennyire telik most sajna,5en vagyunk a családban(papa-mama-gyerekek),muterék meg nem a NASAnál dolgoznak!:)
  • donoki
    #14047
    55-60 kb a max? lol
    nekünk 240-280 kb :S
  • DJ Skyline
    #14046
    és az mi?:)
  • Ronnie07
    #14045
    olyat amivel ellehet lenni ugy általában
  • Ronnie07
    #14044
    nemdut vki vmi faxa FPS játékot??
  • Monoton
    #14043
    cfosspeed a megoldás!
  • DJ Skyline
    #14042
    persze,akkor ott elkezdenek letölteni 55-60-al (azaz maxal) az totál belassítja a netet,olyankor semmit nem lehet csinálni,mert belassul az egész,és ez érződik mindenhol,akár oldalt nézek,akár épp játszok neten,stb
  • donoki
    #14041
    50MB??
    abból baj van? :S
  • DJ Skyline
    #14040
    nem,mert én arra értetem a szar netet,hogy alapjába véve lassú a nete...nem írtam oda így félreérthető:)
  • DJ Skyline
    #14039
    én meg átmegyek a másik szobába,és lerúgom azt aki letölt a gépre!:DD
    hiába szólok,hogy most játszanék ne töltsetek le,nem pont akkor kell elkezdeni leszedni az 50MB-s videót...
  • donoki
    #14038
    hát a szar a neted meg a nem stimmel valami a net szolgáltatónál az nem ua? :S
  • Kiswarga
    #14037
    Nekem is volt ilyen. Töröld le mindenestől a CoD-ot és telepítsd újra. Nekem ez segített.
  • beerka666 #14036
    de az a furi hogy délelött még jó volt...mostmeg szar :@
  • DJ Skyline
    #14035
    több ok miatt lehet:
    -szar a szerver
    -szar a neted
    -valami nem stimmel a netszolgáltatónál
    -nem bírja a géped a játékot (vedd lejjebb a beállításokat)
    stb

    konzolban írd be azt,hogy /rate 25000 hátha segít
  • beerka666 #14034
    hali
    mitöl nagy a pingem???
    pls help
  • Starfish
    #14033
    És nem írsz elé rcont igaz-e? =)
  • donoki
    #14032
    konzolba :S
  • Starfish
    #14031
    rcon-al írod be a /killt, vagy nem? =)
  • donoki
    #14030
    ha pl a /kill -t akarom bebondelni akkor is az rcon-ossat kell? :S
  • Starfish
    #14029
    Nemrég tértem vissza. Azóta is szinte csak warok vannak =). Majd összefutunk úgyis szerintem. Kicsit eltüntem, de legalább megérte. Kis konfi fejlesztés, meg ugye a meló. Az is van új kilátásban.