26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • starweb88
    #14308
    itt van tessék SuperHeadShoot Mod
  • donoki
    #14307
    :S
  • Gili
    #14306
    Hello
    Lenne egy nagy problémám, multiba amikor sd-be játszok mutatja hogy hol van a két bomb A és B de a képernyőn mutatja és nem a bal alső sarokba és hirtelen jött ez a dolog ha valaki eltudná mondani hogy kell kivenni nagyon megköszönném!
  • veri5
    #14305
    Van egy hibám!Amikor kijött hamissal végigtoltam,de másodgyára Egyiptomban egy házt ostromlunk,a végén meg oda megyek hozzá ás újraindul a game.Mi lehet a baj?Help!
  • zico87
    #14304
    A superheadshotmod az menyik mi szerverünköna shot details mod van,de adj egy linket azt megnézzem a superheadsmodal mit lehet kezdeni !!!
  • DJviolin
    #14303
    Egyébként a tanyánk modellezésének már nekifutottam egyszer a sima Cod alatt, de reinstall miatt elvesztek a szerkesztő fájlok. :( Egy kezdetleges map azért megvan valamelyik cd-men. Majd előtúrom és feltöltöm a webtárhelyemre.
  • donoki
    #14302
    Véletlenül bekaphatod :P :Ð
  • DJ Skyline
    #14301
    írni kell a készítőknek,hogy egy patchba építsék ezt be!:D persze szerver tulajok betudnák kapcsolni,hogy melyik fajta S&D akarják,a régit,vagy az újat!:))
  • DJviolin
    #14300
    Kár. Pedig milyen királység lenne. ha lehetne ilyet, akkor szerintem sokkal taktikusabb lenne a játék, mert mindkét félnak fel kellene osztania az erőiket A és B csapatra. Mondjuk A csapat védi a saját tankukat, és B csapat támad. Eközben a másik oldalon B csapat véd, és A csapat támad. Az a fél győzne, aki jobban elossza erőiket. Tehát ha mondjuk több embert hagyunk hátra tankvédelemre, akkor kevesebb támad, és nagyobb az esélye, hogy a másik félen tövv védővel futunk össze. De ha ott is szarul taktikáznak, akkor még nyerhetünk is.

    Ezért lenne jó, ha S&D-ben 1-1 célpont lenne mindkét oldalon.
  • DJ Skyline
    #14299
    nem tudom,asszem nem,csak az,hogy az egyik fél támad,a másik meg védekezik...de az ötlet nem rossz
  • DJviolin
    #14298
    Olyat mondjuk nem lehet, hogy az győz, aki hamarabb hazavágja a másik fél tankját? És mondjuk mindkét fél védené a saját tankját?

    (Sorry ha hülyeségeket kérdezek, de eddig szinte egyszerse multiztam Cod-okkal.)
  • DJviolin
    #14297
    Bocs nem neked, hanem az egyel fentebbi kolegának akartam. :)
  • DJ Skyline
    #14296
    csináld meg úgy,hogy a németeknek kelljen elpusztítani a tankot,vagy valami mást...eddig csak olyan S&D-vel találkoztam,ahol a németek védték meg a dolgaikat,de az ellenkezővel soha,hogy nekik kelljen valamit hazavágni! :\
  • DJviolin
    #14295
    OK. Tankok betervezve.

    Mondjuk nem is baj, hogy lesznek, mert akkor ezek lesznek a célpontok a Search And Destroy-ban.
  • DJviolin
    #14294
    A nagyszülők valószínűleg más véleményen lennének. :) Ha még élnének szegények. :(
  • DJ Skyline
    #14293
    tankokat is a mapra,hogy még hitelesebb legyen!:D mondjuk orosz tanyarészre T-34,német tanyarészre meg tigris
  • dr Kotász
    #14292
    Királyság. Ha lehet, helyezz el pár magyar nyelvű feliratot/táblát, az nagyot dobna a hangulaton...
  • starweb88
    #14291
    nem tod h lehetne a superheadshot modot beüzemelni a szerveren?
  • starweb88
    #14290
    :DD jah az nem lenne rosssz :P
  • zico87
    #14289
    Ja jó ötlett, + szerintem Budapestet kéne valakinek megcsinálnia
  • odex
    #14288
    bekaphatod attól még :D
  • DJviolin
    #14287
    Sziasztok!

    Készülget a Cod2 pályám. Sikerült megoldanom a DX9-es problémámat, helyesebben megjavult magától.

    Arra gondoltam, hogy majd én is benevezek erre a Magyar mapper bajnokságra. Az a kitétel, hogy egy magyar helyszín legyen lemodellezve, és hogy multis pálya legyen. Én lemodellezem a családunk alföldi tanyáját és annak pár négyzetkilóméteres körzetét a közeli erdőkkel, búzatáblákkal, kukoricással, és a közeli tanyákkal. Ehhez a multi maphoz csapnák sztorit is, ami félig igaz történeten alapulna. Az igaz történet annyi lenne, hogy a második világháború után (Vagy aközben. Ezt nem tudom.) Egy átvonulú orosz század úgymond "megvendégeltette" magát a tanyánkon a nagyszüleimmel. A nagyszülők persze nem akarták felrúgni a port a ruszkikkal, ezért szegény nagymamámnak kb. 150 orosz katonára kellett főznie, ha persze nem akart golyót.

    A sztori kitalált része annyi lenne, hogy véletlenül egy porgyázó német század a szomszédék tanyáját "bérelte" ki ugyanilyen módon, és rájöttek, hogy kik vannak a szomszédban. Innentől kezdve a multi adott. Oroszok a mi tanyánkon, németek a szomszédékén. Oroszok védik a tanyánkat, németek pedig a szomszédék tanyájáról támadnak. De persze az oroszok is bevehetik a szomszéd tanyát. Hogy tetszik?

    A másik map ötlet pedig csak szimplán a Jakabszállási Repülőtér lemodellezése lenne. És a két map közül a jobbikat küldeném el.

    Üdv:
    DJviolin
  • donoki
    #14286
    kár hogy nem néztem meg előbb h hányan verzió volt!
    Lehet ugyanez
  • zico87
    #14285
    Már Donoki-nak mondtam MSN-en már lefrissítette a szervereteket !!!


    Száddi: Ilyen hülyeséget ha lehet ne kérdezz, hívd le a consolet és fogjál meg egy kalapácsott és üss egy jó nagyott a monitorodra !! Ez a csít tuti mükszik próbáld ki !!!
  • Száddi
    #14284
    Aham vágom amúgy csak hülyeségből kérdeztem
  • donoki
    #14283
    BerlinBoy-tól kérdzed
    ő a csít szakértő :O
    Ő neki sztem már olyan csítje van hogy sehonnan se bírják kidobni, max az adminok
  • starweb88
    #14282
    és ezt hogy a rákba frissitsem a szerveren?
  • starweb88
    #14281
    megütlek minjá
  • Richard90
    #14280
    ILYENEKET NE KÉRDEZZZ!!!! MÉG VICCBŐL SEM!!!
  • Száddi
    #14279
    Csíteket honnan lehet szedni multiplayerhez?? :D
  • Monoton
    #14278
    csíter :DDDDDDDD
  • zico87
    #14277
    A legfrisebb PB v 1.229 | A1367 C1.249
  • zico87
    #14276
    PB Update



    Ez a szerveroldali legfrissebb PB v.229 | A1367 C1.249
  • busman1
    #14275
    Például innen.

    http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-cod2.php
  • donoki
    #14274
    hát nem biztos h egy fajata csítet használnak!
    Nem tudja senki honna tudok PB frisstítést letölteni?
  • AMDFan2
    #14273
    Az 14185-ös kérdésre nemtudja valaki a választ?
    Help my!
  • starweb88
    #14272
    nah jah...
  • DJ Skyline
    #14271
    akkor ezért dobta ki a PB régen a klántársamat cheattel waron!:D nem cheatelt,de előtte csíteltünk zárt szerveren úgy,hogy tudtuk egymásról,hogy csítelünk...de érdekes mert több embernek is benne voltak a játékban a cheat fileok,de mégis csak 1 embert dobott ki! fura...mondjuk ez a cheat olyan mint a drog,vagy a cigi...egyszer kirpóbálja az ember,hogy milyen,aztán eldönti,hogy tetszik-e neki...nekem nem tetszett,hogy az aim össze vissza rángat,és nem tudom követni a játékot,ugyanolyan szarul játszottam vele,mint nélküle!:DD
    mielőtt még valaki nekem ugrana,hogy csíter vagyok az olvassa el még1x,azt a részt,hogy zárt szerver,és tudtuk egymásról,hogy csítelünk...ez más mint publikon huligánkodni
  • starweb88
    #14270
    nem, de az olyankor szokott sztem ha bent van a játékba a cheat fájlai és még sem használja de a pb felismeri h ott van
  • DJ Skyline
    #14269
    az lehetséges,hogy valaki nem cheatel,de mégis kidobja cheat miatt a PB?