26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • donoki
    #14390
    sorry h nem tom egy hsz-be , de még 1 kérdés!:D
    a PCW az tudom h ÉLES wart jelent de mi is az a PCW?minek a rövidítése?
  • donoki
    #14389
    szívesen csak most überláma vok :P
    Ja de!
    BASH-ba jöhet akárki!
    DJ danne fejét szívesen leverném!
    Na szal bash-ba szívesen kiállok :P
  • donoki
    #14388
    menny a cod3 tápigba ecsém!
  • starweb88
    #14387
    ...
  • 5555
    #14386
    http://cod3.hotgames.cz/
  • zico87
    #14385
    na jó szerintem kár itt rivalizálni inkább kis help kéne van magyar leírás a CB szabályokról ? A szabályokról v.ki egy pontos linket adjon már, a clanbasen nem találtam meg a szabályokat !!!:D
  • starweb88
    #14384
    me mér vazze senki se veri itt magát h pro vagy nem de te nem rég jöttél a topciba de itt arcoskodsz utálom az ilyet..
  • zico87
    #14383
    Én is ÜberProfi Pro vagyok bíbíbí !!!! Donoki játszátok le COD-ban és alázd meg :D
  • donoki
    #14382
    szívesen rász**nék az arcodra..
    Na má ha olyan nagy!
    Azt se tom h hol vagyok!
  • donoki
    #14381
    szevasz Némi :DDDD
    De küld mér mondták rád aszerveren h Noémi? xDDD
  • kisfigi
    #14380
    Lenne 2 kérdésem:
    -->Az miért van h nem indul el a server amikor rákattolok hanem csak számol(csatlakozás a serverhez szöveggel)???
    -->Az 1.2-es verzióban hogy lehet servert indítani(vagy milyen moddal stb.)???
  • DJ Danee
    #14379
    ezt most mé mondtad?????
  • tomee14
    #14378
    igazad van! baszki ezt ugy utálom amikor vki azt mondja hogy "uhh bazmeg én oan pro vagyok bazmeg te még fel se jöttél a szerverre meg má kinyirlak". Meg amikor feloszlik egy klán és akko: "nembaj ugy is én voltam a pro". Amugy csá Donoki
  • starweb88
    #14377
    és az arcod se nagy akkor..
  • zico87
    #14376
    Keress más szervert ! Ez a hiba Linuxos szervereknél jön ki de ezt már kijavították !!
  • DJ Danee
    #14375
    és nem ir ki semmit??
  • DJ Danee
    #14374
    most akkor sikerült vagy nem!!!!!!??
  • balazs077
    #14373
    Indulna a játék csak cd kulcs ellenőrzése után elszámol 200-ig és semmi.
  • balazs077
    #14372
    bocs már kihozta
  • balazs077
    #14371
    oTT AKAD EL HOGY NEM HOZ KI SZZZZZZZZERVEREKET.
  • DJ Skyline
    #14370
  • DJ Danee
    #14369
    Bocsi a Helyesírási hibákért!!!!!!!
  • DJ Danee
    #14368
    Na.Akkor elösször belépsz az All seein-Eye be.utánna ball oldlt lesz egy olyan, hogy Call Of Duty 2. Arra kattintasz 2-szer.utánna behoz egy csomó szervert(vagyis nekem behoz,remélem neked is).Ezután keresel magyar szervert.Ha találtál rákattintasz kétszer, és már megy is a játék! (Lehet hogy azt fogja kiirni hogy a servr más verzióju, akkor az 1.2-est kell letöltened az internetről!Ha nem sikerült irj vissza!Ha sikerült akkor is!!!Sok szerevcsét!
  • balazs077
    #14367
    Csak azt mondd meg hogy kell szervert keresni,
  • DJ Danee
    #14366
    Én meg pro vagyok!!!És nyár végére überpro leszek!!
  • donoki
    #14365
    én??
    én láma vagyok!
    Én arra mondtam h 2008-ra leszek olyan :P
  • DJ Danee
    #14364
    Nehéz elmagyarázni!Bocs.De itt sokminden le van irva, csak menj a Help!-be! www.profbako.uw.hu
  • balazs077
    #14363
    Valaki írja le könyörgök hogyan kell multiba játszani a duty 2-t.Van nekem all seeing eye de ezt se tudom használni.Légyszi könyörgök írjátok le.
  • Darukezelő
    #14362
    Ezt úgy mondod mintha már játszottál volna vele töbször,és nem játszik jól! Néha teljesen félreértelmezed a mondatokat,már ne is haragudj! Pl be sincs jelentve PC-re a CoD3,te meg már azt kérdezed,hogy milyen lesz a gépigénye! Jó hogy már nem azt,hogy van-e már demo! Hány éves vagy? Elmúltál már 14?
  • nesto
    #14361
    ja és semmi tűzfal semmi védelem nincs bekapcsolva. szóval ennek ellenére is hibádzik
  • nesto
    #14360
    Heló valaki tudná orvosolni a problémám? routerrel próbálok csatlakzoni az all sign eyebe de a sebességtesztnél ezt írja ki amikor a faster-re kattintok: "network too unstable to get a good reading. if you have any internet applications open, please close them and try again". És egy szervert sem talál meg.
  • DJ Danee
    #14359
    Donoki arra kiváncsi leszek hogy te überpro leszel!Majd a jövö héten meg szeretném nézni, hogy hogy játszol!Remélem ráérsz valamikor!:)
  • Neoncsoves
    #14358
    Nem sértésből mondom de a F.A.Q! elavult kicsit... ½Van patch a játékhoz?
    -Még nincs½
    Már van de ezt ti is tudtátok, nem sértés csak észrevétel :)
  • Eisenhower
    #14357
    nah aki a cod3-rol akar infókat az menjen át a konzol topikba, ez a topik a CALL OF DUTY 2-RŐL van szó! ezután törölni fogom a cod3-as kérdéseket stb.
  • starweb88
    #14356
    hidd el előbb lessz abból pc-s verzió
    etetika népet sok gammel volt igy h baromi távolinak adták meg a megjelenést és annak töredéke idő alatt kiadták szal senki ne szomokodjon sztem

    Addig is CoD2 POWAAAAAAAAAA
  • donoki
    #14355
    kösssz
    2008...
    ehhh
    bazzeg
    addig cod2zzek?
    addigra überpro leszek le se tudnak lőni ;P
  • DJ Danee
    #14354
    Remélem nem lesz igazad!!!.Már meg ne sértödj!
  • DJ Danee
    #14351
    oké.Kiváncsi vagyok má milyen lesz!!!!
  • DJ Skyline
    #14350
    hm...hivatalosan nincs bejelentve PC-re még! így semmit nem lehet tudni a PC-s verzióról!
  • DJ Danee
    #14349
    És milyen gép kelll hozzá???Valaki irja le az alapvető cuccokat!pls!