26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Nadi
    #14710
    Hagyni kéne már ezt a gyakwar, éles war, stb kifejezéseket...
    Ami nem cb, esl, kupa, vagy stb hivatalos meccs, ott felesleges demo, felesleges, hogy most ki nyert, stb...és nem 40:0, hanem 1:0!
  • zico87
    #14709
    Ja ha Éles war volt akkor 40:0 nektek ha nemadta oda ademoját ha gyakwar akkor meg tanulság ne warozatok velük többet !!!
  • starweb88
    #14708
    jah, ha nem gyak volt.mert gyakon nem kötelező a demo vétel..
  • Attila8805
    #14707
    HI all!
    Segítségetek kérem.
    tegnap waroztunk egy klán ellen és nem volt PB,az a lényeg hogy az egyik srác naon furcsán jáccot és mi veszítettünk de én elkértem a demóját és nem adta ide ezzel autómatikusan mi nyertünk?
  • donoki
    #14706
    de szerintem nem is az az egy gyerek csítelt...
  • donoki
    #14705
    Nah újabb klán bukott le csítelés során!!!
    A [-W43-] alias W4ZZ3L!N :D
    Szegény kölkök besz*pták a csítet.. xD
    Link a demohoz: -.-'
  • starweb88
    #14704
    érdekes h a külföldieklátják a magyarok nem..
  • Spirit
    #14703
    bocs, 1.0 alatt megy(utolsó mondat)
  • Spirit
    #14702
    Valaki segítsen please.Napok óta szenvedek, a fél netet végigjártam érte, de nem találom a választ.
    5mbit-es netem van, és egy elég gyors gép,és itthonról futtattam egy szervert win alól+azona gépen game-eltem. A klánom végülis a családom, 4 gép van itthon, lan-en.
    1.0-án üzemelve a szerver tökéletes, látszik ase-ben, minden működik, ahogy kell.
    1.2-őn azonban kirűgott mindenkit a pb cd key miatt, és az azonos ip miatt(lan-on 4 gép, azonos ip-vel. Miután beadtam a guidrelax parancsot, azóta nyugdton van, fel tudunk rá menni, a pb is fut.

    DE...nem jön senki..több napos futtatás után 4 ember tévedt fel, 2 francia, és 2 német, akik állítólag az ASE-ben találták meg a szervert.De a magyarok nem látják, és a 4 ember 2 nap alatt külföldről is kevés. Ha dns, vagy ip alaján csatlakozni akarnak, akkor tudnak a haverjaim.
    Mi kellene ahhoz,hogy látszódjon az ASE-ben, és rendesen tudjanak jönni az emberkék? Próbáltam az 1.2-es szervertörést, de akkor nem tudtak csatlakozni sem, próbáltam kikapcsolni a pb-t, de semmi. A fura,hogy 1.2 alatt viszont megy. SEGíTSETEK!!!
  • CCSCsibe
    #14701
    a faq-ban találhat animált név leírása már nem él tud valaki adni egy linket?
  • donoki
    #14700
    hát akinek nem tört a game :O
  • zico87
    #14699
    ja én is szoktam Néha Német+ Olasz szerverekre járni és ott jó a hangulat is na jó az 50 % tényleg lehet tulzás de 30 az már tuti :D



    De remélem egyszer csak csinálnk v.mit a wh-s szarságok ellen !!!
  • Nadi
    #14698
    Azért, az 50% túlzás, de tényleg sokan csalnak...
    Német, holland serverekre kell járni, ott legalább van színvonal, nincs felrakva rengeteg idegesítő mód, stb.
  • zico87
    #14697
    Hát igen sok 11 éves hülyegyerek egyből a videodriver hackel vagy a WH-s okoságokal próbálkoznak ahelyett hogy megtanulnának gamelni , Sztem ma Magyarországon 50 %-a Csíter a Codosoknk én is szinte mindennap találok ujabb nevet.
  • zico87
    #14696
    Én se csinálok ban listát mert pl: nekem is változó az IP-m és ezek amiket bannol a PB az külső IP és változik szóval nincs értelme inkább az SS-eket szoktam nézegetni a PB egyébként lóf...... se szür ki az uj wh-t még az sv_cheat logba se jegyzi szóval sajna fölényben vank a rohadék csiterek de remélem kitalálnak egy olyan védelmet hogy ha csalnak elszál az egész rendszerük !!!!!
  • donoki
    #14695
    Ja és még vmi!
    Ezt pls döntsétek el h ez wh vagy csak vmi bug ott a falon balra!
  • donoki
    #14694
    de hát az a ban list nem vmi yo...
    Bárki beküldhet bármit!
    Mondjuk ha vkit utál meg stb..
    ja meg pl nekem változó az IP-m szal semmit se ér :S
    Ja és itt egy jó kis screeenshot csalókról :D
    Msn: túl nagyok a képek !nem akarom elrontani a fórumot!
    In game: ittt
    hja
    IP-jét megadjam?
  • chooselee
    #14693
    Ezt én is megnézem....THX!!!
  • chooselee
    #14692
    Rohadékok ezek a csalók...félek a pb sem olyan hatásos ellenük,de nálunk is már első nap szórta az embereket...multihack meg stb miatt...
  • zico87
    #14691
    Picikét lebuktak Én mindig küldöm a COD2 Szégyenfalra a sv_cheat logfájlt !!!

    PB_SV_SsCeiling (Itt lehet megadni menyi képet csináljon alapeste 100)
  • trident
    #14690
    Annyi, amennyit beállítasz. Javaslom pl. a Robaj féle PB bemutatót és segédletet a www.callofduty.hu-n

    LINK De találsz a Pb beállításokkal foglalkozó topikot, ott a FAQ is.
  • starweb88
    #14689
    javitom a hozzászolást automatikusan van de tuti h nem 7 es..
  • starweb88
    #14688
    OFF//
    kiegészitésként nagyon meglepődtem azon h tegnap szüz winen nem volt tűzfal és azt kerestem külföldi oldalakon :D azt felraktam a codot szokásos config bemásol azt csácsá a megszokott 100-200 fps oké mondom fasza belépek elkezdek játszani 10-20 max 40 fps.. mondom ez lol kiderült amig nem volt tűzfal vmi beköltözött a winbe azt format és uj winen első volt a tűzfal :DD
    //ON
  • starweb88
    #14687
    persze h 9 el , megprobáltam 7 essel de szarabbak az effektek
  • donoki
    #14686
    de a PB ss mappájába mér csak 100 ss lehet? :(
  • kalvin_imarow
    #14685
    Kérlek segítsetek és ha tudtok légyszi válaszoljatok a tegnapi kérdesemre.
    #14654

    Sima cod 2-van feltelepítve és az 1.2-es patch + crack (ezt azután raktam fel miután a hibaüzenetet küldte)


    config:
    Számítógép
    Operációs rendszer Microsoft Windows XP Professional
    Opr. javítócsomag Szervizcsomag 2


    CPU típusa AMD Athlon XP, 1700 MHz (6.25 x 272) 2000+
    Alaplap neve Abit KD7A (5 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio, LAN)
    Alaplapi lapkakészlet VIA VT8377A Apollo KT400A
    Rendszer memória 1024 MB (DDR SDRAM)
    BIOS típusa Award (07/25/03)
    Kommunikációs port Kommunikációs port (COM1)
    Kommunikációs port ECP nyomtatóport (LPT1)

    Megjelenítés
    Videokártya HIGHTECH RADEON 9600XT- Secondary (128 MB)
    Videokártya HIGHTECH RADEON 9600XT (128 MB)
    3D gyorsító ATI Radeon 9600 XT (RV360)
    Képernyő Plug and Play monitor

    Multimédia
    Hangkártya ForteMedia FM801 Audio Controller
    Hangkártya VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

    Háttértár
    Lemezes meghajtó SAMSUNG SP1213N (120 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
    Lemezes meghajtó USB Card IntelligentStick USB Device
    Optikai meghajtó HL-DT-ST DVD-ROM GDR8162B (16x/48x DVD-ROM)
    Optikai meghajtó OJ7475O KDU613C SCSI CdRom Device

    Bevitel
    Billentyűzet HID billentyűzet eszköz
    Billentyűzet Szabványos 101/102 gombos vagy Microsoft Natural PS/2 billentyűzet
    Egér HID-szabványnak megfelelő egér
    Egér PS/2-kompatibilis egér
    Játékvezérlő Microsoft PC-botkormány illeszt

    Itt a probléma képben is.

  • trident
    #14684
    evenbalance.com : FAQ

    Do I have to re-configure my firewall or proxy to use PunkBuster?

    "In general, if a connection can play the Game online successfully without PunkBuster, then there will be no need to make any changes to a firewall or proxy that may be in use when PunkBuster is Installed and Enabled. PunkBuster communicates over the Internet (and in LAN environments) using the same network channels created and used by the Game, and therefore requires no changes. Servers running with PunkBuster enabled should have UDP ports 24300-24399 open for PunkBuster to be able to operate to its fullest abilities."
  • DJ Skyline
    #14683
    minden megvolt,kivéve a 7-es:D nem tudom hogyan kell megcsinálni [nem ért hozzá]
  • trident
    #14682
    ASE FAQ

    "
    What ports does The All Seeing Eye use?
    The All Seeing Eye uses ports 27243-27245 inclusive, both UDP and TCP. It is also necessary to open the ports for the games as well. Each game uses a different port, so find out which one and open it as well."
  • trident
    #14681








    + a pb_viol és pb_cheat logokban kb. 20-25 jómadár... Ez kb. 2 hét alatt.
  • zico87
    #14680
    Hát ha megcsináltál mindent amit leírtam nincs már ötletem nekem egyik szervreren sincs ilyen gondom nincsenek felesleges modok a gépemen ,Routrem van és nincs külön kiengedve semmi és így is tutin mükszik !!!
  • donoki
    #14679
    nem hiszem :S
  • laslandes
    #14678
    directX 9-el?
  • DJ Skyline
    #14677
    feladom,sehogy sem akar összejönni! még mindíg no packet flow,pedig már új a net,új a router...[roló lehúz ]
  • zico87
    #14676


    ez mit nézz anyira ?:D
  • zico87
    #14675
    [img]http://www.sg.hu/galeria/11292905471151506942.JPG[/url]

    [06.27.2006 14:25:48] VIOLATION (PB HACK) #130091: ^0<|^1L()|2Ð$^0|>^4H3nr!k (slot #1) Violation (PB HACK) #130091 [(VALID) 213.222.147.138:-4345]



    a kedvencem !!!!:D
  • donoki
    #14674
    lol....
    /bind <betű> say/name/rcon, stb.... <szöveg,név,parancs,stb...>
  • Kiswarga
    #14673
    Én még rendes bindet sem tudtam csinálni.
  • CCSCsibe
    #14672
    lenne egy kérdésem! láttam olyan bindeket codban amik több sorból állnak és azt nemtudom hogykell megcsinálni! please helpp!!!
  • Kiswarga
    #14671
    Én azt nem értem, hogy miért van, hogy minden maxon van és hibátlan ám egy idő után elkezd laggolni és a pingem is megnövexik. Én arra a tippelek, hogy az a sok letöltött hülyeség amit a szerverről szed le belassítja. De szóljatok ha tévedek.