26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • SgtChris
    #14910
    Urak! Láma kérdés, de fujjolás helyett inkább normális választ kérek... Egy ideje nem COD-oztam. Most újra feltettem, immár az 1.2-est, PB bekapcs, ASE feltesz, szerver keres, játék indít... és valami olyan uzenettel vagdal ki minden szerverről, hogy a CVAR rate 25000 az 5000 helyett vagy valami ilyesmi. Mi a xar ez a CVAR? Mit csináljak, hogy normálisan menjen a game, mint régen?
    Köszi!
  • kas123
    #14909
    átnevezted a fájlt?

    Ezt megcsináltad enélkül nem müxik

    Mentsük el, majd nevezzük át ASZTAL.SCF névre. Az átnevezést csak akkor tehetjük meg megfelelően, ha bármelyik mappaablak felső menüjében, az Eszközök/ Mappa beállításai/ Nézet ablakban deaktiváljuk az Ismert fájltípusok kiterjesztéseinek elrejtése pontot.
  • csabiks
    #14908
    Hol lehet leszedni a 1.3as patchet? és a hozzá tartozó cracket?

    elegem van a csíterekből , remélem ezzel a patchel eltörlik őket!

    köszi
  • donoki
    #14907
    sajátom :DD
    én még 1.3mas vagyok zico :C
  • zico87
    #14906
    ja és keress 1.3-as szervereket vanak már bőven Jól mükszik a PB a wh-t bejellzi
  • trident
    #14905
    Járj Pb-s szerverre. Érdemes ugyanoda visszajárni, ahol jó tapasztalataid vannak.
    Nem feltétlenül oda ahol sokan vannak és eszetlen publik folyik.
  • donoki
    #14904
    2 hét :(
    csak 2 hét.. :(
    De én inkább már GTA Sa-zok mert ott kivan kpacsolva csít funkció és legaláb lehet élvezni..
    Ma kb 1 órát cod2ztem de bazzeg a Killcam-be mindgyik úgy öl meg h falon keresztül látom h ott van h "You" és oda atrtja a KAR-t vagy akármit :'(
  • zico87
    #14903
    Minden admin gyorsan 1.3-patch föl !!!!!!!!!!! Végre jól mükszik a PB megtalálja a z uj wh-t is !!! Juhéééé 2 hetet talán tudunk gamelni csiterek nélkül !!!
  • starweb88
    #14902
    milyen peccs lámiiiii ez a crack az 1.2 höz teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • donoki
    #14901
    Mivan?
    Én adtam először meg a pecsnek a linkjét..
    úgyhogy nekem jött volna htx...
  • starweb88
    #14900
    egy thx vagy köszönöm jól jött volna
  • busman1
    #14899
    Helló!
    Megtudná valaki mondani, hogy konkrétan mi ez a CoD2.dll ? wh, vagy aimbot. Köszi ha valaki tudná, fontos lenne. A nevet, és ip-t kicsillagoztam bocsi.

    [07.07.2006 18:08:56] VIOLATION (MD5TOOL) #9002: ********** (slot #8) MD5Tool Mismatch: CoD2.dll (len=2048) [(VALID) ************]
  • Prince of Máté
    #14898
    nem jó sajnos mert ha megnyitom a létrehozott fájlt akkor a szöveges dokumentum jelenik meg
  • 5555
    #14897
    Hali ! Azt szeretném kérdezni hogy a cod2 telipitése végén van egy olyan hogy activision alatta tölt és akkor egy menu jön ki hogy "singlep.,multi,options.guit game meg ilyenek na azt hogy lehetne kiszedni és milyen progival lehet lajátszani vagy valami ilyesmi ?? segitsetek Pls.
  • kas123
    #14896
    de vki már csinált ijet eccer meg is volt csak újra lett rakva awindows és nemtom honnan töltöttem le
  • Richard90
    #14895
    File--- Update Filters
    csak az a baj hogy még sajnos nincs ilyen szűkítés benne :(
  • kas123
    #14894
    nem tudjátok honann lehet letölteni az all-seeing ee filters bővítését? amitől már verziónként lehet keresni, meg van e pb aszerint is.
  • donoki
    #14893
    nem tom!
    Én akkor rakom fel mikor a szerverem is frissül xD
  • kas123
    #14892
    na ez kicsit bonyolult de figy leírom:
    Hozz létre egy új txt fájl, aminek a tartalma ez legyen:

    [Shell]
    Command=2
    IconFile=explorer.exe,3
    [Taskbar]
    Command=ToggleDesktop

    (Hogy jobban megértsd [Shell]elé nem kell enter, Command=ToggleDesktop után sem kell enter!!!)
    Mentsük el, majd nevezzük át ASZTAL.SCF névre. Az átnevezést csak akkor tehetjük meg megfelelően, ha bármelyik mappaablak felső menüjében, az Eszközök/ Mappa beállításai/ Nézet ablakban deaktiváljuk az Ismert fájltípusok kiterjesztéseinek elrejtése pontot.

    remélem tuttam segíteni
  • Prince of Máté
    #14891
    nem ott sincs ott:( vagyis ott van de ha rákattintok tök más jön be egy szöveges dokumentum:(
  • odex
    #14890
    szerintetek már legyen merszem felrakni az 1.3-mat? egy csomó olyan szerver van!
  • busman1
    #14889
    Bocs ezt Prince of Máténak irtam
  • busman1
    #14888
    C:\Documents and Settings\ide a te mppád nevét ird\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

    ott megtalálod a parancsikont
  • starweb88
    #14887
    Itt a crack de aztán örüljél!!
  • Prince of Máté
    #14886
    hi

    Lenne egy nagyon fontos problémám nem ide tartozik de nem tudom hogy hova írjam remélem nem baj ha ide:
    A tálcán van egy olyan ikon hogy asztal megjelenítése, nam ost én azt véletlenül kitöröltem de véglegesen még a lomtárból is:( Hogy lehetne azt visszahozni?Mert nagyon sokat szoktam használni:(
  • donoki
    #14885
    -.-
  • busman1
    #14884
    olyan nincs krekkeld az eredeti krekkel, ami a dvd-n volt
  • donoki
    #14883
    talán rákéne keresni!
    legalul van egy kereső amia topikba keres!
  • Ronnie07
    #14882
    hy,nemtudna vki adni 1.2-es cracket a singleplayerhez???pls
  • donoki
    #14881
    újra rakd fel :D
  • MaxPayne
    #14880
    Hyhy az lenne a gondom hogy újraraktam a cod2-t és nem tudom feltenni az 1.2-es pach-et mert ezt a hibaüzit írja:

    Error 1316.A Network error ocurred while attempting to read from the file
    C:\WINDOWS\Installer\Call of Duty 2 Patch 1.2.msi

    Mi lehet a gond? valaki Help
  • chryss
    #14879
    kösz a segítséget kiállitottam az auto letöltést és így ok!:D
  • donoki
    #14878
    ami 500kb felett van az nem olyan létfontosságú cucc :D
  • chryss
    #14877
    változó van olyan szerver ahol 3mb meg van ahol csak 4-500 kb
  • starweb88
    #14876
    mindig azt tölttsd le csak ami létszükséges megnézed milyen map van éppen azt töltsd le aztán utánna multi opt./letöltést kikapcs ;)
  • donoki
    #14875
    attól mit tölt le!?
    Hány mb-set?
  • chryss
    #14874
    köszi szépen a segítséget
    csak az a baj hogy nekem baromi lassan jön a letöltés(2-3k-val) és naon sok idő kivárni nem lehet akkor ezeket a dolgokat valahonnan letölteni egészben?
  • donoki
    #14873
    hja..
    nekem is letölt sok szart
    aztán mikor már a szerverhez kapcsolodok akkor meg már 1 perc majdnem h belépjen vhova..
    ost újraraktam és fele annyi idő alatt belép..
    Auto Download - OFF
  • starweb88
    #14872
    de már a tököm televan a hülye modokkal vazze állandoan bekavar azt keressem melyik a hibás :S
  • urbijoe
    #14871
    minden olyan szervernél ahol elöször vagy letölt dolgokat ezt ki kell várni,de legközelebb már nem