26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • donoki
    #14950
    1.3
  • forgoszek66
    #14949
    És még valami melyiket érdemes az 1.2-öt vagy az 1.3-at????????
  • forgoszek66
    #14948
    Sziasztok!!! Meg szeretném kérezni, hogyha nekem törött a játékom, akkr törött patch kell hozzá???? Mert már egyszer ráfáztam, hogy letöltöttem az 1.2-es patchet és nem indult a játék. Le kellet uninstalálnom!!! Légyszi segítsetek és honnan töltsem le és hova kell letöltenem. Előre kösz!!! HELP ME!!!!!!!!
  • DJ Skyline
    #14947
    eskü...német kezdőről elindulsz balra,MG felé,és ott lesz egy ház balra,amibe betudsz menni! kihajoltam ott az ablakon,kilógott az a szar,a dobozoknál volt egy sniper,belelőtt a szarba,és behaltam
  • donoki
    #14946
    micsoda?
  • DJ Skyline
    #14945
    hát ennyit a sebzésről...carentan mapon a német katonáknak van valami kis "hálózsák" szerű szar a hátukon...kihajoltam az ablakon,csak az látszott ki,sniperrel belelőttek,és meghaltam!! MITŐL? mert kilyukadt a szatyrom? :SDsadsad
    hihetetlen,én hurkalévé lőhetem a fejét,de megy tovább,nekem meg elszakad a ruhám,és belehalok
  • starweb88
    #14944
    meg
  • csuszi
    #14943
    hm...
    az sg server megszunt? :S:S
  • starweb88
    #14942
    rohadjanak meg remélem lessz pár hetünk csiterek nélkül 1.3 ason ^^
  • donoki
    #14941
    oksa akkor küdök nekik egyet!
    Remélem kihaltak!
  • zico87
    #14940
    dobsz nekik egy mailt azt anyi és kb. 1 óra mulva már 1.3-as lessz,Elvileg a PB jobb benne állítólag de hát.... mostmég 1 genyát se kapott el pedig 1.2-nél naponta szedte a PB hackes áldozatokat mi van kihaltak a G... Csiterek ????:D
  • Serpa
    #14939
    999 még nem volt??
  • donoki
    #14938
    Zico!
    Hogy lehet az fgc-t megkérni h rakják át 1.3-ra??
  • Attila8805
    #14937
    Hi all én winchesterről tettem át a gamet és így nem engedi feltenni a 1.3 patchet hogy lehetne megoldani?
  • zico87
    #14936
    A cfg be kell beálítani minden okoságot pályák stb... ha a szerver cfg-jére gondoltak
  • donoki
    #14935
    hamár te is megkérdezted akkor én is ez alatt mi a szám címe: Chandon
  • Brolly28
    #14934
    de nem tom mert az előadó is kéne mert análkűl minden szart kidob a limewire
  • Prince of Máté
    #14933
    de a videó végén kiírja csak elég homályos.. Valami Remember the flames
  • 5555
    #14932
    Hi !! Lehet hogy hüly kérdés lesz de én nem vágom ??
    Ma waroztunk és kikaptunk :( de volt egy érdekes mondat amit az ellen fél egyik tagja mondta: milyen a cfg beállitásotok fogalmam sin cs mi az a cfg, de állitolag azzal lehet a codba finomitani. Na szal az lenne a kérdésem hogy hogy smint lehet olyat szerkezteni ?????
  • Brolly28
    #14931
    Nem tudjátok mi ennek a számnak a neve ami ez alatt a videóalatt megy?
  • Dietrich
    #14930
    :)
  • trident
    #14929
    Most kezdtem el letölteni azokat a pályákat, amik nincsenek meg.
    Ha meg megint elkezd újra mindent letöltögetni, akkor meg reinstall kell úgyis. Szóval megyek! :)
  • zico87
    #14928
    Sd-be is szoktam nyomulni+Hq-ba de néha kell "Lámulni" TDM-be is hogy gyüstsem a koponyákat :D
  • Dietrich
    #14927
    jó lenne már találkozni veled vagy a ti vagy a mi szerverünkön :)
  • Dietrich
    #14926
    "Mi a xar ez a CVAR? Mit csináljak, hogy normálisan menjen a game, mint régen?
    Köszi!"

    mondjuk ha mindenki az opcióknál internet kapcsolatnak az adsl/lant beállítaná akkor nem kéne ezzel szenvedni..de ha ez nem segít akkor amit Skyline írt az tuti fog.
  • Dietrich
    #14925
    állísd dx7-re, maxfps 333, v-sync ki és szárnyalni fognak az fps-ek
  • SamFisher22
    #14924
    zico: játsz s&d módban, és ne tdmben lámulj;), és akkor meglátod h nem is ez a legnagyobb bug a játékban... (ami nem is bug tulajdonképpen)
  • zico87
    #14923
    Az 1.3-as patch megy Tört gameel csak a Gudrelaxot kell beállítani a szerveren az adminak.

    A Patchről meg anyit hogy a hát azt elég elb.......-ták hogy amikor meghalsz pont oda rak vissza ahol a többiek és ez nagy csatában nem a legjobb
  • SamFisher22
    #14922
    125 fps a jumpokhoz kell. az fps-nek a hertzhez nem sok köze van;), egyébként tényleg a vertical sync volt a probléma, thx.
  • Richard90
    #14921
    minek 125 fps-re állítani???
    amúgy hány hertzen fut a monitorod?
    valszeg azé nem engedi mert a függőleges szinkronizáció be van lapcsolva (vertycal sycne vagy valami lyesmi)
    sztem tök felesleges 125 fps-re állítani, hacsak nincsen egy 125 hetzes monitorod
  • SamFisher22
    #14920
    hi all!
    125 fps-re szeretném állítani a maxot cod2ben, de nem engei... eddig lazán működött, de most vmiért nem jó:S 85-t nem engedi átírni eme paranccsal: /com_maxfps 125
    plz help
  • HEMPereg
    #14919
    Ja az 1.3 patch nagy szar mer a tört játékokon nemindulnak vele kell vkinek az 1.2 höz singel patch?:D
  • HEMPereg
    #14918
    Csá meg tudnátok mondani hogy 6000 ft-ér megéri egy használt gforce 6200 256-os?:D
  • Prince of Máté
    #14917
    Ezt írja ki:
    "DirectX Error DirectX has encountered an unrecoverable error. Please check DirectX Help document for possible details."
  • Prince of Máté
    #14916
    most viszont van egy nagyon nagy problémám: Grafikát akartam váltani a COD2ben és kiírta hogy DirectX9 vmi uncoverable error.És nem engedi berakni DIrectX9be meg 1280x1024be sőt még 800x600ba sem.. mindennek az eredetinek kell lennie=(
  • kas123
    #14915
    nincs mit, örülök h jó lett
  • busman1
    #14914
    Ja, csak azóta alig tudok játszani, mert csak a szemét csiterekkel kell foglalkoznom. Amügy az 1.3-as tényleg megfog olyanokat, amiket eddig nem, nekem tetszik. Amugy a patchet aki kereste innen letöltheti
    v1.3 Patch
  • Prince of Máté
    #14913
    ÁÁÁÁÁ!!!! basz*k* megcsináltam!9999999999 hála! rossz sorrendben tettem
    !! T H X
  • Prince of Máté
    #14912
    IGEN átneveztem meg minden megvolt de akkor sem jó
  • DJ Skyline
    #14911
    konzol lehív és beírod,hogy /rate 25000
    elvileg jó lesz!