26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zico87
    #15030
    ja minden program más portot használ attól függ milyen programal csatlakoznak legegyszerübb ha ftp szervert csinálsz és az a 21-es portot használja alapból persze átlehet állítani !!

    (De mondjuk ez COD2 topic )
  • starweb88
    #15029
    hát azon a porton csatiznak hozzád amit megnyitsz vagy a programban megadod neki amit használsz nem tom mihez akarnak csatizni..
  • kisfigi
    #15028
    Valaki meg tudná mondani hogy hogyan tudom a gépem portját megtudni? Vagyis hogy mi a gépem portja mert csak porttal tudnak hozzám csatlakozni:( és nem tudom csak az IP-met:(
  • Ficsek.hu
    #15027
    Ezaz, látod tudsz te fogalmazni, ha akarsz. Ebben a formában teljesen igazad van.
    Kifejezetten vinyón történő csítkeresés tudtommal nincs a pb-ben, max a cod2 könyvtáron belül, ott is csak azokat keresi, ami md5tool-lal meg lett adva.
  • trident
    #15026
    Van fájlellenőrzés, nézd meg amit belinkeltem. Máris a legelső bejegyzés az.
  • zico87
    #15025
    A fájlellenőrzés valóban jó lenne mert már ha a gépén van valamelyik mappába dobja is ki !! De az 1.3-as PB tényleg jónak bizonyul+ a pbshotokat mindig nézznie kell sztem az adminak
  • trident
    #15024
    A F.E.A.R. is PunkBuster védelemmel van ellátva. Szóval ugyanaz a védelem mindkét játéknál.:)

    Fájlellenőrzés valóban van: #15022
  • kas123
    #15023
    Én is hallottam ezt a meghajtósátvizsgálatot, de nem cod2ben, hanem FEARban. De ha ijen lenne codban is az tök kira lenne, drasztikusan lecsökkenne a csterek száma.
  • trident
    #15022
    Ha nagyon röviden szeretném, akkor azt mondanám, három dolgot végez a PB:

    1; figyeli a kapcsolókat (cvar), ilyen például a rate, picmip, nézheti a neved, de figyeli azokat a cvarokat is, ami már haxnak minősül (például a levelek és bokrok nélküli brecourt).

    2; fájlokat ellenőríz. Például felismeri ha mondjuk a cod2.exe birizgálva van, vagy netán egy grafikai fájl, vagy mondjuk egy wallhack fájl figyel a mappában.

    3; screenshotokat készít. Így a;ami átcsúszott, b;amit nem vett észre, c;ami nincs beállítva de mégsem korrekt azt te, az admin ki tudod szúrni és manuálisan ellenőrízni.

    Való igaz: van amit nem szúr ki magától, de te már észreveszed, hiszen ott a pbshot.

    Nézzünk egy konkrét példát:
    LINK.

    Ahol szöveg van, az a logból származik vagyis a PB szúrta ki és dobta ki a játékosokat = végezte a dolgát.

    Ahol kép van, azt én szúrtam ki, a pb nem vette észre, de én igen = nem a legjobb megoldás, de mivel én észrevettem, tudok róla, banolhatom, tilthatom.


    Az utolsó három kép az UO-s szerverünkre vonatkozik, vagyis, ha összeszámolod a logban lévőket, rájössz, hogy a legtöbb csalóval a PB boldogult és csak néháyn csúszott át....

    Ez szvsz egy publik szervert tekintve több mint jó védelem!

    Ha pedig war lenne, akkor is tudom hogy megy a PB.


    A hátrány: a Pb miatt nincs állandóan tömve mindenféle ismeretlen arccal a szerver, de kialakult egy korrekt, kultúrált, visszajáró közösség, akit érdekel ez a mód, ez a játéktipus és ez a szerver, most a TL mintájára elindítottam a Publik TS-t is, remélem, hogy egyszer eljutunk oda, mint például a TL féle UO-s szerver anno.
  • starweb88
    #15021
    figy de ezt te is tod miért mondják h szar a pb , a maganevében nem szar csak az a gond h kijön a pb és már rá pár nap mulva ott a csit :( ezért mondják h szar..de sztem hasznos a pb ha normális konfiggal van ellátva ahogy ti is mondtátok, de ugy hallottam van olyan pb ami a meghajtót is átvizsgálja h van e csit rajta?
  • trident
    #15020
    Ha már egy "vitát"* szeretnétek lezárni, akkor ne kezdjetek el újra személyeskedni.

    * nem vita, tény.

    Nagyon unalmas felváltva olvasni:
    1;mikor jön a pb.
    2;kijött a pb és szar.

    Tiszta hiszti...Többen vannak itt, akik 2003 ősze óta itt vannak és képesek nap mint nap utánnanézni a dolgoknak, fejlődni. Ne mondja már senki, hogy az ért hozzá aki kamuszövegeket írt és a legkonkrétabb tudása az, hogy "mondta egy haverom hogy letöltötte de nem jó". Ugyanmár.

    Ez csak vergődés. Azért lett semmirevaló ez a topik, mert vagy a hiszti/nyenyenye téma megy, vagy beesik valaki segítséget kérni (ami általában kimerül az adjatok crack-nél).

    Bárki, aki visszaolvas nagyjából ezt látja. Az meg elég ciki, ha olyanok oltják le azokat akik munkát fektettek bele, hogy valamilyen szinten megértsék a "játékot" és tegyenek valamit spontán a scene-ért, akik még az általános iskolai bizonyítványról álmodtak, mikor az előbb nevezettek már publik szervereket finomhangoltak.
  • starweb88
    #15019
  • donoki
    #15018
    igaz
    na de már téma lazárva..plS
  • zico87
    #15017
    Ficsek -nek abban igaza van hogy a PB-hez kell egy jó admin mert nemelég bekapcsolni a PB-t konfigurálni is kell de vannak leírások azokat ha elolvassa egy kezdő admin akkor szerintem megérti !!!


    és tényleg kár itt a forumot ezzel megteliteni hogy ki a nagy mindentudó Yoda Ficsekse tudhat mindent !!!
  • donoki
    #15016
    érdekes...
    haverom 1 hónapja szervesdizik..Letöltötte a cod.hu-ról egy pb configot és mindent kib@x
  • starweb88
    #15015
    hallod amit linkeltem pb setupot tutira segit :P engem is állandoan kivágott a pb no packet flow al má kezdtem megilyedni :D azt ezt felraktam és megjavult :)
  • starweb88
    #15014
    má nem azért de a pb configgal semmi gond...nah mind1 én nem az igazát vontam kétségbe hanem ahogy közölte..de már téma off
  • Spirit
    #15013
    Valaki kérem segítsen a pályaszerkesztőben.Magát a radiant-ot tudom használni,de egy .map kiterjesztésű fájlt kapok. Hogy tudok ebből iwd-t csinálni, és mik azok a fájlok, amik az iwd-kben vannak a map-ek mellett???
  • busman1
    #15012
    Hát tudod , a "szerveresdihez" itt azért páran értenek, akik nem mostanában akarnak szervert inditani, hanem már évek óta benne vannak. Ha Ficsek azt mondja hogy "sz@r admin=sz@r PB" sajnos igaza van. Mert mostanában sokan vettek szervert, de fogalmuk sincs, mi hogyan müködik. Jó esetben be van kapcsolva a PB, de config az nincs hozzá. És erre mondta hogy sz@r, és hidd el ért hozzá, ergo nem kéne fikázni. Ha annyira értenél hozzá, akkor tudnád hogy igaza van. Sok sikert a szerverinditáshoz.
  • donoki
    #15011
    a Pb setup-ot tőlem kapta mer nekem ez minden hibára bejött ^^
    Sztem neked is bejönne
  • DJ Skyline
    #15010
    lehet nekem is segítene az 1.3-as patch,meg a PB setup? nem hiszem,de majd holnap megnézem azért
  • starweb88
    #15009
    PB Setup
    Tess
  • starweb88
    #15008
    nah megvan amegoldás nekem már jó :) minjá adok linket :D
  • DJ Skyline
    #15007
    náh,csak nem utol ért téged is?:DD
  • donoki
    #15006
    no packet flow..
    már volt pár emebrnek ilyen..
  • starweb88
    #15005
    pff hát ez nagyon fasza frissitettem a pb t a codomon eddig ment rendesen most meg állandoan no packet... ezt most mi lelte?
  • starweb88
    #15004
    jo nem kell elhinni nem érdekelsz perszézzél csak
  • donoki
    #15003
    az biztos de vagy a Führer
  • donoki
    #15002
    ezt kinek szántad?
  • trident
    #15001
    (nem lenézés, de ha most nem értesz hozzá, akkor ne írj hülyeséget. Ha meg hülyeséget írsz, akkor ne csodálkozz, ha kijavítanak)
  • trident
    #15000
    Hát perszeeeee! :D

  • tomee14
    #14999
    a single crack után kérdőjel:)
  • tomee14
    #14998
    érdemes már letölteni az 1.3-as patchet? (nem eredeti game) és nincs hozzá már single crack
  • zico87
    #14997
    Ugyis Tudom hogy Én vagyok a nagy BOss én vok a mindentudó Führer kár ezen veszekedni sztem ki menyire vágja a PB-s dolgokat !!!
  • donoki
    #14996
    hja..
    azt hiszik ők a mindentudó mátyások..nah mind1..
    leszarom
  • starweb88
    #14995
    jovan nem érdekel a sok okostojás aki azt hiszi h a ő a best

    téma lezárva részemről..
  • Nadi
    #14994
    Hozzád sem szólt...

    Egyébként amit írt mondatot, teljesen egyetértek vele
  • starweb88
    #14993
    de akkorse nézze le a másikat ha ő lehet h jobban ért hozzá..
  • Nadi
    #14992
    Nem nandi...

    Amúgy meg lehet, hogy jobban ért hozzá
    Nem kell egyből balfaszozni, csicskázni a másikat, főleg, hogy hozzád sem szólt...
  • starweb88
    #14991
    és te honnan veszed nem értek hozzá? igen is h elég jól értek a szerveresdihez mivel mostanába tervezek egy saját szervert amin game szervereket futattok lehet jobban értek hozzá mint te és tudom h miről volt szó...

    jah igen és kurva inteligens a ficsek a beszolásaival eggyütt csatizhat nandihoz ..