26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • donoki
    #15110
    jaja
    De az egész fusion szte csítel mert a martint nem dobta ki csak Pb init failure vagy mi :S
    meg furcsán játszott.
  • laslandes
    #15109
    akkor cseréld le a cd kulcsot

    #15108 hali!:) nem sok... teamből kiléptem mint láthattad:DD
  • starweb88
    #15108
    szeva haver =) mizujs veled nagyon eltüntél? :S
  • Samspye
    #15107
    Keresgéltem az All seeing Eyes-al is magyar szervereket de egyikhez sem tudtam csatlakozni! Mindig a CD-kulcs volt a baja. :(
  • laslandes
    #15106
    ami a bannerban van, azt próbáltad? mert az a szerver szerintem már nem él :|
  • Samspye
    #15105
    Sziasztok!

    Légyszi segítsetek! Csatlakozni szeretnék ehhez a magyar szerverhez aminek az IP címe fel van tüntetve a fórumon de nem tudok mert kiírja, hogy a CD-kulcsom nem megfelő. Most mit tegyek? Elvileg ez tört szerver nem?

    Előre is köszi a segítséget.
  • csavoka
    #15104
    Köszi!
  • kas123
    #15103
    KÖSZI
  • busman1
    #15102
    Miért nem tudsz vele játszani, tele vagyunk 1.3-as szerverekkel. De ha le akarod szedni, akkor tessék.
    Backpatch 1.2
  • csavoka
    #15101
    Helló!
    Felraktam az 1.3-as patchet és szinte sehol nem tudok vele játszani. Le lehet valahogy szedni?
  • Dietrich
    #15100
    off
    sőt a piacon van Buci nevű kenyér is
  • Dietrich
    #15099
    Kis help kéne nekem is..

    Az ASE flottul ment nálam..egészen addig amig nem raktam újra....erre nem jelenik meg minden szervernél zászló, sőt a saját szerverünk abszolút nem is látja csak ha IP alapján rákeresek és elmentem a favoritok közé.
    De pl. más obinetes szervernél ott a magyar zászló.
    Mitől van ez?? Vagy mi a megoldás rá, hogy újra normálisan menjen? Már 2x újraraktam és semmi változás..
  • toza #15098
    cod 3 videok xboxra.. laccik is..de ugynezki lesz pc re is.. off
  • starweb88
    #15097
    nálunk is kidobta ezt :D
  • busman1
    #15096
    Ha a singlét ujra crackeled, akkor nemkell ujra patchelned. De minden patch után kel a crack a singléhez.
  • zmeor
    #15095
    nem tudjátok érdemes már felrakni a 1.3 as patchet? vagy még inkánbb várni kellene vele? all seeing eye-t használok...és tapasztalatom szerint még több az 1.2 es szerver
  • gcsomesz
    #15094
    Magyarúl, ha multizni akarok akkor patch-kell rá, ha singlizni akkor újra crac-eljem?:O
  • trident
    #15093
    A Robaj féle konfig szinte egyezik a recommended és a CB-n használatos konfiggal.

    Nem kidobálja az embereket, hanem azokat dobálja ki, akinek a beállításai ezzel nem eggyeznek. Pl. fps tunkerek és társai. Nem Robajban van a hiba...

    A pbsv_user-t ne töröld, abban van a fájlok (fájlok futtatásának) ellenőrzése!!!

    vagy: használd az én konfigomat, néhány változónak nagyobb értéket kaptam, így publikra mindenkinek jó.
  • zico87
    #15092
    Mert Crackelni kell tölts le egy Deviance patchot amiben van single crack

    Itt a Deviance Crack

    +Ha valaki tudd valamit a Fusion klánról az írjon,mert tényleg ez az egyetlen megoldás talán a csiterek Publikálása szégyenfalakon.
  • gcsomesz
    #15091
    Hali. kérdésem van lehet, de nem találok rá választ.Szval, ha felraktam a gammára pl az 1.2-es Patch-et akkor miért nem tudok utána singliben játszani(rip version).Ez engem roppantúl idegesít, mert kb 3 hetente rámjön, hogy végigviszem újra.A válaszért eéőre is köcce.
  • zico87
    #15090
    de utána sikerült megcsinálnom csak a pb_svuser cfg-t töröltem és a sima cfg már tuti
  • zico87
    #15089
    Sajáton:D

    Ez a Robaj féle PB konfig nem a legjobb a sok cvar hülyeség miatt dobálozik ok nélkül !!
  • urbijoe
    #15088
    hali
    ti melyik szervereken szoktatok játszani?
  • zico87
    #15087
    De szerintem még keresem ezt a klánt mert más a szinezése a Fusionak+nincs ott a /Pro de érdekes Hogy a Pro/Fusionban is van 1 Buci ,ilyen népszerű név a Buci ?
  • DJ Skyline
    #15086
    nahát nahát,anno játszottam egy Fusionos srác ellen publikon,vagy lehet többen is voltak! :\
  • zico87
    #15085
    Ezaz Donoki szedjük közösen a madarakat !!:D
  • zico87
    #15084
    Fusion Klán


    [07.10.2006 17:25:52] VIOLATION (PB HACK) #130342: ^7[^9F^7]^9usion^7#^^99Bu^^77ci (slot #7) Violation (PB HACK) #130342 [(VALID) 84.0.121.106:28960]


    Megtaláltam az Oldalukat a Fusionak és írtam már nekik hogy lebukott a Buci pajtásuk !!!:D
  • Riddick73
    #15083
    Köszi Szépen!

  • zico87
    #15082
    Innen Le tudjátok Szedni
  • kas123
    #15081
    ez nekem is megvolt, csak nekem is elveszett, ez nekem is kellene:D
  • Riddick73
    #15080
    Azt tudom, hogy felül kell írni a txt. fájlt, de nekem pont az hiányzik amivel felül kéne íratni.
    Amennyiben neked megvan elküldenéd?

    Köszi!
  • zico87
    #15079
    Egy filters.txt nevezetű fájlt kell csak felülírni !!!
  • Riddick73
    #15078
    Sziasztok!

    Tudna nekem valaki segíteni.
    Pár nappal ezelőt az ASE-éhoz letöltöttem 1 txt. fájlos változtátást, ami azt eredményezte, hogy betudtam állítani a verziókat(1.01,1.1,1.2,1.3) az ASE-ban. Sajnos összeomlott a rendszerem és minden odaveszett. Annyira emlékszem, hogy a filters mappába kellett beilleszteni a változtatásokat.

    Előre is Köszi!
  • donoki
    #15077
    aham , ok..
  • trident
    #15076
    Ezt már többször leírtam.

    Ficsekre meg érdemes odafigyelni. Én még nagyban lanoztam és lilám sem volt a dedikált szerverekről, akkor már ők nagyban szerverkonfigot hegesztettek.
    Ez olyan...Két éve volt?

    Aztán jöttek elő a TL-s UO szerverrel, ami nagyobb volumenű és igényes szerver volt.
    Talán én is akkor csöppentem be az admin oldalra, Heat Of Battle szerverrel kezdtünk, volt egy rövid kitérő egy Merciless HeadQuarter majd Conquest mód felé, de azóta csak és kizárólag German Front mód: UO és CoD2.^^
  • donoki
    #15075
    :SS
    Már nem tudom meik konfigot használjam :S
    Össze keveredtem :)
  • trident
    #15074
    Akár az én konfigomat, akár a linkelteket használjátok: működik.
    Nézd rendszeresen a pbshotokat is.

    Amúgy meg szép lassan érdemes a "biztosan csaló" habitust hanyagolni, ez is megöli a játékot.
  • donoki
    #15073
    na szal akkor magától müxik is?az yo.. :P
    De nem tudom..Nálunk nem nagyon dobdos ki emebereket!
    Pedig van pár furcsa csákó... :S
  • Ficsek.hu
    #15072
    Ajánlom figyelmedbe a pb_violation.log-ot (vagy valami nagyon hasonló, pontosan nem emlékszem), oda az md5tool és cvaros dolgokat írkálja be, feltéve ha van a konfigban ilyen ellenőrzés beállítva.

    Donoki:
    A pb az md5tool-ban beállított mappákban keresi a megadott fájlneveket, illetve a memóriát vizsgálja át. Csináltam egy olyan próbát, hogy létrehoztam egy szöveges fájlt valahol a vinyón, átneveztem az egyik md5tool-ban keresendő fájlnévre. Elindítottam a cod-ot. Így a pb nem talált semmit, de amint megnyitottam szerkesztésre (memóriába került) 1-2 perc múlva ki is tessékelt a szerverről.
  • Ficsek.hu
    #15071
    ASE-ban szeretnéd ezeket megjeleníteni, vagy a játékon belül a képernyőn?