26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zico87
    #15190
    Ase leírás
  • zico87
    #15189
    [url=http://users.atw.hu/mgvklan/gyik/ase.htm[AllSeeing leírás[/url]
    Nézzd meg mindent jó beállítotál-e ?

  • Richard90
    #15188
    ok mostmár tárgytalan
  • Richard90
    #15187
    busman tudnál dobni egy pü.-t az msn címeddel... fontos (ha te vagy az mmvc klán tagja)
  • donoki
    #15186
    hja...
  • DaemoonHunter
    #15185
    Hello! A multizni akarok de ha ráteszem a játékra az all seeing eye-be nem talál 1 szervert se. Se TDM se DM...sehol egy szerver.Pedig 1.2 patch fent van. Valaki tudna segíteni? Köszönöm!
  • DJ Skyline
    #15184
    miért kell ide pénz? van crackelt verzió
  • Richard90
    #15183
    csak a full verzióval lehet (az meg pénzbe kerüL)
    a trial verzióval csak fél percet tudsz rözíteni
  • #15182
    Én csináltam call of duty videót a Fraps-al, de csak 29 sec.-ig vett fel.Hogy tudnám beállítani, hogy pl.korlátlanul vegyen fel???
  • Ficsek.hu
    #15181
    Akkor toljá be egy komplett hibaüzenetet, mert nem a saját neved miatt dobott ki.
  • zico87
    #15180
    pedig ebbe semi ékezet stb... mert az be kell állítani a PB-be hogy az ékezetes ebereket se dobja ki
  • odex
    #15179
    .HNS.ODEX ez a nevem a gamebe de nemcsak engem hanem a sima klán nélküli játékosokat is kibasszsa!
  • donoki
    #15178
    vmikor egy wart? :)
  • kas123
    #15177
    van beépített videófelvevője: a consoleba beírod /record * *=a videó neve
    megállítani a /stoprecord-dal tudod
    Ezeket a main mappába a demo mappába menti asszem
    Vagy töltesz le hozzá programot amiből sokfajta van:
    -Fraps ->ezzel sok játékból tucc felvenni
  • busman1
    #15176
    Örülök neki.
  • donoki
    #15175
    yo ez a config busman ;)
  • Ficsek.hu
    #15174
    háát, ha leírnád a neved....esetleg
  • odex
    #15173
    ki tud segíteni? kidob a pb a nevem miatt! meg nemcsak engem mindenkit aki felakar menni help!
  • starweb88
    #15172
    visszatérve az árakra ,külföldi haverom minden uj gamet eredetibe vesz meg halál komoly ott simán kipengetik a pénzt azt mondta inkább megveszi a gamet eredetibe és tudja mindenhol használni nem crackel meg cd kulcsozik..igen én is ezt tenném ha megtehetném itt magyarorszégon..sajnos ez a helyzet reméljük változni fog..
  • trident
    #15171
    Nem. Nem azt mondtam, hogy ez a megoldás. Csak azt, hogy nem kell sírni, hanem tenni is lehet.
    A spórolás meg azt jelenti, hogy félreteszel mindig, ha tudsz, majd összegyűlik.

    Én már rég dolgoztam diákmunkaközvetítőn keresztül, szerencsém is volt, de tudom, hogy egy munkatársamnak a fia megy minden évben címerezni, és jó kis lével jön haza.

    De amúgy igaz. A cod2-ért túl sokat kérnek. Sajnos ebbe a kikalkulál árba a warezt is beleszámolják, szóval ördögi kör.
    (tudom hogy a fórumozók jórészének sok az a 15/8 K. Nekem is, persze hogy az. Csak akkor meg tudni kell, ha ezt választod ez van, ha amazt, akor az....
  • #15170
    Egy dolgot szeretnék tudni látom a cod 3 előzetesét és ott a játékból van videó.De lehet olyan progit letölteni amivel te is tudsz videót készíteni???
    Írjátok má le a linket pls.
    Thx:üdv.doglegy
  • kas123
    #15169
    Én egész nyáron keresgéltem és sehol semmi munka, minden diákmunkaközvetítőnél belejentkeztem de semmi..., nehéz munkát találni, a szomszédnál való fűnyírásért meg nemsokat kapok.
    Sprórolni hmm... ha nincs miből spórolni akk nehéz:D

    Kiswargának is igaza van mer ha találsz is munkát azért se kapsz sokat...
  • Kiswarga
    #15168
    De ha megnézed akkor 60 a minimálbér és ennél kevés helyen adnak többet. Kb 15 a cod. Akkor most éljen meg a maradék 45-ből?
  • trident
    #15167
    Vagy spóroljon. Vagy dolgozzon.;)
    (diákként is lehet egyszerű munkát vállalni)

    Amúgy igaz, hogy a fizetésekkel van gond. Nem gond egy francia, holland, vagy német átlag cod pléjernek megvenni a szoftvert.
  • donoki
    #15166
    háhá...
    Nemtudom mér félted ;)
    Talán a használt cd kexért :o
  • busman1
    #15165
    Végülis nem a szoftverárakkal van itt a baj, hanem a fizetéssel. Mert érthetően nem adhatják sokkal olcsóbban nálunk, mert akkor egész európa innen rendelné. Ugyan is máshol is ennyi az ára, csak ott megtudják fizetni.
  • zico87
    #15164
    ja a szoftver árakat kéne mérsékelni itt Magyarországon mert én megvettem a CODOT de én is inkább a tört verziómat raktam föl mert féltem az original változatot !!:D
  • Kiswarga
    #15163
    Azért azt is figyelembe kéne venni, hogy nem mindenkinek 10-en akáthányezer forintja eredeti játékot venni a multi kedvéért. Szal aki szeretne játszani de nincs pénze az szopjon? Ez sem megoldás.
  • Echo Control
    #15162
    Feltelepítettem az 1.3as patch-et, de amikor a singleplayerel szeretnék játszani nem indul el, nincs hozzá valami crack vagy egyéb okosság amivel tudnák nyomulni Sp-ben is?
  • busman1
    #15161
    Ja, busman1 kuki freemail ponty hu
  • abonyitomz
    #15160
    CoD 2 társadalom:

  • donoki
    #15159
    jolvan
  • #15158
    Mint ahogy a Medal of Honor cuccot mondtam busman1 az msn-m:[email protected] Meg akit érdekel a 15145 "bejegyzés" az is felvehet!
  • szucsy89
    #15157
    ha valaki warozni akar: [email protected]
  • zico87
    #15156
    Akkor nem csít ugye ??
  • trident
    #15155
    Valószínűleg nem friss/hibás a PB kliensoldali verzió/fájlrendszer a játékosnál. Frissíteni kell.
    (azt nem hiszem, hogy a PB-be nyúlt, ha igen, akkor nem sikerült)
  • zico87
    #15154
    ^^11[>Ry@n<]^^00CloneX^^33pertZ (slot #2) Technical Violation: Failed PunkBuster Integrity Check [(VALID) 87.242.18.103:-2229]
    ezt tugya valaki mi ?


    Mert ezt is a cheat logban találtam
  • trident
    #15153
    #15148
  • zico87
    #15152
    ja de a magyar CODOSOK 90 %-ának tört a CODJA !!!
  • trident
    #15151
    Semmi más nem kell, csak eredeti szoftver, nem tört szerver és punkbuster.
    Hiszen ha valaki bekukik = guid ban, vagy berkerül a banlistába, ha találsz inkorrekt játékost = banlista. Kick / banidőt beállítani, és ha valaki vállalja azt hogy egy anyázásért egy két napra kitiltod... Szóval nem kell itt semmi extraság!

    A másik dolog meg az, ha eredetivel jönnek a kliensek, kétszer meggondolják, hogy kockáztassanak e! Ne feledd, a jelenlegi átlag helyzetben nincs sok vesztenivalójuk.