26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Matthew Prosac
    #15230
    ahányszor megnyitottam a kaspersky-m hálóján azonnal fennakadt egy trójai. szóval csak óvatosan ezzel az oldallal.
  • Ficsek.hu
    #15229
    Ha engedélyeznéd a letöltést, minden másképp lenne :D
    Amennyiben a jobb felső sarokban egy sakkmintás négyzetet látsz, nincs letöltve a mod.
    Külön könyvtárba, a tl2-be lesz, tehát nem zavar ba más szervereken.
    Itt van pár dolog írva róla és a szerverüzenetekben is sok okosság van, amire oda kell figyelni.
  • starweb88
    #15228
    há sztem faxa a mod tényleg realis hat mondjuk az eleg fura az alapban amikor töltök megmaradnak a lőszerek :O
  • donoki
    #15227
    én is lehet felmeek :)
  • starweb88
    #15226
    Lehetne kulturáltabban is..látom nem tod mi a trendi ebben a topicban :D

    Ficsek most mek kiproszálni a szerverteken az új módit xD
  • donoki
    #15225
    na megoldva! by Fünrer xD
  • zico87
    #15224
    Én tul rendes vagyok ezért Itt
    találsz Seriallt de tényleg vedd meg én is benyomom ezt a sablondumát !!:D
  • donoki
    #15223
    De én most felraktam a pbsvnew.so-t az ftp-re de ugyanaz maradt a verzió :S
  • donoki
    #15222
    mér ne szabadna?
    de leeht nem, csak privibe :P
  • r4z0r
    #15221
    mégis hogy gondolod te csira hogy leirjuk enked a telepítő kódot:S:S:S VEDD MEG EREDETIBE s nem lesznek iesfajta bajaid amugy is tilos beirnia fórumba a serial kódot, de láttom elég losser vagy mert nem irnál be ilyet ha lenne eszed mert egy kicsit kinyitod a szemedet és a neten egyből találsz de TE EHEZ IS KEVÉS vagy:S:S:S
  • csira007
    #15220
    léccives irja le valaki a cod 2 telepitő kodját előre is köszi
  • zico87
    #15219
    Elég jó ez a mod csak vannak benne 1-2 bug de tényleg Jó !!!
  • zico87
    #15218
    Nekem is anno 1.2-nél volt ilyen, ujraraktam a CODot és egyből raktam az 1.2-t ugy müködött 1.3-nál már nemvolt ilyen gond
  • vviktor1
    #15217
    Sziasztok, ez mitől van ? :

    Mismatched REF_API_VERSION: expected 60, got 59
    -------------------------------
    Error during initialization:
    Failed to initialize renderer: version mismatch.

    A gép p41.6 512ddr Radeon 9550cdi alaplapi ac97 hang. Ennél "komolyabb" játék megy (pl. Tomb raider legend) Min akad fenn a CoD2 szerintetek, hangkártya ?

    Ja és friss xp, frissen telepitett játék, 1.2vel és 1.3 -al is ugyanez van.
    Googleban is kerestem, általában azt irják hogy újra kell rakni a játékot, ez már megvolt.

    Visszaolvastam (kerestem) de csak a kérdést találtam meg látom más is beírta de a megoldást nem.

    Vidikártyát kizárnám mert másik gépemben ezzel a kártyával ment (ugyanezzel a driverrel)

    Köszönet !



  • busman1
    #15216
    Ha kiadnak uj frissitést, mindig leszeded, felmásolod ftp-n, és pb restart.
  • donoki
    #15215
    oksa!
    De ezt ha feltelpítem a szerverre vagyis felrakom akkor ez nem magától frissíti a pb-t???
    vki ezt mondta de leeht tévedett...
    Mindig lekell szedni?
  • Ficsek.hu
    #15214
    Próba jelleggel beindult a
    (TudatLAN) Reload Realism S&D Just your own risk! by OBInet.hu 195.228.155.23:28965 szerverünk.
    Amennyiben valami gond van írj a fórumunkba, vagy gyere fel a ts-re.
  • busman1
    #15213
    Igen
  • zico87
    #15212
    használd EZT a PB konfigot

    Ezzel Jól Mükszik a PB !!!

    Ez a Trident PB-je csak kicsit modósítottam !!!
  • zico87
    #15211
    PB Update

    És itt[szin=red]neked az admin kell
  • donoki
    #15210
    vagy ha nem müxik hol is találom meg a legujabb pb-t?(frissítést)
  • donoki
    #15209
    Ennyit kell beírni hogy /rcon pb_sv_update és frissíti magát?!
  • busman1
    #15208
    Bocs ezt Odex-nek akartam irni
  • busman1
    #15207
    Loginolj be, aztán a consolba ird be ezt : /PB_SV_Update és ha nem lessz senki a szerveren, akkor megpróbálja frissiteni magát. Általában sikerül neki.
  • zico87
    #15206
    Ja én az Fgcseket ismerem és nagyon rendesek mindig segítőkészek !!! a Pb kikapcsolásról meg anyit hogy ugy aztán tényleg hemzsegni fognak a csíterek a Pb ne kapcsold ki Updateld le a legfrissebre azt anyi + valami jó configot tölts le !!!
  • trident
    #15205
    Mindekettő jó, szinvonalas, korrekt szolgáltatást nyújt.
  • r4z0r
    #15204
    valaki nem tud véletlenül egy pár jó avatart cod2 höz???PLS aki tud írjon!!!!!!!!!!
  • odex
    #15203
    egyébként szerinteten szar a clans.hu? mert nekem kivan velük már a tököm! végre meglett csinálva a pb erre mitír ki! hogy a pb elavult... erre mole jó tanáccsal lepett meg! kapcsoljam ki a pb-t ozt max vesztek demót istenem dejó a faszom kivan már velük! akkor nembirom énmagam frissíteni a pb-t mert nemadják meg az ftp-t!
    az oldalról meg nemlehet feltölteni ilyeneket mert ottis ez levan korlátozva! ennyit mondok nekik szia clans.hu! helló OBInet vagy FGCklán! szerintetek melyik a jobb? FGC vagy OBI?
  • ZS90
    #15202
    hát nekem is, csak valahogy az UO-ra már ráuntam, meg azt már nem játszák annyian... az meg nem igazán megy hogy az UO BAS-ozok, a CoD2-be HQ-zok...

    A CoD3 meg csak konzolra lesz nem? én legalábbis úgy tudom... meg azt sem értem hogy pl: a CoD2 kiegészítőjét a Big Red One-t miért csak konzolra adták ki. Ugyan ez a CoD Finest Hour-al... hülye konzolok...:)
  • zico87
    #15201
    Szerintem Soha nem lessz majd COD 3-ba lessz !! nekem is az UO-ba tetszik a Base !!!
  • ZS90
    #15200
    Hi all!

    Nem tudjátok véletlenül mikor lesz Base Assault mod a CoD2-höz? jó lenne már mert a coduo-ba is a legjobb mod.
  • #15199
    Tud valaki egy olyan map szerkesztőt amiben úgy lehet építeni mint pl:a sims 2-ben???Tehát 3d-sen.Pls segítsetek!!!
  • donoki
    #15198
    oksa
  • busman1
    #15197
    Bocs csak most látom. Kicsit nehéz most összetrombitálni a társaságot, de majd beszélek Shindlerrel, mert ő szervezi a warokat, és akkor majd szólok. Oké?
  • busman1
    #15196
    Szia Richard!
    Nem volt ma semmi a Palika mi? B@ssza a csőrét, hogy végleg bannoltam a szerverről, pedig azt hitte a dinamikus IP megvédi. Azóta teljesen kiakadt. És most vicc nélkül: szerintem ez az ember beteg. Mostanába mindig az én nevemmel játszik, de már nem érdekel. Tudnak róla a szégyenfalon is, ugyhogy nem izgat.
  • #15195
    Én azt mondom, hogy bekaphatja a ...-ot.Milyen dolog ez?Szerintem nem ilyen lámáknak találták ki a multiplayer részt, hanem azért, hogy tisztességesen összemérje az ember tudását másokkal, de sajnos vannak az ilyen ki GECIk is!!!
  • Richard90
    #15194
    trident nem bánnám ha kiraknád a cod.hu oldalra a hun palikat, hogy vigyázzanak vele
    már több mint 15 név van bebindelve nek :/
  • Richard90
    #15193
    na a palika megint beindult...
    más nevében játszik (köztük engem is) és lejáratja az emberkéket....
    nagyon vigyázzatok vele) (a nevem : .:<R!c}{@rD>:. úhyhogy ne lepődjetek meg ha pofázni fog mindenkinek a nevemben
    de nemcsak engemet járat le hanem az mmvc klán ragjait is
    screenshot, demo van bizonyítékként
  • #15192
    Letöltötte a Fraps full verzióját persze ez a verzio No Legal, de mind 1.Csináltam egy cod 1 videot 2perc 33 másodperces és mikor befejeztem akkor 410 mb-os volt a file mérete betöltöttem movie makerbe és elmentettem egész türhető grafikájúra és így csak 13 mb-os lett a file ha érdekel valakit a progi akkor msn-n elküldöm címem:[email protected] vegyetek fel nyugodtan.
  • steweee
    #15191
    nem akarok visszaolvasgatni, bevallom őszintén. viszont szeretném kipróbálni multiban, minthogy a bf2 1.3-as peccsel nem lát szervereket és most nem telepítem azért újra. légyszi kis segítséget a multihoz. a faq-ot elolvastam. kérdésem kell e peccselni vagy jó az alap 1.0-a multihoz. mert 1.3-ast is találtam már