26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • 5555
    #15310
    Hello !!
    Nem tudjátok mitől van az hogy minden pálya után befagy a gépem és ujra kell inditani ??? "multiba" pls segitsetek ?? thx
  • trident
    #15309
    Szerintem a legegyszerűbb: aki talál sd5 hash-t, az elküldi egy embernek, pl. Busman, Ficsek, tri, akár Robajnak* vagy Idontknownak* és aki vállalja az rendszerezi én pedig 2 hetente a cod.hu-n tudom hírezni, kitenni letöltésbe**, fel tudom tüntetni a közreműködök neveit, tudok linkelni guide-okat és így minden admin számára segítséget nyújthattok, nyújthatunk ileltve ezekből is tudunk dolgozni...:)

    De erről írni fogok egy rövid hírt szvsz ma este, feltüntetve az eddigi segítségnyújtókat.

    *még velük nem beszéltem, de olvasni fogják a hírt.
    **egyszerűen le lehetne tölteni a a friss pbuser.cfg, amit én tudok frissíteni bármikor egyszerűen és amikor frissül, akkor menne ki hírbe is!:)
  • zico87
    #15308
    Ficsek+trident ha föltöltöm egy FTp-re ezeket a szarokat és privibe megadom a jelszót + a címet ugy jó mert akor megtudnátok csinálni a cfg-t
  • trident
    #15307
    A punkbused integrity, no packet flow, ignoring md5 és társai vagy:
    -nincs frissítve a pb,
    -tűzfal/router/jogosultsági gond.

    Ha én ilyesmit látok, azt jóhiszeműen nem csalásnak számítom, mert nálunk is van olyan publik játékos(ok) akiknek néha csinál pb shotot (tiszta), néha meg ilyen hibaüzit kapnak. Sajnos ez van.
  • zico87
    #15306
    Ok THX mert nem akartam vádaskodni mert nemjátszik valami jól az illető aki egyébként kozzánk akar jönni de akkor mondom hogy csít nélkül próbáljon meg bekrülni !!!!
  • trident
    #15305
    Én is szivesen közvetítek, de talán még testhezállóbb, ha időnként, az összegyüjtött és friss fájlokat a cod.hu-n kihírezem, hogy minden admin tudjon profitálni a munkátokból!;)

    Természetesen ha én kapok frissítést, akkor veletek közlöm.:)

    Zico: a legtöbb amit megtehet valaki, hogy elküldi ezeket a fáklokat és linkeket.
    A kép: nem tudom a nevét, csak párszor láttam ilyet, de csalás.
    A bintegritire később válaszolok.

    Ficsek: csak csapattársam mesélt a realizmus módról, megyek majd, mert felcsigáztak!:)
  • Ficsek.hu
    #15304
    Amennyiben a szerver pure 1 beállítással megy, mod nem lehet.
    Ettől kezdve izgalmas a dolog :P
  • Ficsek.hu
    #15303
    A fájlneveket áttolhanád egy txt fájlban (persze a kicsomagolás utáni fájlokról), thx
  • zico87
    #15302



    ezt nemtudom mi a franc mod vagy valami más ??? Mert ez a személy ugyanilyen failure hibával többször is bekerült a sv_cheats logba !!!
  • zico87
    #15301
    és egy Kérdésem lenne Minden COD fanhoz hogy ezt idáig miért nem csinálták meg hogy fölkutatják az összes ilyen szart és elküldik ?? Mert az átlag magyar COD-os szerintem letölti használja büszkén !!:D

    De ennek vége Leszedtem az összes Létező Progit elküldtem az evenbalancera utána egy laza virúsellenőrzés során 196 fertözött fájlt talált :D De megérte
  • zico87
    #15300
    [07.24.2006 19:05:56] VIOLATION (PB INTEGRITY) #10006: 48évesHUN (slot #5) Technical Violation: Failed PunkBuster Integrity Check [(VALID)

    már megint egy ilyet találtam a cheat log fájlban ez is cheat vagy valami más ???
  • Reyes
    #15299
    Jah és SP2-es tűzfalam van...
  • Reyes
    #15298
    De az patch előtt simán ment, úgyhogy sztem nem ez a baj
  • trident
    #15297
    Engedd ki a tűzfalon, routeren.
  • Reyes
    #15296
    Sziasztok!

    Egy segítőkész ember segítene nekem pm-ben, hogy hogyan tudom elindítani a CoD 2-őt az 1.2-es patchel együtt?

    Mert mikor kijött a patch, feltettem a játékhoz, megcrackeltem, de az All seeing Eyes-ban, serverkeresés után, amikor csatlakozni akarok, szépen számol felfelé a játék...ezt előtte is csinálta, de általában csak 3-ig...Itt viszont szerintem akár a végtelenig is elszámolna, ha nem fogyna el a türelmem...

    Próbáltam már, hogy a játékon belül kikapcsolom a Punkbustert, de nem segített...

    PLS HELP!
  • Richard90
    #15295
    pff minek az??? egy idő után már úgyis érzed hol lehet a célkereszt :)
  • donoki
    #15294
    xD
  • trident
    #15293
    Se HoB-ban, se GFM-ben nem használtam még ilyet...Pedig nincs egyikben sem célkereszt.
  • djukel
    #15292
    Ne mondjátok már, hogy ti nem használtok ilyesmit? Minimum filctollal raktok egy pöttyöt a képernyő közepére.
  • Dietrich
    #15291
  • trident
    #15290
    www.celkeresztmatrica.org

    Vagy adjak torrent linket, ahol letöltheted?
  • djukel
    #15289
    Tudja valaki hol lehet célkereszt matricát venni a neten, amit a monitorra kell ragasztani, igy futas közben is tudsz pozicionálni.
  • Dietrich
    #15288
    Hi.
    Nem tudtok róla, hogy lesz kieg. lemez a cod2-höz mint pl. az UO volt?
  • zico87
    #15287
    [07.25.2006 13:10:41] VIOLATION (PB INTEGRITY) #10006: (slot #2) Technical Violation: Failed PunkBuster Integrity Check [(VALID) 217.12.62.212:28960]


    Ez több embernél előfordult már ezt találtam a sv_cheat logban és ha valakinél zt írja ki az cheat vagy Pn Bug
  • zico87
    #15286
    Én anyiban tudok segíteni hogy mindig fölkutatok az Uj WH+ hasonlókat és leteszteljük ha nem jelzi be a PB már megy is az evenbalancenak !!!!



    Harcoljunk 1üt egy Jobb COD2-ért !!4:D:D (Elmehetnék Politikusnak is)
  • zico87
    #15285
    Án az öszes Linket elkültem az Evenbalancera ahonan szedtem ezeket a francokat,és ők be tudják záratni ezeket a weboldalakat ???
  • Kosztyu
    #15284
    [image]http://exforce.uw.hu/map/mp_decoy.jpg[/image]
  • trident
    #15283
    pbsv.cfg, md5hash: a közösségben többen, egymástól függetlenül is elkezdték összeszedni a friss huncutságokat és ellenörzési listáit.

    Ha lehet könnyítsük meg egymás dolgát.

    Ha valaki fájlokat, linkeket talál, az a következő mailcímre küldje el: [email protected]

    Ha pedig frissített ellenörzési listád van, akkor busman1 -en keresztül csoportosítva szedhetnénk össze, hiszen a friss listákat megoszthatják az adminok! Én annyit tudok segíteni, hogy publicitást, médiatámogatást tudok nyújtani időnként, illetve a a cod.hu-n is IDoNTkNoW' már harmadjára csinálta meg a pb pack-ot, akár abban, akár mellette is lehetne fel és letölteni a friss ellenőrzési listát.
    Természetesen az én konfigom mellé is feltölthetjük a pbuser.cfg-t, frissítve tarthatom ftp-n.
    Ficsek is aktív a frissítésben, érdemes kooperálni, akár innentől kezdve nem is itt, hanem egy team szerűen felépített közösségben, ahol meg lehet osztani a friss infókat, cvar listákat.
  • Richard90
    #15282
    köszi hogy elküldted ezt nekünk... tesztelni fogjuk ls hozzáadjuk...
    egy kis hiba... észre sem vettem
  • Richard90
    #15281
    lényeg
    köszi hogy elküldted, rwaztwljük és hozzáadjuk a többi-hez (gondolok a pbkonfigra ami kiszűri a hacket) ha szükséges

    emlékeztetőül... KÉRLEk ne tesztelj semmilyen hacket magadtól hpgy lásd működik-e vagy sem. ............. (ezt nem nagyon értem... valami bant kapsz és érdeklődés hogy segítesz nekünk és mi futatunk egy lopakodó detektációt a jövőbeli kic/illban.ról
    csak küld el a hack-et és mi gondját viseljül :)

    Köszönjük a támogatást

    ui.: lehetnek benne fordítási hibát... ezért elnézést kérek :) de sztem a lényeget leírtam
  • zico87
    #15280
    Mert a Pam-ba is pl: a tank orrrára nem lehet mert kinyír és ezt hogyan kell kiíktatni? mert nálatok rá lehet rakni !!!


    Donoki:Csak egyszerűen rcon sv_pure 0

    +Itt a válaszlevél az Evenbalancetől valaki jó angolos mert én nem :D
    Hi!

    Thanks for sending this in. We will test this out and add detection for
    this if it is needed.

    As a reminder, PLEASE don't test any hack out yourself to see if they
    "work" or not. You're liable to unwittingly get yourself banned in the
    interest of helping us out as we are now running silent detection for
    future kicks/bans. Just send in the hacks and we'll take care of it.

    Thanks for your support!
  • donoki
    #15279
    az sv_pure-t hogy a fa**a tom kivenni 0-ra??
  • Ficsek.hu
    #15278
    Igazából nemértem a kérdést.
    Az exploit blockert kell kiiktatni és oda mászol, ahova tudsz.
    Ez többnyire benne van a modokban.
  • zico87
    #15277
    Ficsek amit kérdeztem privibe arra nemtudod a választ vagy nem akarod elárulni ??
  • Ficsek.hu
    #15276
    A main könyvtárból csak az iwd közül töröld le azokat, amik NEM a következőkkel kezdődnek:
    iw_*.iwd
    localized_english_iw*.iwd
    mp_*.iwd (ezek mapok általában)
    zzz_mp*.iwd (ezek mapok általában)

    GL
  • mrbaba
    #15275
    Sziasztok!

    Épp játszom a gémmel multiba, vagyunk kb. 8-an de én egy ellenséget sem láttam, csak akkor amikor lelőttek killcam-ből. Namost arra gyanakszom h leszedtem vmi szemetet, ami elrejti az ellenséget vagyis láthatatlanná teszi. Az lenne a kérdésem h a main mappából mit kellene kitörölnöm h ismét tudjak játszani?
    Válaszotokat előre is köszönöm!

    Üdv: mrbaba
  • trident
    #15274
  • donoki
    #15273
    hogyan lehet bele írni?
  • zico87
    #15272
    Amikor teszteltük csak 1 óra mulva dobott ki a Pb a wh miatt miért észleli ilyen későn ??? elküldöm a fájlokat mailba busman
  • busman1
    #15271
    A file neveket nekem is elküldhetnéd, (exe, dll, ini, cfg )és megnézném az én configomba benne van-e, ha nem, akkor frissitem vele, és megosztom veletek.