26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • trident
    #15350


    Fura módon, amikor a webdownloadról töltöttem le mindent már nem irt ki figyelemztetést, egy kört specteltem és másfél pályát játszottam, ütős volt nagyon, ráadásul jó volt a közeg!:)
  • Ficsek.hu
    #15349
    armyzgatunk, armyzgatunk, a pb-t meg nem tudjuk beállítani, hogy ne vágjon ki? :D
  • trident
    #15348
    és töröld le a felesleges módokat, fájlokat, ami bezavar. Ha valamilyen módot próbálsz futtatni, olvasd el a readme-t.
  • miilann
    #15347
    nezdd meg a konzolt ;>
  • rezso001
    #15346
    2 gépet kötöttünk össze ahaverommal de mikor szervert szeretnénk csinálni mindig kiírja hogy:script compile error
    (see console for details)

    mi lehet a probléma???? HELP PLS
  • Száddi
    #15345
    1.3 patch legalábbis nekem csak ez van :)
  • Piko888
    #15344
    Srácok miket érdemes felrakni az alap játékra?
  • trident
    #15343
    Mindkét dolognak örülök.:)

    A kezdeményezésről írtam egy hírt a cod.hu-ra, eddig pozitívak voltak a visszajelzések és máris kaptunk egy új fájlnevet+md5hash-t.

    jelenleg most minden ilyen infót két felé küldök, később pedig megbeszéljük ki legyen az, aki gyüjti és frissíti az ellenőrzési listát.
    A friss ellenőrzési listát pedig minden két-három hétben lehetne publikálni (cod.hu hír + letöltés)
  • zico87
    #15342
    Ja már elküldte egyik klántag a PB mappát már jó hála istenek na elküldtem egy ujjab program csomagot az Evenbalancera amit nm jelezz be a PB !!!
  • donoki
    #15341
    :S
    frissítsd a kliens oldali pb-det vagy konzolba: /pb_security 0
    sztem így jó lesz..
    próbáld ki :)
  • trident
    #15340
    Futtasd a pbsetupot.

    Ha nem segítene kérj meg valakit, hogy küldje el a pb mappáját. Csak annyiról van szó, hogy az egyik fájl hibás.
    Lehet, hogy elég csak azt az egy fájlt felülírni.:)
  • busman1
    #15339
    Másold a játékot egy másik meghajtóra, aztán szedjél le minden modot, csak az eredeti fileok maradjanak, és onnan inditsd a játékot, aztán menni fog.
  • zico87
    #15338



    Ezt Miatt mindig kidobb és már idegbeteg vok :D
  • #15337
    Nem engedi a multi playerem, hogy csakúgy jáccak.Serveren engedi de ha egyedül szeretnék tesztelgetni akkor kilép mikor tölt és kiír valamit.Pls segítsetek mit csináljak???
  • donoki
    #15336
    np
  • vazzeg
    #15335
    ok. mar megy. köszi mindent
  • vazzeg
    #15334
    azt mondja rosz a key kodom :/
  • donoki
    #15333
    igen
  • starweb88
    #15332
    le
  • vazzeg
    #15331
    pbsetup.exe ez le kell tölteni ???
  • vazzeg
    #15330
    hali.hogy tudok játcani mert mikor rákapcsolodok egy serverre akor valami evenbalance.com ra küldene. csak azt nem tom hogy ott mit kell letölteni.
  • donoki
    #15329
    no
  • Rémember12
    #15328
    és itt olyan seria számokat találok h ha multiban jáccok akkor nem mindig azt írja ki ha szerverre akarok menni h ROssz Cd kulcs?
  • donoki
    #15327
    dehogynem keresőbe írd be h 1.3 No CD
  • Rémember12
    #15326
    szevasztok, nem rég töltötem le a játékot de rájöttem h eredeti kódal kéne próbálkoznom h multiba is jácchassak, nem kérem azt h vki adja oda mert ugyse tenné inkább olyanra lenne szükségem h hogyan férhetek hozzá egy eredeti seria számhoz olcsóban mint hogy megvegyem a játékot?? - vagy ilyet nem lehet? és ha vmi olyat kérdeztem amit nem kellett volna vagy nem szabad akkor bocsi!
  • KillAir
    #15325
    Ez jóóóó :D:D:D Ne szopassatok, tényleg van, aki összefirkálja a monitort, vagy matricát ragaszt rá ??? MEGALOL :D

    Malacka :)
  • trident
    #15324
    Valószínűleg ma este kihírezem ezt a kezdeményezést, egyelőre letöltés nélkül. valószínűleg fog kapcsolódni és kooperálni fognak a kiképző zászlóalj csoport is.:)
    ( www.kikepzo.uw.hu )
  • starweb88
    #15323
    megfogod a monitort és másik irányba dobod =)
  • donoki
    #15322
    sehogy :D
  • veri5
    #15321
    Hülye kérdés de hogy lehet visza dobni a gránátot?
  • miilann
    #15320
    /me erősen cless
  • zico87
    #15319
    Kerüld ki az Aknákat !!!!


    Ficsek:Elküldtem a fájlneveket !!!+ sd publicba hogy lehetne azt megcsinálni hogy Publik modba a tankra csövére is lehessen rakni bombát ???
  • david93
    #15318
    de nem lehet!!!állandóan aknára lépek!
  • Richard90
    #15317
    pfff ne csítelj csíter :/
    minek ehhez a játékhoz csít??? tök könnyű végigvinni.... ha meg nem bírod csíttel, akkor ne játsz vele
  • david93
    #15316
    Sziasztok!
    Segítség kéne! Le magyarosítottam a játékot. singleplayerben játszom. engedélyeztem e konzolt de nem tudod előhívni hogy cheateket beírhassak.hogy kell ?köcc
  • donoki
    #15315
    hát nekem is volt..
    De már csak 29.ig lesz szerverem :O
  • zico87
    #15314
    De tönször benn volt ez a srác az sv_cheats logban init failure miatt ezért kicsit gyanús de mind1
  • Ficsek.hu
    #15313
    Próbáld meg ezt: #15276
  • donoki
    #15312
    ez nem csít!
    Nekem is mikor átrakattam 1.3ra a szervert pb off on volt meg minden alap beállítás akkor ilyen :S
  • Richard90
    #15311
    nem tom mitől van... nekem is szokott ilyen lenni
    nem tom rá a megoldást.... tölt-tölt és egyszer csak megáll