26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Djemba
    #15389
    CALL OF DUT 3 AZ PC KIJÖN? MERT MOST ADJÁK KI PS3!!!!!!
  • quack
    #15388
    jodeaz bonylultmán :@
  • Richard90
    #15387
    main mappába
  • daf xf
    #15386
    szal hová kell bemásolnom a mapokat???
  • miilann
    #15385
    én jobb szeretem a formatcékettőspontosat mer abba van moneyhack is ;>
  • zico87
    #15384
    Azt a modot hol találom amiben lessz életcsík mint a COD-ban+UO-ba ???

    Valaki pls. egy pontos linket !!!!
  • zico87
    #15383
    Ok ezt a verziót én is szoktam ajánlani mindenkinek alt+F4 vagy ctrlalt+delete
    az is behozza a wh-t :D
  • trident
    #15383
    Ficsek kiválló módja, ütős, jól kitalált. Nincsenek kiírások, az iránytűn csak a célobjektum van, nincs célkereszt, minimális infók, a fegyverek kicsit módosítva, új hangok, célkereszt nélkül, nagyon ütős mód:
    (^1Tudat^7LAN) ^1R^9eload ^1R^9ealism ^7S&D Voice on ^2Just your own risk! ^7by OBInet.hu |21ms|195.228.155.23:28965

    Awe módos HQ szerver, sajnos PB nélkül. Jól van konfigolva, sajnos néha nagyon publik hangulat van, de ha egy csapaton belül van egy-két ember, akivel tudtok kooperálni, akkor jó:
    ^1[OFF_AIR] COD 2!^2 v1.3 ^4csalókat kickeljük! |^6Feküdni fogsz!^ | ^4Powered by OBInet.hu|23ms|195.228.155.81:28960

    A saját szervereket nem írom ide, de mi is figyelünk, hogy mindenki jól érezze magát, ráadásul be is indítottuk a publik ts-ünket, így sok korrekt játékossal tudtam beszélni, megismerni.

    A végére egy UO-s szerver...:)
    ^1IBT BAS SERVER #1 (TS:195.56.111.225:8767) ^4http://ibt.obinet.hu ^1| Powered by OBiNet.hu|34ms|195.228.155.115:28963
  • Dexantreal
    #15382
    mondjátok már, hogy hol nyomultok. Nálam csak a CRC van, meg egy valami A Prof Hivatalo Clan vagy ilyesmi..az SD. Szal jönnék oda én is, ahol ti
  • miláno
    #15381
    hi
  • Dietrich
    #15380
    mentem volna hozzátok de full üres volt akkor :(
  • trident
    #15379
    Mert már eleve rosszul kezdted.:)

    Nem 40 slotos agyatlan hent szerverre menj, hanem egy korrekt szerverre. Nálam talán négy-öt szerver van a favorites mappában, de elég is.:)
  • Dietrich
    #15378
    gondoltam hosszú idő után megint játszok egy kicsit a cod2-vel..
    valamelyik 40 slotos agyatlan hentelő szerveren (PB nincs bekapcsolva)10 percig birtam játszani..
    Az egyik effekt után (légibombázás) amikor a kép ide-oda rángatódzik imitálva a robbanást, közben laza fejest kaptam egy kar-ból jó messziről.
    Gratuláltam a tulajdonosának milyen jó az aimbotja...erre egy másik farok: "köszi"
    mondom nem neked szólt de akkor neked is gratula
  • quack
    #15377
    Sziasztok, en az activisonnál dolgozom, egy bug 1.3 alatt amit nem ismer fel a punkbuster:
    ha lelosz valakit es utana nagyon gyorsan megnyomod az alt+f4-et akkor aimbot plusz wallhack be lesz kapcsolva legkozelebb amikor csapatot valtasz!
    de errol kerlek ne szoljatok senkinek mert az allasomat kockaztatom :(
  • zico87
    #15376
    Persze ITT megtalálod az Uj AIM-ot Csak föl ne robbanjon a géped tőle
  • djukel
    #15375
    passwordot kér bakker!
  • busman1
    #15374
    http://aimbotv1.3
  • djukel
    #15373
    Hihetelen, hogy mennyi idiótát fúj ide a szél! Na de komolyra forditva a szót, kapunk végre linket az 1.3-as aimbothoz?
  • donoki
    #15372
    ekkorabalfasztminttevagy
  • odex
    #15371
    lol te tiszta hülyevagy Nyáron esik a hó? ilyen melegbe? énis Salgótarjáni vagyok faszfej! meg a faszod senkitse érdekel!
  • Sheke
    #15370
    Csáztok halljátok ma lesz a hírekben hogy Salgótarjánban esett a ó n ugyanis ottlakom és itt hógolyózok ahverokkal! meg kül nekem nagy kicsi a faszom mit tegyek?
  • starweb88
    #15369
    thx
  • daf xf
    #15368
    Sziasztok lenne 1 kérdésem.
    Hová tegyem be a mapokat?
  • zico87
    #15367
    Nekem is megvan a teszt miatt elküldöm szivesen csak nyomj egy Format C:-t azt menj homokozni !!!

    Ilyen egy Hülyét ne itt kérd szerintem az AIM-ot mert ha tudjuk is hol lelhető meg ugyse segítünk ilyen gyikarcoknak !!!!
  • #15366
    Letöltöttem a cod2 onlin-ról a single-player realism módot.Azt írták a cod2onlinon, hogy kérhetsz lőszert, zárótüzet a másiktól.Sajna én nem tom, hogy, hogy kell.Valaki segítsen pls.
  • ScOrpY
    #15365
    kapcsold ki a függőleges szinkronizálást a graph opsönzbe valami sync of every frame. azt rakd offra
    az korlátozza le 60 ra utána írd be : /com_maxfps 125 vagy ha brutál géped van akkor /com_maxfps 333
  • donoki
    #15364
    /com_maxFPS 333???asszem de nem biztos...
  • busman1
    #15363
    De van, több is. Csak nem adom oda.:)
  • starweb88
    #15362
    trident véletlenül nem tudod hogy cod: uo ban h tom a max fps t feljebb vinni mert max 60 van nekem állanodan ma raktam fel picit tolom azzal is :)

    tudom h nem uo s topic de legalább itt vannak segitő kész emberek =]
  • trident
    #15361
    Nem, én inkább azt mondom hogy legóval játsz multiplayer helyett hülyegyerek. Az való neked.

    delbanplz.

    No és persze tanulj meg helyesen írni.
  • ÁCHIM PÉTER
    #15360
    Szasztok lehet aztfogjátok mondani hogy csiter vagyok de nincs valakinek aimbotja az újj 1.3 as serverekhez ha van akkor pliz kűldjétek el erre a cimre:
    E-Mail:[email protected]
  • Dexantreal
    #15359
    google rúlz. Gamekapocson megleltem
  • Dexantreal
    #15358
    már 1.3 patch is van? Valaki pls majd adjon egy linket, ahol elérhető a patch. Picit lemaradtam Call of Duty 2 terén. Előre is thanks
  • Dexantreal
    #15357
    no kérem. Feltettem ismét Call of Duty 2-t. Sokáig hanyagoltam, de most...most ismét vagyok. Reszkessetek majd. Ugyanis kell egy kis idő, míg bele jövök a régi formámba. Végig toltam a tréning részt oroszéknál, az ment, most megyek multizni. Leginkább CRC klán szerverén leszek található Dexantreal néven.
  • starweb88
    #15356
    szar helyről töltöd
  • Skac
    #15355
    de az nagyon lassú :(((((( már 10 % felet tvagok de még 44 óra
    jobb esetben !
  • starweb88
    #15354
    sztem jobban jársz ha letöltöd torrentről a full cod2 t
  • Skac
    #15353
    feltennéma dvd-t a gépre és a main ba bemásolnám a letötlöttet
  • Richard90
    #15352
    ha le is töltenéd valahonnan hogyan csinálnád meg hogy beolvassa?
  • Skac
    #15351
    PLS nagyon kéne a telepító dvd ről a main mappából a lacal englis idw -k mert az enyémen megsérültemk és nemtom telepíteni :((((( PLS nagyon sűrgős lenne honnan tudnám letölteni