26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • bujcsik555
    #25348
    LOL

    pcw-ztünk, és elvertük őket, erre nyomtak egy bann-t az egész teamre. Azóta egy bouncer4you.de-ről hosztolt szerora sem tudunk fölmenni. Ez wtf?
  • Cat 02 #25347
    Mi játszottunk olyannal aki 40-2-es stattal fejezte be a mi mapunkat és előtte banolták cb-ről wh miatt :D
  • hungary27
    #25346
    nem az csak nézegettem a képeit és gondoltam waron is whztak. volt 1 gyerek aki az utolso 15 körre jött. fullra wh zott.
  • Cat 02 #25345
    wtf, modolt szerón war ? Az nagyon rossz. Egyszer mi is voltunk vmi pub modoson. Hát a kezdés az vicc volt, de a meglepetés csak utána jött. Volt pályafüst. Nekünk pubon sincs, szal kajak nem láttunk :D
  • Gibor
    #25344
    HD tesztek... kiváncsi vagyok a véleményetekre...
    első teszt...
    második teszt...
  • hungary27
    #25343
    képei között találtam és nézzétek ott hátul a developer t xD
  • hungary27
    #25342
    ezekkellen waroztunk és kikaptak:
    whztak:
    PyroTech spongyabob
  • harmadas
    #25341
    nem tudja valaki hogy miért van az hogy ha elinditom a multit akkor 2 percig csak a feketeség van és csak utána jön be a menü?
  • Dobronski
    #25340
    Jah.
  • Cat 02 #25339
    W7 alatt nektek megy rendesen ? Nekem lagol mint a q. élet.
  • Dobronski
    #25338
    +1 cool.
  • Vackor1024
    #25337
    Hali.

    Valaki tudja, hogy win7 64 nél miért áll le állandóan a mpexe?
    A sp nek semmi baja, az tökéletessen megy. A kompatibilitást xp-re tettem, futtattam rendszergazdaként de semmi.
  • Gibor
    #25336
    jah és van még videom... igaz ez nem rólam de én csináltam ,csak nem xifrére van feltéve, van egy sajátomis de azt még nem töltöm fel mert 800mb...
  • Gibor
    #25335
    omg... ez nekem nem megy...
    mind1 ez lenne az.
  • Gibor
    #25334
    Hmm nekem leguccso videom amit xfirere feltettem asszem ez
  • hungary27
    #25333
    aha vegassal:)
  • Dobronski
    #25332
    Az 1. nagyon jó, hogy ilyen szép? Utólag egy kis kontraszt?
  • hungary27
    #25331
    a második az elsö szerkesztésem elég ratyi
  • hungary27
    #25330
    enyém:


  • Dobronski
    #25329
    +1
  • Cat 02 #25328
    Második:
  • Dobronski
    #25327
    +1

    #25321
    Nekem is volt ilyen, utána felvettem a képfrissítést a normális értékre és jó lett! 60 hz-en volt, és feldobtam 85hz-re! Nézd mg abban a játékban amlyikben olvasható az értéket, és azt használd!
  • Gibor
    #25326
    Nemtom nekemis ez volt... ha felbontást állítottam jó volt... de inkább újra tettem a drivert.... mostmár semmi gáz....
  • Peti1989
    #25325
    Ati HD4570-es! De ha driver miért csak a COD-nál jelenkezik?
  • Gibor
    #25324
    Ati kártya? mert nekemis volt ilyen... ujra vágtam a drivert azt cső...
  • Peti1989
    #25323
    Win7 van rajta, tegnap még jó volt, ma meg már nem! Ha driver baja lenne akkor a többi játéknál + netnél, filmnél is jelentkezne a probléma nem?
  • Cat 02 #25322
    Driver talán. Bár ha eddig se volt gáz, most se kéne.
  • Peti1989
    #25321
    Sziasztok!
    TÖbb éve játszom már a Cod2-vel, és most egy érdekes problémám adódott!
    Olyan a játék képernyőm (menü is, single+multi is) mintha le lenne véve a felbontás, teljesen életlen, alig lehet elolvasni az írást is!
    Már frissítettem a directX-et is, és a beállításokat is átnéztem ezerszer, felbontás maxon van és mégis rossz!
    Cod United offensive-nél nem jelentkezik aprobléma, viszont a COD6 multy részében már igen, single-ben nem! Egyébként más program minden jó, csak a COD nem!
    SEGÍTSETEK légyszives!
    Köszi
    Peti
  • Cat 02 #25320
    Nyomjatok rá egy cool-t köszcsi :p

  • BaSRuTTeN
    #25319
    Sziasztok !

    Jó pár éve játszok már Cod2-t de mostanában van 1 kis problémám:

    Évek óta GTS Datanet az adsl szolgáltatóm és sose volt vele problémám, eddig........pár hete kaptam egy levelet hogy változnik a felhasználónevem ,bejelentkezéskor datanet helyett datanethd lesz az új.......semmi gond,át állitottam(biztos fejlesztettek valamit gondoltam én).......
    Utánna kezdödtek a problémák:magas ping érték(130-180 magyar szervereken)elsőnek azt gondoltam nálam van a probléma próbálkoztam virusirtással ,kémprogram eltávolitókkal tüzfal beállitásokkal ,modem resettel ,modem cserével de semmi nem oldotta meg a problémát.......

    Aztán rájöttem hogy nem mindig magas a pingem, éjszaka vagy hétköznap délelőtt kifogástalan :30ms körül mozog, csúcsidöben(délutáni és az esti órákban meg hétvégén) sajnos felmegy 130-180 ra is :S(persze én is akkor tudnák leginkább játszani online)ilyen ping értékekkel nem lehet normálisan játszani mert minden adat késve éri el a szervereket és élvezhetetlené teszi az egészet........

    Felhivtam az ügyfélszolgálatot de mikor meghalloták hogy ping probléma van rögtön közölték hogy arra nincs garancia sajnálják de nemtudnak segiteni......hiába mondtam hogy éveken keresztül jó volt(3-4 éve van datanet adsl-em)és sose volt ilyen problémám, csak azt hajtogatták hogy:sajnálják de nemtudnak segiteni.....akkor adjanak valami tanácsot ,de csak azt tudták mondani: sajnáljuk nemtudunk segiteni.....

    Ez egy kisváros ahol lakom és sajnos nincs digikábel meg ilyesmi csak adsl vagy wlan ami nem lenne jobb...

    Ugylátom hogy a GTS Datanetnél is az évek óta tartó minőséget kezdi felváltani a minél nagyobb bevétel utáni vágy......és akinek változott a felhasználóneve datanet-röl datanethd-re azok szerintem mind igy jártak mint én,persze internetezni(böngészni meg msn stb.) lehet igy is mondaná a szolgáltató de van akinek ez nemelég annak javaslom hogy ne GTS Datanetet válassza adsl szolgáltatónak

    ui:és akkor még nem is emlitettem hogy rendszeresek a net szakadások is
    3-4 év alatt nem volt ennyi mint az elmúlt 2-3 hétben...(((

    Akinek esetleg datanet az internet szolgáltatója le irhatná a tapasztalatait,vagy pedig ha van valami ötlete a pingproblémámra ,thx
  • Dobronski
    #25318
    Szerinted visszadobjak egy régebbi driver-t a 2. részhez?
  • zico87
    #25317
    alap esetben nem de maximális fps-ben azért lehet több mert más enginere épül a 2 játék és uj hardwareken elképzelhető hogy jobban fut +uj drivereken
  • Cat 02 #25316
    Nem.
  • Dobronski
    #25315
    Az normális, hogy CoD 6-ban több FPS-em van mint CoD 2-ben?
  • Rundstedt17
    #25314
    Akinek multiplayerben segítségre lenne szüksége nyugodtan fordulhat hozzám
  • danyi2
    #25313
    nem Sundmax.
    Alaplapom : Asus P5B Premium
  • gyikk
    #25312
    danyi2
    raltek hangkártyád van????
  • tajthy95
    #25311
    Sziasztok! Kb. 5 napja jelentkezett egy problémám! Multi közben kidob, és azt írja ki, hogy: Kicked Player - Game session no longer available! Ez mi? Kösz a segítséget!
  • danyi2
    #25310
    Hellosztok
    Azt mér csinálja a játékom hogy a singleplayer elindul de a multy nem.
    Rákattintok a multi ikonjára bejön a logó utánna egy fekete képernyő és kilép.
    Mi lehet a baj?
    Win 7 használok.
  • laci006
    #25309
    nézétek meg ezt az oldalt http://www.fpsbanana.com