26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Dobronski
    #25388
    Gondold végig mit installáltál, vagy uninstalláltál a gépen az elmúlt napokban.
  • hungary27
    #25387
    hát ezt nem hiszem el!!!!!!!!!4
    ma elinditom a gamet ls 5fps em van, amikor a 333fps t is adja full mindenban, és a cod4 ben is csak 5 amikor ott is több van.-. nem hiszem el és az benne a jó hogy be van irva h /com_maxfps 333
    de csak 5 fps t ad-.- plz help
  • arcsika01
    #25386
    Hello all! az a problémám h. mikor elindítom a cod2-őt akkor kiírja h. cod2mp_s.exe hibát észlelt ezért leállt! mi a tehendő ? Jólenne ha segítenétek! itt is akár de PRIVI-be is jó! PLS kérlek tiketeket! Hello All előre is kössz
  • BIZ0906
    #25385
    Xfire.com letölt, szervert keres, játszik!
  • Gibor
    #25384
    Képzeld még olyat is lehet hogy a haverjaiddal bementek a boltba és megveszitek.
  • koandras
    #25383
    hy tört werzióál meg lehet azt gond nélkül csinálni h pár haverommal LAN ban nyomjuk a játékot???
    Előre is köszi a válasz...
    És olyat lehet h haverjaimmal bemegyünk egy serverre ahol mi együtt vagyunk mások ellen...???
  • Haulin
    #25382
    nah mind1 bocs:D
  • Haulin
    #25381
    oké oké de a visszagombot azt kéne mert nembiztos h nekem írtad.Am ne hogy azt hitt h akik nem fizetnek adót és nem dolgoznak(pl cigányok) játszanak ezzel....Szval az adófizetéssel nem bujsz ki menj állambácsihoz és szólj neki h ne keljen fizetned adót...:D
  • Gibor
    #25380
    Töröld le a modokat.
  • KMKM
    #25379
    nemnagyon izgat barátom ez a warez stb.. én rendes adófizető ember vagyok megérdemlek egy kitérőt...
  • andris003
    #25378
    Hy all lenni egy kis problémám le szeretém játszni azt a videot amit a /record nevü programmal fel vettem be irom hgy /demo0001 és ezt hozza kis pls help http://www.xfire.com/profile/andris003/screenshots/?ss_file=e234e458ccf988dc84aa39277e7247c1a258a303.png
  • Haulin
    #25377
    Öhömm.Fentebb piros kibaszott nagy betűkkel ------>Saját és klánoldal reklámozása tilos!!!MOST JÖN AZ ÉRDEKES. WAREZ és Cheat témát MELLŐZNI!!! WAREZZZ <--------


    ----->!!!OFFOLNI IDE!!!<-----
  • KMKM
    #25376
    :SSS játszottam a cod2vel kb 30órát multiba már kezdem kapizsgálni csak egy baj van megvettem ugye régebben de eltünt a cd mert költöztem megin megvenni tutinemfogom és most raktam újra agépem pls valaki adjon meg egy oldalt ahonann gyorsan 1szerűen letudom szedni mert hiába csak párezer ilyenkor azis pénz!!!
  • Gibor
    #25375
    Hát szerintem arra a gépre mehet az xp sp3, szerintem nem érdemes olyan gépre win7 et tenni, én most az újra feltettem de mivel még 1hónapig csak 2gb ramom van ezért játszani nem igazán tudok mert majdnem másfelet megeszik maga a win.
  • Viktor9202
    #25374
    Mondjuk Windows 7 van fent, lehet ez is zavarja
  • Gibor
    #25373
    Aza proci elég veszélyes lehet, mert cod2 csak 1magot használ és azért 1.6ghz kicsit kevés... de a winreinstallt tudom ajánlani.
  • Viktor9202
    #25372
    e2140-es proci, 2 gb ram , 160gb-os hdd
  • Gibor
    #25371
    Proci? Ram? Vinyó?
  • Viktor9202
    #25370
    Hello. Megmondaná valaki, hogy 7600GS- karin miért szaggat a játék? Hiába állítóm át LOW-ra 19-20 fps-ekkel megy végig, de így meg játszhatatlan.Ezene a karin elég jóé kéne menni sztem. Help pls
  • hungary27
    #25369
    xfire-n keresd a szerver bazz, atttól még nem tudsz menni origi szerokra h letöltöted-.-''
  • Bence94
    #25368
    az egy nagy hülye lehetett aki azt mondta, hogy kapcsold ki a pb-t... a punkbuster a csíterek ellen van és ha nincs bekapcsolva szinte az összes szerverre nem enged be.ha nem eredeti akkor xfire kell.
  • FOT3
    #25367
    nah most leszedtem az 1,3 updatert és most látszik a multiplayer optionsban egy bizonyos punkbuster (azt mondták azt nyomjam offra aztán látszanak a szerverek) be nyomom és semmi mi től lehet ????? akkarokmár játszani
  • FOT3
    #25366
    leszedtem de ugyse belépek rá megeyek h join game erre nem látszik 1 szerver se mitől van ez?
  • hungary27
    #25365
    xfire
  • FOT3
    #25364
    hello amikor a cod 2ben rámegyek a multiplayerre akkor nincs serever valamit be kell állitani?
  • hungary27
    #25363
    cod4 origit adok cod2 origiért^^
    x:hungarymark
  • Cat 02 #25362
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=r3CPIMtXzZ8]^^[/URL]
  • Seeed
    #25361
    sziasztok. érdekes dolog történt. Felraktam a win 7 x64et, és mikor fel akarom rakni a cod 1-2-t akkor megy minden semmi hiba. utánna mikor el akarom indítani, akkor meg valami puffer elárasztásról magyaráz, amitől a program nem tud biztonságosan futni. Eddig pedig nem csinált ilyet.
    a pontos üzi az így néz ki:
    a buffer overrun has been detected which has corrupted the program's internal state. The program cannot safely continue execution and must now be terminated.
  • steve89
    #25360
    Vki tud nekem linket adni blood modról? Singlebe kellene
  • buko20
    #25359
    igen közbe rájöttem én is de azért kösz.
  • Vackor1024
    #25358
    Nekem így megy!
  • buko20
    #25357
    Miért nem megy win7 64 a cod 2?
  • nono28
    #25356
    Hello.Nekem is van egy nagy bajom.Nekem a cod1 elindl,de mikor tölti be a játékot ezt a hibát irja ki:1014 sound file are missing ar in a bad format.Ezt hogy lehet orvosolni?Már újra telepitettem.
  • buko20
    #25355
    Hello.Nagy bajom van!Nem indul el a cod2 multi. win7em van, azt irja ki hogy a cod2mp.exe müködése leált!már ujra is raktam a wint, letöltötem másik codot is de nem indul el.nemtudtam még kiprobálni az uj procimat Q8200.kicsit idegesitő!
  • attis95
    #25354
    csa hogy tudok betenni kedvencek koze magyar servert...connectel nem tudok csatlakozni magyar szerohoz...eredetis vok mi lehet a baj?
  • skate00
    #25353
    HELP HELP HELP
    elinditoma Cod 2 multiplayer
    rámek STart new server
    kiválasztom Bármien mapot (gyári mappot akkor is)
    elinditom tült a map És ezt dobja ki:

    1.3 mas patch van fent !

    Ez miért van?????
  • Gibor
    #25352
    Erre gondolok én is... de lehetőleg meg kellene nekik írni részletesen mindent...
  • Cat 02 #25351
    Írsz a host cégnek.
  • bujcsik555
    #25350
    épp ez a baj. Nem tudjátok lehet ezért reklamálni valahol vagy valami? Mert nem egyszer szoptunk már miatta.
  • Gibor
    #25349
    ez gáz... cébén elég sokszor találkoztam ezzel a hostal...