26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • tajthy95
    #25308
    zoci87, értem! Ez szívás! :/ És azt nem tudja valaki, hogy hogyan lehet azt megcsinálni, hogy mondjuk én amcsi vagyok, amcsi ruhával, és amcsi fegyóval, de német zászló van a fejem felett?

    ToM1113, nekem is ez volt a baj anno, én routert cseréltem! Ajánlani tudom az SMC SMCWBR14-G2 routert, nekem olyan van, 10e-ért vettem, és hibátlan!
  • zico87
    #25307
    losing keyy elvileg nem a pb hibája vagyis öszetet hiba a windows is beleszól amire sajna a pb fejlesztőik már vagy 1 éve szarnak..
  • ToM1113
    #25306
    Értem, már ugyis azon vagyok hogy veszek egy új routert.... vagy szar, vagy bonyolult beállítani.... de ennyire? már mindent próbáltam és mégis befagy codnál.

    Még valaki esetleg valami ötlet/megoldás?
  • Gibor
    #25305
    Üdv. U.E van haveromnak is... neki nincsen rutere csak modeme.... másik ismerősömnek is volt ő modemet cserélt és jó lett (neki sincs router), szóval annyit tudok ajánlani hogy router csere.
  • ToM1113
    #25304
    Üdv!
    a segítségeteket szeretném kérni.
    Az internetem online játék során, meg amúgy is szakadozott az elmúlt időben.
    volt olyan hogy napokig 1x se szakadt meg de volt olyan hogy percenként szakadozott, az idő elteltével egyre gyakrabban.
    Úgy gondoltam hogy hátha a routerem a ludas, esetleg rossz, vagy valami rosszul van beállítva. Ezért próbáltam az utasításoknak megfelelően még1x beállítani és leszedtem a legújabb firmware-t hozzá. Ezekután működik a net.

    Igen ám de mióta frissitettem, mikor be akarok lépni a Cod 2 vagy cod4 multiplayer részébe, kijön az a kis ablak amin van egy kép és kiírja hogy call of duty 2 (vagy 4) aztán nem történik semmi, befagy. Ha várok 3-4 percet elindul, de ameddig nem indul el a feladatkezelőben nem válaszolt ír. A játék Singleplayer része elsőre rögtön indul.Csak a mp csinálja ezt ( gondolom a net miatt). A játék ujratelepitése nem segít.
    És ha kihúzom a routert, és csak a modem van bekötve akkor se fagy be, és simán indul.

    Mi lehet a gond?
    Előre is kösz a segítséget!


    Router Dlink dir-100
    Modem dlink 360-r


  • tajthy95
    #25303
    Hello!

    Valamit nem lehet kezdeni azzal, hogy PB kitesz "Losing Key Packets" címszó alatt? Tudom, hogy azonnal visszamehetek stb. de idegesítő, amikor jó statnál kitesz!
  • zico87
    #25302
    hardware bann rég nincs nemis hiszem lesz cod1-el már nagyonrég nemfoglalkoznak ahogy igazán a cod2 de még a cod4 supportálásával se...
  • L3xoN
    #25301
    értem.. és CoD1-ben hogy lehet?:O mit kell végrehajtani ahhoz hogy ezt megcsinállják? vagy már nem is foglalkoznak vele?
  • zico87
    #25300
    hardware bannt sehogy se kaphatsz mivel cod1 után eltörölték ezt a dolgot pedig nehezebben volt kijátszható..
  • rexHUNter
    #25299
    kérdezd meg attól aki adta
  • L3xoN
    #25298
    Hali.. :)

    CoD2-ben hogy lehet Hardware bannot kapni?
    kérlek írjatok E-Mailt, vagy vegyetek fel x-re (:

    e-mail:[email protected]

    xfire: sleve95
  • Gibor
    #25297
    Idehaza leginkább csalnak akik nagynak nevezhetők...
  • zico87
    #25296
    h2k csak a neve nagy max de a csapat 0 esuba stb ezek szarnak a cod2-re ami érthető is...de idehaza teljesen haldoklik 1 nagy team nincs
  • byzhouse
    #25295
    "RESTRICTION: Service Abnormality" nem tudja valaki a megoldást erre? :S
    -újra raktam játékot már 3szor
    -pb frissítés 8szor min. -.-
    -pb reinstall 8szor min. :(
    -registry cleanerrel is próbálkoztam(hátha :S)
  • Gibor
    #25294
    Cod4...
  • hungary27
    #25293
    tek9
  • Gibor
    #25292
    h2k... bőven van elég jó neve... eSube is néha cod2zik.... lehetne még sorolni ilyeneket, tudom ezek olyanok hogy mindenki ismeri őket pont ezért híresek.... de mind1 lehetne még mondani bőven...
  • gyikk
    #25291
    laca no1! milyen hangkártyád van?????
  • zico87
    #25290
    mondj 1 nagy teamet akkor pls csak 1-t..cod4-ben több a név tény de itt cod2-ről van szó 1 név nincs már se europában se idehaza...
  • Cat 02 #25289
    CB nagyrésze csaló =\ esl viszont szerintem viszonylag tiszta.
  • Gibor
    #25288
    Elég durván, majdnem 50% ban... a nagy teamek nem tűntek el, csak kevesebbet játszanak, meg átálltak cod4re, cod2még nem halott, de max 1év és azlesz, mivel már minden hülye gyerek megveszi az drága segítségeket.
  • laca no1
    #25287
    Helló. Segítségeteket kérném. Nem akar indulni a multiplayerem. Mp.exe hibával kidob. Újra raktam a rendszert de nem változott semmi sem (rendszerem: windows 7 64-bit).Eddig semmi baja nem volt ezzel játszottam már egy ideje. Mi lehet a probléma? szegény KARmester nem tud játszani:D
  • zico87
    #25286
    cb stb nemtudom mit kell csodálkozni amikor cod2 egy halott játék amiben eltüntek a top nagy teamek még idehaza is de cod4-ben se jobb a helyzet...cb-n magyarok vezetjük elég rég a bannlistát..:S
  • BIZ0906
    #25285
    Engedélyezd a letöltést.
  • hungary27
    #25284
    töltsed le a modot és a map ot
  • istvan1616
    #25283
    Valaki tud segíteni?
    Abban kéne segíteni, hogy be akarok jutni a Darkside room-ba ami az a50-es mapon van de nem tudom hogy lehet bemenni.
    Aki tudja segítsen itt az e-mail-om erre küldjétek a megfejtést.
    [email protected]
  • hungary27
    #25282
    Hy!
    Comment & Rate plz:
  • Gibor
    #25281
    Ez olyan mint CB na gyerek time olt de ríttig állította hogy nem WH zik.... statja 3v3 ba 45-1 volt (nem a war végén) a többinek meg 1-6 meg 2-8 meg ilyenek.... és kikaptunk... de 1v3 akat lehozta, ha rárohantunk akkoris... nem tudtuk lelőni, pedig elmondhatom hogy CB n nem egy rossz helyezésünk van 3v3ban.
  • Cat 02 #25280
    Félek ettől a héttől. Őszi szünet, sok pöts otthon. Most volt war, ahol ellent kidobta no-predicttel, gránát scriptjük volt és wh-ztak. És ők ugattak h kickeljük őket mert akkor win. Mikor mondtuk h ti meg aim-eztek, mondták h "és". De volt már olyan is ahol olyannal játszottunk, akit banoltak cb-ről wh miatt, megemlítettük (40es statja volt, többi társa kb nem is lőtt), közölte, hogy ő nem senki, neki van hírneve...
  • NEOreg3
    #25279
    250 fix szerintem megvan dx7-ben
  • penészthozópára
    #25278
    Sziasztok! Barátom akar gépet össze rakni én meg ezzel kapcsolatban kérdezni tőletek. Egy amd x2 4200+ és egy 7900gt mennyi fps-t produkálna szerintetek 1024x768-as felbontásban, normál textúrával és semmi más extra grafikai lehetőség bekapcsolás nélkül? Előre is köszi, üdv.
  • andris003
    #25277
    de 125 fps-re kéne és ojan nem találok :S
  • Gibor
    #25276
    Google és van 6millió...
  • andris003
    #25275
    hi all valaki nem tudna nekem csinálni egy + fps növelő cfg-t 123-fpsem van pls valaki x-em andris003
  • Gibor
    #25274
    Tedd újra a codot.... ha tényleg letöröltél minden módot akkor nem töltötted le a szerveren lévő módokat.
  • andris003
    #25273
    ez az url.je : http://screenshot.xfire.com/screenshot/large/3ca2a712089c762f3247edc3ea45669cfb8782df.jpg
  • andris003
    #25272
    hi all amint el inditom a cod2- t elkezdi tölteni a mapot és egyszer csak eel dob ki :http://screenshot.xfire.com/screenshot/large/3ca2a712089c762f3247edc3ea45669cfb8782df.jpg valaki help mert nem jo. A modokat is le töröltem de akkor is ezt irja ki és akkor irja a a szerver át van rakva strat modra pls help
  • Gibor
    #25271
    Tölsd le Microsoft oldaláról az augusztusi direkt x et.... sztem az megoldja.
  • Péter93
    #25270
    Sziasztok!
    Arra lennék kíváncsi hogy ez miért van?
    Gondolom azért, mert a directx nincs feltelepítve, de ha fel akarom telepíteni akkor se telepíti fel, gyorsan végigfut és befejezés, de nincs feltelepítve! Kis segítséget kérnék!

  • Gibor
    #25269
    Google jó barátod, am 3500ft a játék.