26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Kiswarga
    #15997
    Milyen az a Merciless mód?
  • trident
    #15996
    megjelent a Merciless mód Call of Duty 2-re!


    "Merciless COD2 is finally ready for download! It took a while to fix all the bugs, but now it runs stable! A few things did not make it in this first Merciless version, but we keep updating it until everything is in! Most features should be known, so we don’t even List them now, just download Merciless COD2 and have fun killing each other!

    ***NOTE***
    Merciless COD2 v1.00 runs stable in TDM ONLY! - More Gametypes Soon!

    Cheers Team Merciless"











    FIRST Merciless Mod 2 IN-GAME Action Footage! ( Higher Quality Trailer! (51 MB) )
  • trogerzsiger
    #15995
    ez nekem szolt?
  • trident
    #15994
    Érdemes lenne több embernek kiosztani a házigazda jogot és egyből törölni az ilyetn hozzászólást. Csak a morált rombolja, sajnos már így is a béka feneke alatt van a cod2 scene nagy része, építeni kellene, nem rombolni.

    Jut eszembe:
  • trogerzsiger
    #15993
    ez mi?
  • Prince of Máté
    #15992
    nesze
  • Kiswarga
    #15991
    Egy másik mód a cheat aktiválához: Felhozod a pincéből apád kalapácsát és teljes erődből belebaszod a monitorba!! Miután ezzel végeztél addig fejeled a kalapács fejét míg a nyele el nem törik!
  • donoki
    #15989
    ekkorabuzifaszszopót mint te meg a haverod, gyertek ketten ellnem csíttel a szerveremre!
    ha ne dobna ki akkoris szészedlek kp-val te mocsokcigány
  • mooo
    #15988
    szánalmas...ezért multizok egyre kevesebbet,mert a sok nyomorult faszláma szétcsalja még az eget is..
  • Richard90
    #15987
    NE KÉRJ CHEATET A MULTIPLAYERES JÁTÉKHOZ MERT ÚGYSE KAPSZ
    JA ÉS NE IS BESZÉLJ RÓLA

    MENNYÉ MÁR A JÓ ..... picsába!!!! kérd el tőlük b@zdmeg!!! nem ihaz hogy csít nélkül nem bírtok játszani... szánalmsa noob vagy a haveroddal együtt
  • zico87
    #15985
    De szerverhez rohadt nagy netkell,gép az anyira nem elmegy egy 3 gigás gépen 1 giga rammal de net az nagy kell hogy necsak 1 5 slotos szervert tudjál csinálni !!!
  • Prince of Máté
    #15984
    HA újra raktad a WIN-t akkor rögtön csinálj töredezettség mentesítést!!
    És nálam ha csata folyik 10fps-re megye le...játszhatatlan
  • Richard90
    #15983
    nekem 1.2; 1.3 alatt nem sikerült létrehozni szervert...
    vagyis sikerült csak nem bírtal rámcsatlakozni, mert számolt a végtelenségig
    amúgy ha szerverz akarsz csinálni, 1.0 alatt csinálj
    itt találsz részletes leírást
  • maffioso
    #15982
    fizetni kell érte hacsak nem eredeti a gamed
  • bence33
    #15981
    Helló. Azt szeretném +kérdezni, hogy hogyan kell létrehozni egy saját szervert??? Előre is kössz a válaszokért!!!
  • maffioso
    #15980
    ok thx
  • Richard90
    #15979
    frissítsd a dx-et... rakd fel a legújabb drivert stb.
    jobbat nem tok
  • maffioso
    #15978
    15-20fps az még jo mert sok gameban nem szaggat
    de ugytűnik 1eseknek nem elég érthető a mondanivalom
    multiban is meg singleben is mindnen fullon ment
    urjaraktam a wint és most nem jo
  • Kiswarga
    #15977
    Nekem akkor sem indul. Ugyanaz van mint eddig. Tölti majd egy kis idő után lefagy.
  • zico87
    #15976
    Mostmár mi játszotunk mükszik nekünk már tényleg volt galiba de megérte mert csináltam 1 egyedi pamot,beleépítettem a skineket+hangokat !!!
  • Prince of Máté
    #15975
    Na és akkor én mit mondjak:vettem 5.1es hangkártyát vettem 5.1es hangszórót erre ha berakom EAX-ra a hangot akkor 15-20 fps...
    Engem nem izgat a fejhallgató van azis de így sokkal jobb szerintem
  • Kiswarga
    #15973
    Mégsem oké. Már egy csomó modot letöröltem de még mindig ezt csinálja. Többet már nem akarok törölni mert attól parázok, hogy majd letörlök vmi fontos fájlt és majd az lesz a gond. Semmi kedvem újrarakni az egész mindenséget.
  • Kiswarga
    #15972
    OKé.
  • zico87
    #15971
    Törölj minden modot a gépedről már mükszik rendesen a szerver csak a saját pam mod miatt volt de már kijavítottam !!!!
  • maffioso
    #15970
    de eddig faszán ment dx9en és nem vágom mi a baj
  • Kiswarga
    #15969
    ZICO meg tudnád mondani miért van az, hogy ma játszottam a szervereteken (gob_rats) és hirtelen átváltott Carentan S&D-re. Ez még oké, Gondolom Vmelyikőtök átrakta kívülről. De azóta nemtudok felmászni a szerveretekre. Amikor elkezdené betölteni a mapot akkor hirtelen sötétség és lefagy. De ez csak akkor van ha hozzátok akarok menni.
  • Richard90
    #15968
    65LW-WLG7-W6UH-5U5Z-FA0C itt van egy, hogy ne rinyálj , és hogy ne flémeld szét a topikot
  • Sam87
    #15967
    mi a telepitési kódja???
  • Kiswarga
    #15966
    Mivan vele? Talán kicsit bővebben ki kellene fejteni a dolgokat nem?
  • Sam87
    #15965
    telepitési kód????

    Köszi!!
  • Kiswarga
    #15964
    EZ LOL!!!!
  • Prince of Máté
    #15962
    Rakd be Direct X7-re
  • maffioso
    #15960
    dehogyis azt kell beirnija hogy /bind mouse1 kill
  • zico87
    #15959
    Egyébként én segítek a csíteket ugy tudod aktivizálni a multiba hogy consolba beirod hogy /bladios utána /killserver


    És játék végén mond meg valamelyik családtagodnak hogy baszon torkon !!!!
  • zico87
    #15958
    Ja te szánalmas szar kérj csitet az ovodában köcsög,töröld le a cod2-t nem neked való tul Láma vagy hozzá aki csítet kér lekéne törölni az sg-s regjét !!!!
  • Geroy
    #15957
    A faszér nem tudsz jáccani csít nélkül??? Nem viseled el hogy vannak nálad jobbak???
    INKÁBB GYAKOROLJ OLYAN SZERVEREN AHOL KEVESEN VANNAK ÉS NEM NYOMJÁK OLYAN JÓL!!! ÉS te is tudsz érvényesülni...
    Csak olyan szarlámák keresnke csiteket mint ti...ráadásul nem a cod2 topikban kellene érdeklődeni!!!
    Én ugy kibasznám az összes csiter gecit aki csak érdeklődik a forumokban hogy többet arra az oldalra be se tudna lépni.
  • Kiswarga
    #15956
    Egyre több a f*sz ! Mindenkinek most kell az a szájbakúrt cheat??? Eből is látni, hopgy nemhogy kevesebb csíter van hanme egyre több.
  • torrente111
    #15955
    üdv mindenkinek.cheatmentes szép napokat kívánok!!! :lol:
  • Jarmo Myllis
    #15954
    Ma még a real Hattori is ott gamázott. Úgy tünt jóban van az adminokkal is. Fain kis server.
  • Jarmo Myllis
    #15953
    En a -=KGB=- serverre járok. Kedvelem nagyon. Friss beállitások, es az adminok is jó fejek. Elég pro a törzsközönség, és jó a légkör. Bár elég nehéz bekerülni a körbe Csak kapnák be a kgb-sek. Nem tudom leloni oket De egyszer csak sikerül