26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • hungary27
    #25428
    /OFF

    ez má kocka:Sokat gamel de nem értem hogy játszhat az utolso 7napban többet mint 1 hét?:O
  • BIZ0906
    #25427
    Egy szerverre nem bizti, hogy felenged de elvileg fel lehet tenni.
  • Donor17
    #25426
    Sziasztok kérnék egy kis segítséget.
    Öcsém meg kapta a Call.Of.Duty.Modern.Warfare.2 (eredeti) működik is hibátlanul
    Na most az övét fel rakhatom e én is a gépemre ugyan azzal a cd kulccsal és nem bassza e el az övét?

    előre is kösz
  • zoo35lee
    #25425
    HI! van 1 régi problémám 2,8+AMD m volt 6600gt AGP vel simán ment a cod 2, de kb1,5éve lecseréltem 4+AMD re 8600gt PCIE re azóta nem az igazi nem is tudom igazán használni
    jelenségek: pl az SP elején a krumpli dobálásnál nem érzékeli hova dobom és nem tudok tovább menni, ha mégis sikerül,hiába állítok erősségi szintet, ha easy re teszem akkor is 1 lővésből leszednek. és az MP n sem jobb én kilövök 2 tárral mire találok az ellenfél pedig 1 re kilő
    nem szeretnék visszaváltani kissebb gépre de a cod2 vel szeretnék játszani
    ha valaki tud sehítsen köszy ekőre is
  • BIZ0906
    #25424
    PB Update egy kód be hátha sikerül.
  • aztech
    #25423
    Cs all. Egy kis segítség kéne. Amióta windows 7 (windows 7 ultimate 32bit 6.1, buildnumber 7600) van a gépmenem a punkbuster kidob egy hibaüzenettel ( http://noob.hu/2009/12/25/asd_1.jpg ) és sehogy sem tudom megoldania problémát . Amíg windows xp-m volt, tökéletesen futott. Sok mindent megpróbáltam már , Cod2 reinstall, pb frissítés, más pb mappáját használni , vga driver reinstall, xp sp3 kompatibilitással futtatás (setup, és mp.exe), Nem tudom mit lehetne még csinálni
    Egyépként a hiba jelentése:Disallowed program / driver , nem engedélyezett, program / driver , mieszerint valami gátolja a cod2 futását. Köszönöm a segítséget előre is, sziasztok .
  • dani102
    #25422
    fogalmam sincs
  • FOT3
    #25421
    belépek a cod2 mp be join server/ nincs egy szerver se??????????????? aztán xfren talál egy pár szervert de nem jelenitimeg őket aztán nehezen találok egyet belép a játékba és az awiating conection 1500 elment de nem ment tovább mi lehet a baj?????
  • Gibor
    #25420
    Le passzolom nekem win7 64 bit van és tökéletes.
  • Matthew Prosac
    #25419
    Hali! Lenne egy problémám, és szeretném a segítségeteket kérni. Olvasgattam különböző fórumokon, és itt is beleolvastam a hozzászólásokba (FAQ-ba is), szóval próbáltam választ találni a kérdésemre, de kielégítőt nem találtam. Tehát a probléma:
    Win7 oprendszerem van és négymagos procim. Felteszem a játékot, a SinglePlayer mód megy. A Multinál viszont be sem tudok lépni a játékba mert visszadob a windowsba azzal, hogy a CodMp_s.exe-t nem tudja futtatni és keresi a megoldást... Na azt énis.
    Próbáltam más kompatibilitási módban futtatni, illetve rendszergazdaként, tűzfal kikapcsolása, stb egyik sem működött...
    Várom és köszönöm a segítséget!
  • dani102
    #25418
    a trainer lassítja a játékot
  • NEOreg3
    #25417
    nem, és nem is nagyon izgat, ha nem megy konzolból, akkor tölts le egy trainert, google a barátod
  • dani102
    #25416
    tudsz segíteni ????
  • dani102
    #25415
    Na segít valaki ????
  • dani102
    #25414
    2 napja gürcölök egy pájával és ennél a pájánál használni szeretném
  • NEOreg3
    #25413
    minek neked god mode?
  • dani102
    #25412
    Valaki akk segítseeeennnnn
  • dani102
    #25411
    Heló! Előhívtam a konzolt de írtam hogy devoleper 1 és a god-ot.
    Persze mindt a legtöbbnek nekem nem sikerült.Vagy csak én vagyok ilyen balfék? Ha igen akk HELP!
  • hungary27
    #25410
  • FOT3
    #25409
    hello amikor belépek a multiba és x firen rámegyek egy szervere akkor a játékban az awaiting connection soha nem jön be pedig elment 1456ig (asztán már nem birtam:D)? mi lehet a gond?
  • arcsika01
    #25408
    Helló all! DUGACS a hangoknál hol állítottad a gépen vagy a játékba?? =)
  • BIZ0906
    #25407
    Akkor jó :)
  • DUGACS
    #25406
    a Hangoknál engedélyezni kellet egy ien hülyeséget és kész:D
  • BIZ0906
    #25405
    Hogy lett jó?
  • DUGACS
    #25404
    most már nekem is jó ennyi:D
  • BIZ0906
    #25403
    Nálam az okozott hibát a CCleaner futtatása után meg valami shader regisztrációs iéz törölt. De mióta úgy tettem fel ahogy az elöbb leírtam azóta fasza :)
  • Gibor
    #25402
    Ne hülyéskedj már... Mi a ráknak psziziksz cod2 höz... milyen win van fent? esetleg videokártya driver csere... .net framework 2.0 letöltése... ha vista vagy win7 próbáld meg kompatibilitási módot állítani... hirtelen ennyi
  • DUGACS
    #25401
    sehogy nem indul el :'(
  • DUGACS
    #25400
    így sem jó hiába fel tettem az újat:S ugyan az akkor szerted tegyem fela régit is?
  • DUGACS
    #25399
    oké nagyon szépen kösz az újat most szedtem le és nem soká fel is teszem megnézem hátha jó vele:)
  • BIZ0906
    #25398
    Innen ez pedig az előző verzió.
  • DUGACS
    #25397
    de honnan tok nVidia PhysX -t letölteni???
  • BIZ0906
    #25396
    Jah és ez a hiba a CoD4 MP és a CoD2 MP-nél fordúl elő SP minkdettőnél simán megy. Nem vágom, hogy lehet valamit így el**rni.
  • Dobronski
    #25395
    Gratulálok envidia... -.-
  • BIZ0906
    #25394
    Nem tom nekem a új nVidia PhysX driver felrakása után volt ez a hiba egyel elöti verziót és az újat fel tettem és megjavúlt. Hol ott nekem ATi kártyám van de sajnos hiányólja pár nvidiás PhysX-os játék ezért kénytelen vagyok feltenni.
  • DUGACS
    #25393
    Csa all valaki tud nekem segíteni? mert mikor el akarom indítania CoD2 multit
    ezt írja hogy: kiírja h. cod2mp_s.exe hibát észlelt ezért leállt mi lehet a baj ha vki tud segíteni akkor az írjon egy privit vagy vegyen fel msn-re:[email protected]
    előre is köszönöm a helpet
  • Boron Power
    #25392
    Win7 ahogy írták csak egy magot használ hozzá(ez nálam a 4 magnál óriási szívás és lagg volt).

    Megoldás: Feladatkezelőben folyamatoknál jobb klikk a cod2tökömtudjamire és affinitásnál beállítani, hogy mindegyik magot használja.

    Sajna minden egyes indításnál újra meg kell csinálni.

    KL
  • hungary27
    #25391
    ujra inditottam és jó lett:DDD
    thx Dobronski hogy segteni probáltál:D
  • hungary27
    #25390
    és mindegyik játéknál lagg van:S
  • hungary27
    #25389
    tegnap még jó volt de most délután nem.
    amugy a cod6 warezával szarakodtam:S