26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • kicsirobi
    #16037
    A mercilles mod nem megy singleben?
  • torrente111
    #16036
    Várom a 3. részt!!!Ti????
  • zico87
    #16035
    [08.30.2006 22:21:41] VIOLATION (CVAR) #9001: Cameron Micsel (slot #4) Cvar fx_sort = 0 [(VALID) 62.165.247.229:28960]
    [08.30.2006 22:27:45] VIOLATION (CVAR) #9001: ^^1SPEDDY^^2--->^^5GONZARES (slot #4) Cvar cg_draw2D = [(VALID) 212.24.188.130:28960]


    ez micsoda ????
  • daf xf
    #16034
    Azt már letöltöttem..
  • Richard90
    #16033
    nem tudod magyarra állítani...
    de ha ellátogatsz a www.callofduty.hu -ra akkro ott letöltheted a magyarítást :)
    (felül van a legfrissebbeknél)
  • daf xf
    #16032
    Sziasztok!
    Lenne 1 kérdésem.
    Hol tudom átállítani az X fireben a nyelvet maygarra?
    Köszönöm.
  • Dexantreal
    #16031
    De így se értem...1.3 patchre is jó?:SS
  • Serpa
    #16030
    és a "merciless" szót mér hagytad el??

    egészben értelmezd.
  • Dexantreal
    #16029
    "Merciless COD2 v1.00 runs stable in TDM ONLY!"

    CoD2 v1.00....

    ...ez nem azt jelenti, hogy még csak az 1.0 version a jó neki?
  • Serpa
    #16028
    hol van az írva?
  • Dexantreal
    #16027
    sry...de az van írva,h az alap géjmhez, nem a patchelt változathoz..nekem meg jelenleg 1.3 van fent...
  • Dexantreal
    #16026
    lál ez nagy
  • Serpa
    #16025
    #15996
  • Dexantreal
    #16024
    Nem arról van szó, hogy még csak készítik a CoD2-höz és majd jön a merciless mod?...
  • Serpa
    #16023
    hmmm
    úgy emléxem a merciless modot láttam régebben, és akkor úgy gondoltam, h ez az ami miatt újra felraknám a CoD2t.


    kiprobálta már vki élesben?
  • Dexantreal
    #16022
    Érdekes képek, kíváncsi leszek a mod-ra. CoD-ba és UO-ba nem volt szerencsém kipróálni, na de majd itt...
  • trident
    #16021
    Válaszoltál a saját kérdésedre?
  • Wreck86
    #16020
    köszi,a tűzfal tuti nem,mert negedélyeztem,hogy símán fusson a progi,esélyes lehet a driver,de xfire v. ase-val nem próbáltam.onnan indítja?de akkor hogy csinálok beállításokat,ha a menübe nem lép be?ez driver miatt lehet akkor?
  • trident
    #16019
    Hmhhmhm. Hibaüzenet? Konzolba kiír valamit?
    -én elsőnek túlmelegedésre / túlhúzásra gondolnék. (ellenőrízd például: mtherboard monitor, sisoft sandra, everest nevű programokkal)
    -megfontolandó egy reinstall,vagy csaka felesleges módok, mappák törlése.
    -illetve minden esetben jó egy víruskeresés/spywareirtás/registry clean.

    Egyetlen és szép anyanyelvünket pedig gyakoroljátok! Mellégépelés és rövidítés még belefér, de ilyen durva helyesírási hibák már minősítik az embert.
  • Airka
    #16018
    Helosztok nekem is hasonlo lenne a problemam csak ennekem amikor mar betoltotte a palyat es spectatorba vagyok akkor egy kis idoutan lefagy! Az nvdia driver is a legujabb a tuzfalon is minden jo! Talan az allseeneye a balya? Vagy mi?
  • Boneman15
    #16017
    Köszke;)

  • trident
    #16016
    1; frissítsd a drivereket. (főleg a videókártyáét).
    2; Ellenőrízd a tűzfalat (ki van e engedve a program)
    3; Használj valamilyen szerverkeresőt (pl. Xfire: letöltés, leírás: www.callofduty.hu)

    Esetleg amikor így indítod, nyom egy windows vagy alt+tabot és nézd meg, nem azért állt meg, mert a tűzfal éppen rákérdez, hogy kilpéhet-e a program.
  • Wreck86
    #16015
    Hello!Nos az lenne a kérdésem,hogy régen feltettem a cod2-őt,játszottam vele single palyert,mert netem nem volt.Most lett végre és feltettem,hogy jáccak neten,olvastam tört server stb,de amikor el akarom indítani a cod2 multiját,akkor annál a képnél,mely oldalról egy amcsi thompson-ost ábrázol,megáll,és annyi,be se tudok lépni a multinak a menüjébe Mi lehet a gond?
    Kérlek,aki tud segítsen!

    köszi
  • Richard90
    #16014
    rakd fel a legújab videokártyát, és a legújabb dx-et
  • Boneman15
    #16013
    Hi! A COD2-t nem sikelül elindítani amióta netem van, mert a vidows hibát észlel. Az ASE is észleli, szerver gond sincs csak a windows. Eddig semmi baja nem volt, windowst is újrapakoltam meg a CoD-ot is de semmi változás! Az 1.3-as Patch-ot felraktam de semmi változás. Ha olt már vkinek is ilyen problemja és tudja mi a teendő, segítsen már. plz.
    [email protected]
  • trident
    #16012
    A www.callofduty.hu csetből másolva: "klenota : ezen a szerveren már megy a mercilles mod 195.228.155.223:28975"
  • daf xf
    #16011
    Értem.
    Köszönöm segítségedet.
  • zico87
    #16010
    magyar merciles Szerver van már ??? aki tudd pls IP-t !!!

    És aki itt kérdeget cheatek után az inkább menyen Auschwitchbe kirándulni,kikéne bannolni őket a fórumról !!!
  • trident
    #16009
    Kb. 1 hónapja halódik az ASE, valószínűleg központi szerver problémák miatt.

    Helyette használhatsz X-fire-t (letöltés+leírás+magyarosítás: www.callofduty.hu)
    Vagy www.game-monitor.com
  • daf xf
    #16008
    Segítsetek már 1 kicsit.
    Nemtom miért de az all sein eyeben nincs 1 server sem. ez miért van?
  • Attila8805
    #16007
    Kipróbáltam három pályán keresztül a merceilles modot Brutálisan jó
  • busman1
    #16006
    Á az véletlen volt, és nem lehet javitani, de annak a fele már elmultam :)
  • Prince of Máté
    #16005
    Hát bizony 80 fölött már nem olyan szép az élet..
  • busman1
    #16004
    Tökéletesen eggyetértek. Nálunk a szerver közönségének 80% az állandó, a maradék 20-al van probléma. A wart mostanában mi is hanyagoljuk, csak az ismerős klánokkal álunk ki a meglepetések elkerülése végett. Bár nem vagyunk rosszak, ( magamat nem tartom tul jó játékosnak, valószinüleg a korom miatt )de mostanában ért bennünket pár meglepetés. Azt hiszem itt már csak a jó közösség számit, ahova nehéz bekerülni szerencsére, és akkor még lehet élvezetes a játék. Az Adminoknak pedig azt tanácsolom, hogy ne a szerveren játszók létszáma legyen az elsődleges cél, hanem a minőseg, ami magával hozza majd a korrekt játékosokat. Ha majd megujul a CoD "társadalom" azt hiszem érdemes lessz visszatérnem. Addig is várjuk a korrekt játékosoka a ( jaj ez nem reklám ) Mean Machinel Veterán Clán szerverén.
  • trident
    #16003
    Szerintem ne tégy egyenlőségjelet a mondjuk itt megjelenő "hülyegyerekek" és egy korrekt, rendbentartott szerver visszajáró vendégei közt.

    Én sem tettem így. Ezek mellett el kell dönteni, mit szeretnél, mi a warozás*** helyett egy jó közösséget próbálunk építeni, két szerverrel, publikus TS csatornával és sok, visszajáró jóarccal! Vannak szép számmal magyarok és külföldiek is (német, észt, francia, olasz, orosz, lengyel).

    Van sok fiatal is, de általában tudnak tanulni az idősebbektől, és időt is kell hagyni nekik.:)

  • trogerzsiger
    #16002
    nembaj
  • busman1
    #16001
    Bocs, Tridentnek címeztem, csak mellényomtam.
  • busman1
    #16000
    Hát igen, én már beleuntam hogy góráljam az embereket a szerverről, meg idegesitsem magam. Mostmár csak a szerverrel, a PB-vel bibelődöm, és egyre kevesebbet játszom. Nesokára eljön az az idő, amikor végleg abbahagyom a CoD-ozást. Belefáradtam hogy a sok csiterrel vesződjek, inkább más szórakozást keresek magamnak, és az aqmúgy is kevés szabadidőmet, és pénzemet nem arra használom fel, hoy rohadék csíterek szórakozását előseggitsem.
  • Kiswarga
    #15999
    OKÉ. KÖSZ.
  • trident
    #15998
    Merciless CoD2 mód bemutatóm a www.callofduty.hu -n.

    Netán nézd meg a weboldalt, a videót és a bemutatót.