26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zico87
    #16077
    /demo és a fájlneve enyi !!!!!


    +valaki tudja a pam modba mit kell modosítani a jumpok engedélyezéséhez ????
  • gyupee
    #16076
    Hy all!
    Ha csinálok demot azt hogy lehet visszanézni?
    Plz
  • donoki
    #16075
    mertaz :)
    kipróbáltam, én mindent megtok csinálni 125-el..
    125+strafe=333 fps ^^
  • zico87
    #16074
    195.228.155.154:28963
    62.112.194.111:28972

    Itt van 2 merciles szerver !!!Persze magyar !!!

    De szerintem elég gagyi ez a Merciles Mod !!!De ez magánvélemény
  • Sanyesz5
    #16073
    Sziasztok!!

    Nem tud vki véletlen Merciles modos szervert???Ami el is megy!
    Ha én elindítok egy uk multis páylát,akkor ott a modnak mennie kellene?mert semmmi
    változást nem látok!Ha vki tud segítsen THX
  • tomee14
    #16072
    én ugy tudom h a legideálisabb a jumpolásra 125, a 333 darálásra azaz gyors lövésre kell!
  • ScOrpY
    #16071
    Miért lenne kamu? Vannak olyan jumpok ami nélkül elég nehéz megcsinálni.
    Olvass fórumokat.
  • donoki
    #16070
    ami a leírásban van h 333 fps-el nagyobbat ugrasz, kamu..
  • donoki
    #16069
    jumphoz : /com_maxfps 125
  • donoki
    #16068
    milyen 333?
    folyamatos 125...
  • zico87
    #16067
    Ja elvileg 333 FPS-el az összes JUMP kivitelezhető !!!!

    FPS Leírás
  • donoki
    #16066
    /com_maxfps 600...
    a legjobb vidikártya is max sztem ennyit tud..
    haverom most vett uj gépet neki max annyi van :S vagy nem is tom :|
  • Richard90
    #16065
    minek neked 999 fps, mikor egy crt monitor max 100 fps-t tud megjeleníteni (ha 100hz-en megy)??
  • busman1
    #16064
    Azért az nem olyan egyszerü hogy beirod a max fps-hez hogy 999 (minek is irtál annyit? inkább 333-at kellet volna max) de az fps-t még egy csomo dolog befolyásolja, amit a configodban be kell állitani, és akkor valimivel magasabb lessz. De azért ne várj 999-et.
  • zico87
    #16063
    Na találtam 2 merciles magyar szervert leteszteltem,szerintem egy ritka gagyi modról van szó nemhiszem hogy túl népszerű lessz gagyi hangok stb....,akkor inkább az Admiral Mod ugyis sokmindent abból loptak, 1 előnye van a modnak a töménytelen vér néha már szerintem tulzásba is vitték !!!
  • Tordaj
    #16062
    Hy! Azt szeretném kérdezni hogy miután beirtam a konzolba hogy /com_maxfps999 , mégse megy fel az fps-em 75-80 felé pedig azt mnodják hogy a gépemnek birnia kéne , vidkártáym 7600gs 256 mb , a grafikai beállitásoknál pedig szinte mniden maxon van szal leehet ez a gond de ott meg hiába húzok le mnident és mentem el a beállitásokat ahogy kilépek egyből elvesznek a beállitások marad mniden a régi ez miért van ?
  • zico87
    #16061
    Ja Idontknowal mindig egyeztetem az user fájlt !!!

    Ok THX megnézem a forómot mert kiváncsivagyok a Modra !!!
  • trident
    #16060
    Szia, a cod.hu-n a merciless topikba nézz be, úgy emlékszem két vagy három szerver fut most.

    Van friss pbuser.cfg?
  • trident
    #16059
    Te kértél segítséget, segítettem, de ugye nem gondolod, hogy más megcsinálja helyetted?

    Azt meg nem fogom kitalálni miért nem működik nálad. Azért olvass alaposan mindent el, mert ez nem egy cvar, hogy átjavítod 0-ról egyre és kész. Ha nálad ennyire telik akkor nekem is mindegy.
  • starweb88
    #16058
    má nem azért azért annyira ne nézz hülyének h nem töltöttem fel a szevrerre én csak annyit kérdeztem h miért nem müködik a readme szerinti parancsok pedig fent van..nah mind1.
  • zico87
    #16057
    +van már magyar merciles Szerver ???
  • zico87
    #16056
    A PB konfigot szerintem csak be kell másolni azt anyi,vagy használd az én pb konfigomat ami a csítekben megegyezik Idontknow-val csak bemásolod a szerveren a callofduty2/pb mappába azt 1 szerverresi után már mükszik is persze a pb-t bekell kapcsolni !!!


    [szin=red]{[szin=blue]MGV[szin=red]} config
  • trident
    #16055
    Ott a readme, ott a punkbuster használata adminoknak topik. Feltöltöd a szerverre a pb szerver oldali fájljait, feltöltöd a konfigot. Beállítod a konfigban a pb bekapcsolását és elindítod a szervert. Minek két pb konfig. Elég csak egy is, pbsv.cfg néven.

    Mielőtt bazzézol meg szenvedsz, olvass el alaposan a téma elérhető anyagait, például a Robaj féle guidot. A cod.hu keresőjébe írd be a punkbuster szót.
    Valamint ahogy írtam ott a topik is.
  • starweb88
    #16054
    nem hiszem el bazze

    beirom ezt: /rcon pb_sv_load WAR.cfg vagy /rcon pb_sv_load PUB.cfg és nem csinál semmit :S mi a franc baja van?
  • torrente111
    #16053
    én ma tattem fel tényleg jobb!!!
  • trident
    #16052
    cod.hu, letöltések.
  • donoki
    #16051
    ja :S
  • starweb88
    #16050
    csao pls segitsetek nekem , wines cod2 szerverre kéne nekem pb vmi ütős :) mert nem csináls pb ss t se meg semmit...
  • Dietrich
    #16049
    én csak azt nem vágom, hogy a yahoo akkor mi a francnak vette meg ha szarik rá?
  • Kiswarga
    #16048
    Nekem meg teljesen mind1 mivan az ASE-el addig amíg a kedvenc szervereimet mutatja.:D
  • herczeg
    #16047
    thx, tehát köszönöm
    megvolt, tehát leszettem
    műxik, tehát műxik
  • zico87
    #16046
    remélem föltámad az ASe mert nekem jobban tetszik a szolgáltatásai a dizájnos Xfire nem jönbe lehet hogy jól nézz ki de...........
  • csuszi
    #16045
    Már nagyon sok helyen le volt írva. Az ASE központi problémákkal küszködik. XFire. Csak azt hiszed, hogy rendbe jött a probléma. Nem látsz egy zsák servert. Az ASE végérvényesen bedobta a törölközőt. XFire jobb, jobban müxik, több extra.
  • herczeg
    #16044
    thx, megvolt, műxik
  • Richard90
    #16043
    sztem használj xfire-t... sokkal jobb, mert több szervert kiad
    a www.callofduty.hu -n leírást is találsz hozzá
  • herczeg
    #16042
    hali, van egy kis problémám. újraraktam a gépet és az ase 2.6-ot raktam fel. azóta kb 40 nem jelszavas magyar szervert lát. egy hete még sokszorosa volt. nem tudja valaki mért nem látom a szerverek nagyrészét?
  • superkenny
    #16041
    OK KÖSZIKE SZÉPEN
  • trident
    #16040
    Érdemes lenne törölni és telepíteni a cod-ot. Ha szenvedni szeretnél vele a /player/teneved/teneved.cfg-ben írd felül a punkbuster 0 beállítást egyre.

    De jobban jársz ha telepíted a codot!
  • superkenny
    #16039
    Valaki tudnan nekem segíteni az lenne a problémém hogy nekem a COD2 másolva van fönt a gépen és nem telepítve és a Path-eket már fölmésoltam mármint a fájljait és így is 1.3 csak azt a rohadt PunkBustert nem tom bekapcsolni.Na erre fölmentem punk buster és onnan leszedtem a pb setup nevezetű progit és ott fölteszem a PB-t a codra.Azután amiko fölakarok menni PB-s serverre akkor ugyanúgy nem engedi. Nem tud valaki ezzel valamit csinálni?
  • busman1
    #16038
    Na ha letöltötted, akkor csak ennyi a dolgod : Az xfire_lang_hun.dll filet tedd bele az Xfire mappádba, majd indítsd újra az Xfire-t. A Tools-Options-Language menüben megtalálod Magyar(Hungarian) nyelvet.