26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Kiswarga
    #16120
    De ezt nem értem. Nekem ha a codnál valaki azt mondja csít akkor a wh-ra meg az aim-ra "gondolok". Milyen cheat lehet még a sz*rosok kezében????
    A másik dolog, hogy (ezt már sztem mondtam) van egy annyira jó szerver. De nincs rajta PB. Múltkor rajtakaptam valakit, hogy wh-zik, mondtam is az admin-nak. Ő is azt mondta, hogy észrevette (spec-ben nézte) de mégsem dobta ki. Persze amikor hetente egyszer tényleg jó formában vok és írtom a népet akkor rögtön lecsítereznek és kidobnak. Mondtam már nekik, hogy ha ők is ennyire utálják a wh-s meg hasonló lámákat akkor miért nem tesznek PB-t a szerverre. Mindig azt válaszolják, hogy "azt is ki lehet kerülni". Így meg, hogy semmi sincs nincsen mit kikerülni.
  • zico87
    #16119
    Jó ez tény a tört codal nincs is bajom mert hát rohadt drága a szoftverek,csak a PB-t csinálnák meg valahogy ugy hogy 100 % legyen hogy a jobbakat se csíterezék le minket is napjában csítereznek föleg 1-ik klántársamat de mi csak röhögünk mindig mondják dobjam ki mert ő se saját néven nyomul mindenkinek van 1 Publikolos neve :D

    A PB-t soha se tudják majd megoldani mert ugye előszőr jön a csít utána az ellenszer !!!!
  • Kiswarga
    #16118
    Én is utálom a csítereket de azért ezt nem kívánom. Ezzel nem csak a köszös lámákkal tolnának ki hanem sok tisztességes játékossal is.
  • zico87
    #16117
    Átnéztem a cod eredeti iwd-it és az intro zenét nem találtam de egy tipp az iwd-ket egyszerűen egy winraral nyisd meg és hátha megtalálod !!!

    Ezzel a modszerel lehet modokat átszerkeszteni csinálni a mi PAM-unkat is így csináltam Winrar+jegyzettömb csodát tesz :D
  • zico87
    #16116
    Hát gondolom valamlyik iwd-be van beágyazva !!!!
  • Wreck86
    #16115
    Sziasztok!
    Nos azt szeretném megkérdezni,hogy a cod2 intrója alatt szól egy zene,amit nem találok meg a könyvtáraiban sem,tudja esetleg vki merre keressem még?Vagy vki megtalálta már?
    köszi
  • zico87
    #16114
    nekem megvan eredetibe is de féltem :D Ott is vannak csíterek szóval mind1 de aki codozik régóta ez a csít dolgot+ a lámákat megszokta már szerintem a COD-ba is account rendszerbe kéne csinálni és ugy egyszerübb a bannolás ha valami rosszat csinált !!!
  • Dietrich
    #16113
    #16098 képhez van köze...
  • baca01
    #16112
    Erre van egy kurva egyzserű megoldás, megveszitek szépen eredetibe ha olyan "gazdagok" vagytok (átlag szemmel nézve), és hivatalos, nem tört szerveren játszotok...
  • zico87
    #16111
    Nekem nemcsak a csíterekel van a bajom hanem a sok szarlámával is akik csak ugatni tudnak játszani nem !!!!
  • Richard90
    #16110
    én is támogatnám az ötletet :)
    igaz a mostani cod2 tört, de ha megoldanák rendesen a védelmet és nem lenne sok köcsög kis csíter akkor tuti megvenném
  • Eisenhower
    #16109
    dietrich mit is?
  • zico87
    #16108
    De remélem a cod3-nak nem lessz tört verziója és jó drága lessz és a sok buzi 13-15 éves gyerek nem tud játszani és nem leszek idegbeteg mindig a sok publikos ratyi miatt mert inkább megveszem 30 ezerért ha megoldják a PB-t+ a sok publik hülye se lessz !!!

    Persze Tisztelet a Kivételnek de kevés kivétel van sajna !!!!
  • torrente111
    #16107
    remélem már minél hamarabb!!!
  • Richard90
    #16106
    jól tudod...
    2007 december mondtak... de nem biztos...
    addigra csinálnak cod 4-et is
  • Kiswarga
    #16105
    Én úgy tudom, hogy nem jön ki PC-re.
  • toza #16104
    2007 jan kornyeken jon pc re..
  • szapor
    #16103
    Mikor adják ki a cod3-at?
  • Dietrich
    #16102
    obinetes webdownloadról most nem lehet letölteni..sajna
  • Ficsek.hu
    #16101
    Letöltést tudod engedélyezni a Multiplayer menüben, hátha segít.
  • zico87
    #16100
    Hát valamiért nemtudja leszedni azt a mapot próbálj másik szervert hátha Jó !!!
  • STyLi
    #16099
    most még akkor mit kell csinálnom??
  • STyLi
    #16098
    [IMG]http://[/IMG]
  • STyLi
    #16097
    ezt írja ki:
  • STyLi
    #16096
    valamilyen hibát ír ki, pedig már nagyon ott vagyok...:S
  • STyLi
    #16095
    Jah! nekem a CoD2 1.0 verziója van meg, és akkor a játékhoz szedjek 1.3-asat, ugye?! gondolom igen:)
  • STyLi
    #16094

    nah! most meg rákattoltam az egyikre duplán, és a játék menüjébe azt írta ki, hogy eltérő verziójú szerver!
    most akkor mi van?
  • STyLi
    #16093
    :O
    ok már semmi!
    egyszer csak bejöTT
  • zico87
    #16092
    Az ASE elég sok szervert nem ad ki föleg amelyik szervereket ujjaban indítottak el !!! Hát ez sajnálatos hiba de amedig a mi szerverünket látja én maradok az ASE-nél de sztem próbáld ki az Xfire-t,vagy én Ip alapján is csak ugy találta be ha uj szervert indítottam az ASE-be és annak a szervernek az IP-jét adtam be !!!
  • STyLi
    #16091
    nemrég szedtem le a Cod2-t és most először szeretném használni az ASE-t! namármost! a használati alapján kijelöltem a játékot, kipipáltam a "hungary" négyzetet, és elvileg rá kéne kattolni a frissítés gombra, és kiadja a szervereket!
    nah én frissítettem, és nem ad ki egyet sem :(
    mi lehet a baj??
    HELP ME!!!
  • STyLi
    #16090
    gyerekek az számít valamit, hogy az All-Seeing Eye demó vagy teljes verziója van meg?!
  • Dietrich
    #16089
    na ezt jól beszívtuk Trident...
  • Eisenhower
    #16088
    aki cheat témában ír azt ne is vegyétek fel ne is irjatok a hsz-ére ugyis törlöm... és legalább nem esik szét a topik, sorry mostanában elég sok melom volt de majd igyekszem...
  • baca01
    #16087
    úgy hogy a 0 az a konzol ahol nem fogad el ékezetes betűket, a t pedig a rendes chat ahol elfogad minden karaktert beleértve az ékezetek is...
  • forgoszek66
    #16085
    hali! Nekem ahoz kéne segítség, hogy a multiba mind a COD1-2-nél beírtam a régi nevem , és már az új nevemmel szeretnék játszani, és minden egyes alkalommal amikor belépek egy serverre, akkor be kell írnom a nevem! Mi lehet a gond help
  • donoki
    #16084
    jaja...
  • zico87
    #16083
    Ha gondolod írok szépeket neked de nemakarom anyukádat emlegetni :D
  • Richard90
    #16082
    én is gondolkoztam hogy beírom... de inkább nem írtam :D
    jaja nagyon hiányzott már :)
  • gyupee
    #16081
    T-vel írj ne 0-val
  • donoki
    #16079
    mert angolba vana winfosod?
    nyomj: altgr+shift