26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • busman1
    #16160
    Csak ha single playerben akarsz játszani. Az online-hoz a megfelelő patch-ek kellenek, és az más. Például itt van az 1.3-as, ami a legujabb.


    Cod2 1.3 Path
  • MrW
    #16159
    de igaz, csak sp-hez kell.szal felrakhatod az xfiret és tolhatod crack nélkül is
  • MrW
    #16158
    hát ha online-hoz nem kell, akkor szted mihez??:D:D:D:D
  • busman1
    #16157
    Mihez kellene crack, mert online játékhoz nem kell. SP-hez?
  • Beni521
    #16156
    én is ha jó lesz a gama
  • Beni521
    #16155
    Deviance Crack van rajta
  • Beni521
    #16154
    most tettem fel de cracken vírus van, csináltam rendszervisszaállítást, de kell egy jó Crack
  • MrW
    #16153
    köszönöm, kipróbálom
  • MrW
    #16152
    ja most esik le, mire mondtad azt hogy passz. gondolom még nem patchelted. Ha most raktad fel akkor 1.0, ahhoz van nekem, de nézted amugy a dvd-n, hogy van e crack könyvtár?:)
  • busman1
    #16151
    Tedd fel az XFIRE-t az mindet látja.

    letöltés

    Magyar nyelvi csomag
  • MrW
    #16150
    hanyas verziód van? most raktad fel?
    amugy fél7-7körül msnen akár, most meloban vok =)
  • Beni521
    #16149
    passz... mikor, hogyan tudod átküldeni? MSN? E-Mail?
  • MrW
    #16148
    nekem van, ha kell.(attól függ, hanyas verzió.??)

    De segítsetek nekem is légyszi!Az eye-vel van némi gondom. Alig talál magyar szervereket, összesen 71-et, pl hq-ból csak 2t, ctf-ből meg összvissz 5-öt. Pedig van mindegyikből egy csomó..Mi a tö*öm lehet?
  • Beni521
    #16147
    please segítsetek
  • zico87
    #16146
    igen tényleg sry elírtam késő volt már :D
  • Beni521
    #16145
    Kéne Crack amin NINCS VÍRUS, és olyan oldalról lehet letölteni amin szintzén nincs vírus.
  • busman1
    #16144
    Bocs Zico, de a demo felvételhez azt kell beirni: /record [filenév], a leállitás az a : /stoprecord, és megnézni a demót: /demo
  • Beni521
    #16143
    visszavonom meg van
  • Beni521
    #16142
    please kéne egy telepítőkód
  • trident
    #16141
    www.callofduty.hu leírások/xfire
  • zico87
    #16140
    consolba /demo a felvételhet a leállításhoz meg / stoprecord utána a demot a frapsel eltudod menteni avi-ba mondjuk nagy lessz a mérete de ezt egy videóvágóval tudod szerkeszteni effektezni stb.....


    A magyar Pub színvonalról meg anyít hogy én már Publikon nem is használom a klánnevet hogy ne a klánt szídják a szarlámák :D ma is kaptam este Burgundyn saját szerveren állnéven egy wh-s geci dicséretet :D !!!

    Magyar COD2 színvonal= valahol a béka segge alatt !!!
  • csodabogár
    #16139
    Hi már elég régóta cod2-zöm a neten gondolom sokan vagytok így vele itt szóval azt szeretném megkérdezni ,hogy olyan kisfilmeket ,hogy lehet csinálni a játékról.
  • Richard90
    #16138
    lol nem is tudtam hogy zenél a fórum :D:D:D frissítettem, de már nem zenél :D
    on
  • games4ever
    #16137
    még a régebbi hszedhez(amiben aszontad, hogy inkább ne legyenek tört szerverek, mert sok a publik lami 12-15 éves)annyit tennék hozzá, hogy nem kötelező magyar szervereken jáccani! énis föl szoktam baxódni néha mikó belépek magyarra, dehát ezvan és ez mindigis így lesz sajna a magyarok nem fognak megváltozni! :(
  • adammmmmmm
    #16136
    TÉLLEG KÉNE A SEGÍTSÉG MERT MÁR HIÁNYZIK A NETES JÁTÉK!!!
  • zico87
    #16135
    Na látom végre jött még1 wh-s hülyegyerek ugy hiányzott remélem anyukája csuklik aki wh-t keress mert gyakran emlegetik !!!
  • John McLane
    #16134
    Sziasztok!
    Nem nagyon játszottam COD2 single-t, de szar a netem és akartam, de nem indul el 1.3 peccs után.
    Nem tudja valaki véletlenül,. hogy mitől, és hogy mi az orvosság?
    Köcc
  • Wreck86
    #16133
    Hello ismét!
    köszi a helpet,de sajnos nem találtam meg az intro zenéjét:( ellentétben sok más jó zenével :)

    köv kérdés: tudja-e vki,hogy sp-ben amikor a botokkal mész,ugye neveik vannak.Na,valyon azokat hol találhatom meg?? Orosz nevek,angol nevek,amcsi nevek.


    köszi
  • Kiswarga
    #16132
    FIgyelj kedves "barátom" ha nem lennél vak vagy esetleg FOGYATÉKOS!! Akkor látnád mivan fönt a FAQ alá írva. Ha a hülyeségednél fogva netán nem tudod értelmezni azt a rendkívül "bonyulult" mondatot akkor én elmagyarazom.

    Khm... ELMEHETSZ A JÓ ÉDES ANYÁDBA CHEATET KERESNI TE LÁMA!!! ÉS EZT MOND MEG A TÖBBI LÁMER WH KERESŐ ÉS HAsZNÁLÓ MAJOM HAVERODNAK!!!

    Remélem érthető voltam.
  • trident
    #16131
    Szia!

    Érdemes megtanulnod e nélkül játszani, hidd el neked is nagyobb sikerélmény, és mások is jobban értékelik!

    Járj PB-s szerverekre, itt többünk aláírásában találhatsz ilyet,
    Sok sikert!
  • feca8
    #16130
    Cod 2 wh progi kellenne!!!!!!!!!!!
  • Richard90
    #16129
    minek állandóan az a három felkiáltójel !!!
    ideges vagy?
  • zico87
    #16128
    Attól még megverheted :D Hát modok jönnek ki Pl: a merciles mod ami uj lehet arra gondolt !!!
  • Richard90
    #16127
    nem jelent meg semmi kiegészítő... a call of duty 3 leszs majd, de csak konzolra (egyelőre)
  • red bull
    #16126
    Valami haverom azt ugatja hogy megjelent valami kiegészitő a cod 2 höz, igaz?? Vagy verjem meg a gyereket mert hazudik???
  • adammmmmmm
    #16125
    Hellosztok.Az all-seeing eyeal van valami baj.ragebben játszottam vele pár hónapja.Akkor utánna nem és mostmár a külföldieknél ki írja a játékban hogy bad key code és a magyar szervereknél meg ezt írja ki servers flitered out by modifier.Mi lehet a gon?
  • Yossarian
    #16124
    Nem kell feladni! A map pontos nevét beírod gugliba és letöltöd. Beteszed a main könyvtárba és mehetsz a szerverre vissza! Esetleg megkeresheted a szerverhez tartozó honlapot, hátha ott is fent van...
  • donoki
    #16123
    tudom =)
    beszéltünk már ^^
  • Kiswarga
    #16122
    LOL!:D Szerintem inkább a lámer fajta 13-15 évesekre gondolt.
  • donoki
    #16121

    én is 15 vagyok -.-