26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Richard90
    #16240
    hát mert 1990-ben szültettem, innen a 90 és pillanatnyilag 16 vok
    és úgy tom hogy az 14-18 között van
  • zico87
    #16239
    ja de miért fontos ez ?:D nem mindegy hány rohadt jelet rakok te miért 3-at raktál most ?
  • mooo
    #16238
    #16215-nél 4-et rakott !!!
  • zico87
    #16237
    Csak ugy megszokásból ,de rakhatok más jeleket is vagy többet is

    És megkérdezhetem Miért Richard90 a neved és miérr 14-18 év között vagy ??????????
    nem kötekedésképpen, hanem csak kíváncsi vok rá :):D
  • Spirit
    #16236
    Nem az a baj,hogy én nem találom meg a publicokat, valahogy mindig megoldom.Csak jobban szeretünk saját szerveren lenni,mert ott rendet lehet tartani. De mivel nem látszik a szerverünk,mindig üres, ezért nem tudunk mivel game-elni.
  • me and a monkey
    #16235
    jav: szűkítesz.
  • me and a monkey
    #16234
    Nos egy tipp az ASE használatához, többször tettem fel mostanában a programot és mindig működött.

    1, feltelepíted a programot,
    2, a játékoknál bejelölöd az adott játékot, pl. CoD2 és nem szűkítessz földrajzi
    régióra, hanem csak úgy globál kerestetsz. Talál cirka 5-7000 szervert.
    3, mivel a specifikus szűrés/keresés valóban nem működik már az ASE-ban, így a keresett szerver jellemzőit megadod a servers > find servers menüpontban.
    4, Itt tudsz keresni name/game/map/address opció kiválasztásával.
    (pl. beírod a name rovatba IBt, kikeresi az adott klán mindkét szerverét, természetesen két különböző kereséssel.
    5, Ezeket már így be tudod tenni a kedvencek közé.

    Így félig-meddig még használható az ASE.
  • Spirit
    #16233
    Tudom, hogy a klánreklámozás nem megengedett, de valakinek a segítségét szeretném kérni.
    Azt írja az Xfire faq-ja,hogy akkor kerül be a keresőbe egy szerver, ha valaki a kliensen keresztül rákeres, és csatlakozik...Ha a szerver működik, automatikusan bekerül a listába, és hetente ellenőrzi a szerver,hogy fut-e.

    Szóval megkérnék valakit,hogy Xfire-en keresztül vegye fel a szerverünket, és jöjjön fel egy mp-re.
    az ip: 86.101.60.24:28960
  • Spirit
    #16232
    Sajnos szerintem ez az amúgy is gyalázatos színvonalú magyar cod scene-t szinte teljesen ki fogja nyírni, csak a fanatikusok fognak ezután bérelni szervert...előnye,hogy talán lemorzsolódnak a csíterek. Azt hiszem lassan időszerű lesz a fenti FAQ alá gyártani egy magyar szerverlistát dsn-ekkel, vagy ip-kkel, és kedvenceknek mindenki felveheti a szervereket az ase-ben, akkor legalább látszani fognak.
  • lesliey
    #16231
    Koszi a felvilagositast!
  • Spirit
    #16230
    Az ASE szervere haldoklik, és már nem is lesz újraélesztve...nem keres rá új szerverke, és amik benntmaradtak, azok még látszanak majd egy ideig, de egyre fogynak...Marad az Xfire, vagy lesz majd egy szépséges fórum, ahova össze lesz szedve az összes magyar szerver.Sajnos mást nem tudunk csinálni
  • lesliey
    #16229
    Sajna en nem latom ASE-ben.
  • lesliey
    #16228
    Sziasztok.
    Par hete kezdodott es azota egyre kevesebb szervert lat az ASE. Probalkoztam ujratelepitessel is de nem hasznalt! Tudja valaki az okot? Ha tud valaki segiteni kerlek tegye meg mert a kedvencekbol is mar eltunt minden :-( !
    Elore is koszi!
  • Spirit
    #16227
    Sziasztok..Kb. 20 perc múlva megnézné nekem valaki,hogy xfire-ben, ase-ben, anyám kínjában látszik-e a szerverünk? Mert ASE-ben nem valószínű, de remélem xfire-ben igen..Sajnos én router mögött vagyok, vagyis magamra nem tudok belülről rákeresni. A szerver neve [HUN] Easy Company Clan Server.
    Esetleg ha fel tudná valaki venni, hátha akkor bekerül a listába.
  • Cat 02 #16226
    3 !!! = !!! !!! !!! :) nem kötekedésképpen xD
  • Richard90
    #16225
    megkérdezhetem hogy miért raksz mindig 3 !!! jelet a mondta végére?
    nem kötekedésképpen, hanem csak kíváncsi vok rá :)
  • zico87
    #16224
    ASE sok szervert nem látt mostanában de Xfire alatt látszodík minden szerver,szerintem mindenki aki ASE-t használ rakjon föl egy Xfire-t is !!!
  • games4ever
    #16223
    hát akkó
  • Spirit
    #16222
    a [HUN] bennt van, a szerver órák óta fut, de nem látszik sehol, csak ha manuálisan felveszem.
  • games4ever
    #16221
    elméletileg ha a szerver neve elé berakod h [HUN], így színek nélkül akkor látni fogja az ase, de az xfire elméletileg mindegyik szervert látja
  • Spirit
    #16220
    Sziasztok.Privát szerverünk van, de az utóbbi időben egy árva lélek nem jön a szerverünlkre, mert egyik keresőben sem látszik...ha véletlenül mégis, akkor zászló nincs...Emiatt nem tudunk pubolni már hónapok óta. Nincs valakinek valami ötlet, hmondjuk master server lista vagy bármi, amivel a keresők megtalálnák a szerverünket???
  • torrente111
    #16219
    az komoly!!!
  • Kiswarga
    #16218
    Azt nem figyeltem. Mondjuk a 9-est nem is látni szinte.
  • zico87
    #16217
    -129 gránát !!!!:D
    Pubmodba amedig nem kezdődik el időzítettgranyómodnál ha a kezedben marad a grányó végtelen granyót tudsz dobni !!!
  • Kiswarga
    #16216
    Mi a bibi? Két kézzel fogja a stukkert?
  • zico87
    #16215



    Remélem Észrevesszítek a bibit:D ma Délelőtt a PAM modban Publikmodba találtam ezt a mokát !!!!

  • zico87
    #16214
    Mostmár jónak kell lennie a szerverünknek csak a saját modunk néha behalt nem ugy müködött
  • Cat 02 #16213
    én eddig csak MP szerveren voltam de az jó :)
  • torrente111
    #16212
    nagyon jó progi az xfire!!!!nekem jobban bejött mint az ASE!!!!
  • MrW
    #16211
    jessszusom milyen kérdések:D:D:D
  • trident
    #16210
    Itt megtalálod az Xfire leírását, használatát.
    Ha még fenn az ASE, az is jó megoldás, ha a valóban jó szervereket bemásolod a kedvencekbe, úgy "látni" fogja az ASE (főleg ha nem össze vissza jársz, hanem bizonyos szerverekre visszajáró vendég vagy).

    A crack-et szerintem nem érdemes felrakni, csak ha single-zel is. Ugyan eddig a PB nem harapott rá, mint módosított fájl(!), de a legjobb ha az eredeti instalból, patchből vannak fenn a fájlok.
  • Wreck86
    #16209
    amúgy vhol meg tudom találni az össze jó magyar servert?(hátha ase nem jelzi )?
    vagy tudja vki leírni?
    thx
  • Csabikakirály
    #16208
    én meg az ase-t nem tom használni
  • Wreck86
    #16207
    ja,nálam csak engedélyezni kellett és megy rendesen,x-fire nemtom,én ase-t használok.
  • Beni521
    #16206
    miért nem tud nekem csatlakozni az X Fire? mellesleg, tűzfal kikapcsolás nélkül (vagyis szimpla engedélyezéssel) megy a játék neten?
  • Wreck86
    #16205
    megy,de jó,csak várni kell :):)

    apropó tud vki megoldást,hogy hiába állítom a felbontást a két oldalt lesz fekete sáv,pedig ua-z mint sp-be a beállítás,mégis van.Ha meg a monitort állítom át,akkor mindenhol széthúzott lesz :(
  • Cat 02 #16204
    én game install , 1.3 patch + crack és ment a multi :)
  • Wreck86
    #16203
    Na,akkor újrarakom a cod2-őt.
    Szóval:
    install full
    1.3 patc
    crack sp

    és ennyi? attól a multi indul crack nélkül csak atom lassan?Ja és az 1.3-at egyszerűen fel lehet dobni,nem kell más patch elé?

    köszi
  • Wreck86
    #16202
    akbeni,akkor csak várnom kell,s elindítja,mert rámegyek a multira és bejön akis töltőkép,de akkor elindítja csak atom lassan???
  • Kiswarga
    #16201
    ZICO megint vmi bajom van a szerveretekkel. Belépek és nincs lőszerem. Akármilyen fegyvert választok.