26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Nutella
    #16319
    pfff "ilyen egyszerű programot sem tud kezelni"

    Ezt honnan sikerult kikovetkeztetned Te g y ö k é r ? Az ASE egy joval tudatosabb programtervezoi munka eredmenye, es sokkal jobban használhato cucc. Fel sem tunt? Vagy ami csillog-villog az mar tuti majer, es virul is a jatekfuggo burad?
    Elte progmaton azert egy kicsit osszetettebb problemakkal is sikerult talalkoznom, mint az xfire használata.
  • zico87
    #16318
    Az Xfire vs ASE vita egyszerű én mindketőt használom az ASE-nekem joban tetszik föleg mert használhatóbb de sajna véres a torka
  • dankokaka
    #16317
    nah telepitgettem megnéztem ezt azt ujra raktam gamet meg minden
    patch fenn meg minden (ha nincsa kkor is)a multi minden hibaüzenet nélkül leál vagyis el se indul vki helpet plíz
  • Nyigu
    #16316
    xfire csak annak suta szar,aki még egy ilyen egyszerű programot sem tud kezelni.ASE rég lejárt lemez
  • ffxi
    #16315
    Rájöttem, hogyan lehet HAMACHI-n nyomni, HEURÉKA!!!!
  • Prince of Máté
    #16314
    Nutella nehogy ott hagyd az ASE-t!

    Nekem is alig látott de sajtospufi majd segít neked!
  • zico87
    #16313
    Ilyen mod nem létezik szerintem az már csít progi pl:videdriver hack csinál ilyett hogy a fákon bokrokon átlátsz de a falakon nem.

    Ékezetes betűket pedig nm lehet bindelni sajna
  • herczeg
    #16312
    hali, nemtudja valaki, hogy lehet-e valahogy ékezetes betűt rakni a bindekbe?
  • Richard90
    #16311
    hát én még ilyen modrol nem is hallottam
  • odex
    #16310
    csá all! hallottam 1 olyan modról hogy tutira átlehet látni a bokron pl brecourton... nincs meg valakinek az a mod? nem wh-ra gondoltam kül... hanem legális mod...
  • torrente111
    #16309
    hali ezt a nick képet amit itt használsz?
  • ffxi
    #16308
    Bár csak lenne originalom:(
  • ffxi
    #16307
    Pedig Az aSE nálam csak 2 szervert lát. Nézd lejebb.
    Ellenben Xfire több mint 100-zat lát és a 2-höz képes sokkal több :)
  • donoki
    #16306
    eredti gémed van?
    kül xfire powa ^.^
  • zico87
    #16305
    Az Xfire-ről nekem is ez a véleményem egy dizájnos de kaki program !!
  • Nutella
    #16304
    xfire vér szar, egy suta kaki ASEhez kepest. Honnan lehet leszedni ezt az unoffical peccset?
  • Cat 02 #16303
    nekem sem ^^mennyetek fel sima szerverre
  • ffxi
    #16302
    HELP!! Nem megy HAMACHI-n a dolog

    Kép (22.2 KB)
  • Nutella
    #16301
    kosz az otletet

    remelem ase visszater mert ez a prog gusztustalan
  • Cat 02 #16300
    lol toltam vmi RIP szerveren :) mindenki géppisztoly meg ienejk én meg eddig csak only fifle-n voltam ^^
  • Richard90
    #16299
    használj x-fire-t
    mostanában szarakszik az ase, de már adtak ki nemhivatalos javítást, de nem tom hogy, hogy működik
  • NeoMaN
    #16299
    ASE meghalt sajnos....
    Keress másik szerverkeresőt.
  • Nutella
    #16298
    HELP!

    Yahoo All-Seeing Eyejal szoktam keresgelni cod2 szervereket. 2.6 regizett van fenn, most raktam ujra a windowst. Ma nagyba nyomnam es egy darab magyart nem adott ki. Pedig a szurok ugyanugy vannak (KillCam:On,Version:Other,Country:Hungary). Ha kiszedem a hungaryrol a pipat, akkor ugyan akad magyar (a tobb ezer talalat kozott), de az is lassu, es nincs is ott elotte a zaszlo.
    Mi a picsa lett ezzel?
  • Attila8805
    #16297
    FS FS FS FS.
  • Ficsek.hu
    #16296
    Én ott lent :F
  • Cat 02 #16295
    Magyarítások Portál :)
  • torrente111
    #16294
    Blitzkrieg,Majomparádé
  • Beni521
    #16293
    ki melyik serveren szokott legtöbbett lenni?

    én a >R.I.P.< Server Hungary - n IP:193.202.63.176:28960
  • torrente111
    #16292
    hali!
  • JB arts
    #16291
    Ja és ha multit elindítom az elején ott van a dvd kulcs de hát azzal már késő mert csak akkor megy ha fel van telepítve...
  • JB arts
    #16290
    Nekem is csak multi mnt de aztán letöröltem mert előtte végigvittem.
    + karcos a dvd-m Budapesti ember nem tudna odaadni egy bizonyos fájlt a telepítendőfájlok közül?
    És a polírozás szerintetek segítene?
  • HD JOHNNIE
    #16289
    Próbáld meg a settingsben (beállítások) hang bemenet kimenet beállításoknál a kimeneti hangerőt illetve, ha hangra van beállítva a hangküldés akkor a mikrofon érzékenységét is piszkáld meg. Valamint legalul van a tesztkodek, azokat is próbálgasd végig. Valamint az opciókban a hang eszközöknél van a második sorban a direct sound buffer, azt állítsd jobb hangminőségre.
    Nah hirtelen ennyit tudtam. Próbálgatni kell.
  • tomee14
    #16288
    hú gyerekek az lenne a kérdés, hogy ts2-m van, és soha az életben még nem viszhangzottam, de ma vmiért naon, nem volt hangfal bekapcsolva... hogy lehet ezt megoldani? thx
  • ffxi
    #16287
    Még mindig csak 2 szervert látok
  • TTYYPPEERR
    #16286
    Van egy kis problémám remélem tudtok segíteni.
    All seeing eye-om van.
    egyszer leállt nálam az internet és mikor frissíteni akartam a szervereket kiírta hogy válasszak másik scannert hülye fejjel rá is nyomtam és azóta sokkal kevesebb szervert ad ki.
    Légyszves segítsetek, ha tudtok hogy mi lehet a probléma.
    Előre is köszönöm
  • Csabikakirály
    #16285
    én meg feltettem az 1.3-as patcet és csak a multi megy:)
  • dankokaka
    #16284
    jólvan nah sry és köcce az infot
  • trident
    #16283
    Félve mondom: szerinted miért mondtam volna? Tudod mit, inkább ne tedd, csak rontani lehet vele, hagyd az egészet és keress crack-et, az biztos segít olyanon, amihez semmi köze.
  • dankokaka
    #16282
    félve kérdem:és az segit?
  • trident
    #16281
    Driverfrissítés (gpu, alaplap, hang); directx reinstall; game reinstall ; ebben a sorrendben.