26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • TMc82
    #16359
    Sziasztok!

    Két problémám is lenne.

    Az első, hogy felrakom az All Seeing Eye programot, beállítom...filtereket is, és mégsem talál semmmit. Próbálkoztam volna a scaner és a ping server megváltoztatásával is de csak a yahoo-s server címeket találtam. Mit lehetne tenni? Mert mikor először letöltöttem és használtam, akkor minden jól működött. Refresh-re egy csomó magyar szerver címét megkaptam. Azóta történt nálam rendszer reinstall. De alapjában véve minden ugyan úgy van a gépen mint ahogy a reinstall előtt volt.

    A másik problémám.

    Annak a két servernek a címe ahol játszani szoktam megvan. De mikor próbálok felmenni és leszeretne tölteni map-et vagy éppen amiket küldenek. Mindig megszakad rögötn az elején a letöltés. És még nem is lenne baj ha ezt csak néhány serveren csinálná, de minden egyes servernél ugyan ebbe a problémába ütközöm. Így haveroknál másolgatom fel USB-re a hiányzó fájlokat és így tudok felmenni a serverekre játaszni. Mi okozhatja nálam ezeket a problémákat? Próbáltam a tűzfalat kikapcsolni, a víruskeresőt. De akkor sem tölt semmit.

    Remélem valaki találkozott már hasonló problémával és tud segíteni. Minden ötletet szívesen veszek:)

    Előre is köszönöm mindenkinek!

    Bye
  • trident
    #16358
    Szia,

    Van friss pb packod vagy pbuser.cfg-d? Ha igen én megköszönném, illetve nem tudom folytatjátok e a cod.hu-n, szerintem más adminok számára is hasznos lenne...;)
  • bayernmunich
    #16357
    hello. segítségre lenne szükségem. ASE-t használok, és amikor csatlakozni akarok egy szerverhez, mindig azt írja ki, h " serves is full or unresponsive", de nincs tele a server, arra figyelek. tud valaki segíteni? köszi
  • zico87
    #16356
    van 1 game hack progi amivel akármilyen fegyvert belehet varázsolni akármilyen mapra pl: carentanon PPSH !!!

    Az már mondjuk elég feltünő :D
  • Prince of Máté
    #16355
    azta rohadt kössz!!
  • csuszi
    #16354
    Hi. Ujabb érdekes fejezettel gyarapodott kicsiny cod tapasztalatom:D. Kulfoldiekkel jatszottunk wart 2on2, pb on, pam mode cb, es akarmelyik mapon voltak, szov oldalon mindkettejuknel volt mp44... Tippunk szerint cfg trukk. Vagy cheat progi, nem tudom. Most mar lehet erre is figyelni. Azert egy 5v5 ben allandoan szurni kinel merre van nemet fegyver, nem lesz egyzseru feladat.;) gl
  • odex
    #16353
    csá all szerintetek cod3-ba lesz már fizikális halál? pl mint counter strike sourceba!
  • zico87
    #16352
    SP crack

    Itt az 1.3-as Single crack
  • Prince of Máté
    #16351
    Nincs vmi crack vagy valami amivel tudnék singleben játszani?
    Azon kívül h 1.0 patch...
  • MrW
    #16350
    csak a single-höz kell crack. az amugy lehet a tűzfalad miatt volt..
  • dankokaka
    #16349
    reinstall meg driverfirristés meg minden legalább ezerszer de próbálkozok és köcc
  • Reyes
    #16348
    Sziasztok!

    Nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy akkor felteszem a CoD 2-t, rátelepítem az 1.3-as patchet, és ASE-vel, vagy XFIRE-el lehet játszani neten?

    Nem kell megcrackelni?

    Mert én tavasszal azért hagytam abba a CoD 2-t, mert kijött az 1.2-es patch, a szerverek átálltak arra, és amikor csatlakozni akartam valamelyik szerverhez, elkezdett számolni a gép(1...2...3...), csak ezt a számolást nem akarta abbahagyni, vagyis a játékba nem lépett be:S
    Pedig előtte minden jól ment:(
  • busman1
    #16347
    De ha esetleg obinetes a szerver, akkor a webes felületen, ott ahol ujraindithatod a szervert, kapcsold ki a CD kulcs ellenörzést.
  • zico87
    #16346
    Ezt Olvasd el


    PB_SV_GUIDRelax [0-7] Alapban 0. 1=nem rugja ki a PB az ismeretlen GUID-ú játékosokat (UNKNOWN GUID). 2=nem rúgja ki a PB a nem valid IP című játékosokat (WRONG IP). 4=nem rúhja ki a duplázott cd keyes játékosokat (DUPLICATED CD KEY/GUID). Ezek az értékek kombinálhatóak. A többi értékről nem írt az oldal.

    Ez a cd kulcs ellenőrzés
  • HD JOHNNIE
    #16345
    reinstall?
  • HD JOHNNIE
    #16344
    A házigazda figyelmébe: nem lehetne a bannerba betenni összefoglalóan az X-Fire meg ASE dolgot? Kicsit unalmas, hogy a Cod2 topik csak erről szól szinte...
  • dankokaka
    #16343
    nah szal érthetőben felrakom a játékot singlevan semmi baj multi nem jön be be se lép patchelem a single se jön be(pacht miatt a multinak meg ugyanaz a baja megkérdi a Run Safe mod és akármi van xar már amit mondtak megcsináltma de semmi és a legzavarobb hogy egycerr már sikerált megcsinálni de azt elbaktam
  • dankokaka
    #16342
    VKi HELP!!!!!

    Felrakom a gamet crackelen a singlet az akkor bejöm oké a multit inditom csak a exe-t nem akarok szerverre menni kérdi Run Safa Mod akármire megyek nem csiál semmit nem lép be vki help ha a patch van fenn akkor se valaki help mer már nagyon felhuzott
  • urbijoe
    #16341
    volt egy Hunting arena szerver ,de nem találom talán megszünt?
  • Matt07
    #16340
    Hy All!
    Az lenne a problémám hogy ma lett serverünk.És mindig kivég a PB cd-key miatt.Pedig sokat publicoltam Pb-s servereken.Cd key-t is cseréltem,de az sem segít!
    PLS help!
  • zico87
    #16339
    Az ASE-t én is a console funkció miatt használom a kedvenc szervereket meg látja,és ha azok se jók megyek Xfire-re az ASE vs Xfire kérdés egyszerű ki melyiket szokta meg melyik tetszik neki jobban funkcióban,kinézetben stb....

    Az a legegyszerűbb ha nagy Publikoló az illető és sok szerverre jár akkor az Xfire-t használja,ha admin akkor szerintem az ASE-val jobban jár.
  • Malakai
    #16338
    Nem, nincs az XFire-nek remote consoleja, az rcon passwordödet persze beírhatod, hogy azzal lépj be a szerverre, de ez csak autómatikus rcon login. Amúgy ez szerintem azért erős hiányosság, az XFire fórumban arra hivatkoztak, hogy problémás lenne az összes elérhető játékot támogatni egy ilyen featurel.
    Ami még hiányzik belőlle, hogy abszolút nem foglalkoznak a játékokhoz kijövő MODokkal, nem lehet rájuk szűrni sem, XFire oldalon ez tényleg rohadt sok munka lenne. Igaz, egy egyszerű kezdeményezéssel szerintem lehetne, hogyha pl minden szerveren lenne egy olyan info, hogy MOD, vagy MODS, pl, hiszen a szerver infoban lévő dolgokra lehet szűrni vele.
    Ha vkinek nem tetszik a csilli-villi XFire skin (mint nekem), akkor az a Tools/Skins alatt átválthat Standardra, az elég minimál. :) Vagy persze le is lehet tölteni új skineket...
    Amúgy én most, véletlenszerűen, különösebb elgondolás nélkül kattolok az ASE / XFire ikonra. :)
  • Dietrich
    #16337
    Az nem gond ha ez a sajtospufi (vagy máté) reklámozza az oldalát csak akkor a progit ne úgy tálalja már, hogy ő alkotta meg..
  • Cat 02 #16336
    #16331
  • Prince of Máté
    #16335
    » mindenkinek ajánlom EZT!!! az oldalt aki alig lát szervert «
  • Prince of Máté
    #16334
    Szivsen te állat.De ne is zavarjon hogy ott le van írva hgoyan lehet megcsinálni...Települj át arra fos Xfirere
  • Dietrich
    #16333
    nekem meg az ASE azért is jobban tetszik mert könnyű vele kickelni ha nem vagyok játékban
  • csuszi
    #16332
    Azért már ilyenen is lehet vitatkozni, hogy ASE vagy X a nyerő?? :D. Amúgy roppant egyszerü: akik az ASE-t védik, azért védik mert hozzászoktak. Én is nagyon nehezen, de áttértem az X-re. És miért? mert az ASE már semmit se ér, és valszeg. nem is fog. Amúgy az X-el kapcs.ban: marha jó progi, és nem mert csillog-villog:D;). Tud barátot keresni (az ASE is, de csak pénzes verz.), üzenetet beküldeni spannak serverre, egyáltalán üzenetet beküldeni :), és mindazt a szűrést amit az ASE tudott, X is tudja. Csak máshogy néz ki. Amúgy csak egyet mondj, amit a pénzes ASE tud, és a free X nem... De nem neked támadni akarok, és is nagyon nehezen hagytam el az ASE-t, de hát ha besza.. hát besza... Ja, ha valaki tudja hogy kell X-el servert irányítani (mert ezt is tud - tudom, tudom az ASE is, csak nemtom hogy :XD), akkor az beköhöghetné ide. Thx
  • Dietrich
    #16331
    ez a sajtospufi mintha idegen tollakkal ékeskedne..
    mert ez már nekem úgy tűnik rélgebbi oldal ebben a témában
  • trident
    #16330
    Igazad van, köszi!
    (nem mindent vettem eddig észre, hogy mondtad, gyorsan át is néztem a plusz szerverinfóban lévő beállításokat)
  • Cat 02 #16329
    nekem van kedvencben 5 szerver xfireben és azokon megyek mindig ^^
  • zAkkEr
    #16328
    olvass vissza!
  • Gyufaa
    #16327
    Inkább ugy kérdezném MI A BAJA AZ ASE-nek? Mert egy szervert sem lát!!
  • Gyufaa
    #16326
    Ezt aztán kurva jó megkérdeztem
  • Gyufaa
    #16325
    ekkora hülyét mint én !!!
  • Gyufaa
    #16324
    vazzeeee
  • Gyufaa
    #16323
    csumi! Honnan tuom leszedni ezt az ASE-t? Mert a fasza kis all seeing eye beszart! Az x-fire meg egy fos!?? HELP
  • herczeg
    #16322
    mongyuk olyat pont xfireval is tucc sőt azzal még részletesebben kitucc szűrni dolgokat... ettől függetlenül az ase nekem is jobban bejött mikor még működött... az a peccs amit lentebb ígérnek állítólag kb 110 magyara szervert lát... de én az xfireval agyonszűrve (no pb, no pasword, stb.) látok kb 2-3X ennyit
  • trident
    #16321
    :D

    Szerverkeresésre, filterek kezelésére az ASE lenne a jobb - megfelelő háttér mellett (ami megszünt vagy meg fog szünni)

    Szvsz az Xfire alapjában más elgondolás mellett lett fejlesztve, egybe kommunikációra-játék-barátkeresőre.

    Én is maradnék az ASE mellett, nekem könnyebb mert szűrök PunkBusterre, játékmódra, sokszor módra is, nem elég csak a legalacsonyabb pingű tdm szerverre bezuhannom.:)
  • Nutella
    #16320
    kösz szépen