26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zico87
    #16399
    Hát normális klánban nincs ilyen :D

    A PB-t estére fültöltöm csak most került föl a második szerverünkre az AdmiralMod 3.0000 ami elég jó idáig nem tetszett az AM de most megtetszett
  • Kiswarga
    #16398
    Nahát ma én is. Illetve egy bizonyos szervertől ahol éppenséggel klántag vok. Az egész ilyen mászós módra van megcsinálva és ezt sokan ki is használják. Lemennek a föld alá és onnan lőnek ami ellen a többiek teljesen tehetetlenek. Én Spec-ben voltam kint és mondtam neki, hogy vagy kijön a föld alól vagy KICK. Normális volt mert ki is jött erre a klántársam elkezd ugatni, hogy: Mit főnökösködök amikor nincs is rcon-om. Na ekkor lettem kurva ideges. Attól, hogy nincs admin a szerveren már rögtön lehessen mindent??? Meg amúgy is minek köpött be? A többi társam is ugyanezt csinálja. Blöffölünk. Vagy bejön vagy nem. Kövezzetek meg de már nekem is megfordult a fejemben, hogy szerzek wh-t és teszek az egészre.
  • trident
    #16397
    Friss, konfigurált pb (saját szerver!) + pam mód (automatikus demó).

    (én is eltávolodtam a cod-tól kissé)
  • ywy
    #16396
    Kösz a választ!LEhet hogy igazad van sőt biztos ,hirtelen felindulásbol irtam,
    mert ha egy pb szeron 3v3 ban warozunk és a csávonak 56-0 a statja az nekem gyanus.És a demorol szolunk akkor lelép szoval igazad van probalom elviselniőket, vagy hagyom a cod 2 öt aztán jaccok valami mással.
    kösz minden sokat segitett a hozzászolásotok
  • Qwerty4
    #16395
  • trident
    #16394
    Köszönöm! Oksa, várom! :)
  • zico87
    #16393
    van ujjab PB konfigom majd föltöltöm az oldalunkra azt le lehet szedni most raktam föl a második direkt Public szerverünkre is remélem hatásos, a nagy cheat keresgélésbe meg behalt az XP-m :D
  • trident
    #16392
    :)

    ez az, amivel a modelltextúrákat (játékosok, célpont) látod más textúrákon keresztül (pl. fal).

    Azért nem hasonlítom a srobot-hoz, mert az direkt módon nem teszi tönkre a te játékod, de ugyanolyan csalás. Nem jobb avgy rosszabb, más.

    A tapasztalat az, hogy sokszor a csalók valóban rossz játékosok és le is szoktak előbb-utóbb bukni, ha pedig PB van a szerveren, akkor a; vagy be sem tudnak lépni, b; menet közben megtanulnak repülni, c; ha mindezt megússzák, ott a pb shot, amin bebuknak!^^
  • Prince of Máté
    #16391
    Nem a Big red one egy ps2-s változat a PC-s COD2ből!
    a COD3 pedig nem fog idén megjelenni PC-re
  • Cat 02 #16390
    autó célzó ? falon átlátó ?
    sro botnál nincs rosszab -.-
  • pirosBoci
    #16389
    én gyüjtök xbox 360 ra és azon fogom játszani.
  • trident
    #16388
    :D
    A SO topikban kifejtettem + linkeltem is. Rosszabb, mint a SRO-ban a bot.:D
  • Cat 02 #16387
    mi az a wh ? :)
  • Qwerty4
    #16386
    Hát ez elég szomorú, nekem semmi fajta konzolom nincsen, csak PC-m.
    Kár, hogy nem jelentetik meg PC-re is.(???)
    De a Call of Duty 3 meg fog jelenni PC verzióba ugy-e még ebben az évben?Én ilyen infokat hallottam.
  • Dietrich
    #16385
  • Dietrich
    #16384
    "Vásárold meg a cod-ot, járj külföldi szerverre"

    aki láma ott is bepróbálkozik aztán ugrott a serialnak :p
  • trident
    #16383
    Ez butaság!

    Te is ugyanolyan csaló leszel, mint akiket megvetsz.
    Ha pedig ez átverős szöveg: nos akkor sem kell, lásd feljebb.

    Játsz tisztán, játsz pb-s szervereken! Ne csalózz le másokat, csak a pb logban és pb shotban higyj!
    Vásárold meg a cod-ot, járj külföldi, vagy magyar, de ne tört szerverre, játszatok cb-n warokat, korrekt ellenféllel!

    Nem kell wh, hogy tudd, valaki csal vagy sem, de mint feljebb: ne csalózz le senkit sem, csak ha bizonyítékod van rá. Én a csalókat sem szoktam nagyon bántani, közszemlére teszem és volt olyan csaló, aki belátta, hogy nem megoldás, visszajött játszani, a csalás nélkül, de ugyanazon a néven(!) és szerintem így korrekt, azt mondtam, hogy jól tette, hogy vállalta amit tett és felismerte, csalás nélkül jobb a játék!
  • ywy
    #16382
    sziasztok!
    Nem tudna valaki küldeni egy pb átbaszos wh +aimot?PLS fontos lene
    azert mert nem lehet lenyomni egy normalis wart a köcsög cheaterek ellen.
    Nem szeretnék vissza élni vele.csak amikor wh-nak akkor whval jobban lehet látni hogy ki wh-zik.Szoval bonyolult de nem lehet máshogy kiszurni hogy whzik -e.Nem lehetne csinalni vagycsinaltatni egy karaktert amit csak wh-s lát lehet hüjeség.Na mindegy elöre is thx emailom:[email protected]
  • Kiswarga
    #16381
    Mi történt?
  • trident
    #16380
    /bind w say "^1frappáns szöveg"
  • donoki
    #16379
    /bind <betű> say <szöveg>

    lol kiswarga xD
  • Balázs1478963
    #16378
    ja de bocsi!:P
  • Balázs1478963
    #16377
    de nem tudná v.ki elmondani mert nem találom abban a szöv.ben!
  • Kiswarga
    #16376
    Ezt bind-nek hívják.

    Fórum tetje->F.A.Q.
  • Balázs1478963
    #16375
    Sziasztok! Kérnék CoD2 fanoktól javaslatot, hogy MP közben hogyan lehet egy pillanat alatt berakni valami frappáns szöveget! Mondjuk ha lelövök valakit egyből be tuggyam rakni h ezt a lövést én fizettem vagy valami ilyesmit! Előre is köszi!


  • Kiswarga
    #16374
    Ismeri vki ezt a webet?:D

    cod2
  • bevizgyula
    #16373
    Call Of Duty 2 4EVER!!!!
  • trident
    #16372
    Vírus/spyírtás/reg.clean, PB frissítés, driver reinstall, directx reinstall, tuning vissza, hőmérséklet ellenőrzése, cod reinstall(a megmaradt fájlok törlése).

    Nagyjából.
  • zico87
    #16371
    A kifagyás sokmindentől lehet memória hiba,winfos hiba stb....
    Próbáld ujrarakni a gémet rendberakni a Winfost
  • Ballard
    #16370
    kössz a segítséget
    de ha neketek kéne segítség akkor már nyígnátok....
  • torrente111
    #16369
    lol
  • donoki
    #16368
    ratyi a gép?
  • Ballard
    #16367
    császtok!
    miért van az hogy a COD2MP_s.exe kifagy óránként?
    segítsetek lécci
  • Prince of Máté
    #16366
    Nem az csak PS2-n van(de lehet h más konzolon is)
    Nekem megvan szerintem nagyon jó!
    Kár hogy nem tudok 5.1ben játszani vele mert akkor sokat játszanék az biztos!
  • Prince of Máté
    #16365
    ááh na mindegy azért akartam singleben játszani hogy kipróbáljam ott milyen 5.1ben de ot is szaggat EAXon ugyhogy mindegy
  • torrente111
    #16364
    Szép jó reggelt minden kedves és kedvtelen CoD2-s nek!!!
  • HD JOHNNIE
    #16363
    Az első problémád megoldásához olvassgass vissza:) A második problémádra pedig, mivel nem írtad, javaslom nézdd meg nincs e véletlenül kikapcsolva a mp-nél a letöltés engedélyezése. Velem már többszöt előfordult, hogy kikapcsoltam vmiért és mikor töltöttem volna akkor meg nem csinált semmit. :)
  • Dietrich
    #16362
    erről volt már felvétel a neten egy demo képében..
  • Qwerty4
    #16361
    Márciusba vittem végig a CoD2-őt!!!Facca volt!!!
    A multiplayer nem is érdekel...én mindig is csak a singlet élveztem

    Van egy kérdésem is:A The Big Red One tényleg nem jelent meg pc-n vagy csak én nem találtam?
  • dankokaka
    #16360
    TMc82 ha vissza olvasvnál akko az 1-es problémád nem lenne az b*zz