26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • donoki
    #16439
    /pb_security vagy mi h nem irjon ilyen szar hiba üziket ki?
  • donoki
    #16438
    hogy leeht botokat berakni?
  • ffxi
    #16437
    Köszi, meg van.
  • zico87
    #16436
    Olvass vissza SP crack leszedd azt go single hülye botok gyilkolása
  • ffxi
    #16435
    Hali!
    Felraktam 1.3pecset és nem megy a szingli mód, miért?
  • donoki
    #16434
    tudja valaki?
  • HD JOHNNIE
    #16433
    kérdezett én meg válaszoltam :) felelőséget már nem vállalok érte :))
  • csuszi
    #16432
    Aztán a PB meg kibassza... cfg-et buzerálni nem egészséges dolog;)
  • torrente111
    #16431
    Itt mindent + találsz ami CoD2-höz kell : http://profbako.uw.hu/
  • Tom01
    #16430
    vakai tud segiteni call oof duty 2 vel nem tudok interneten játszani de a patch is megvan
  • donoki
    #16429
    Single Playerben hogy leeht azt megcsinálni h a sniper ne olyan hülye nagy legyen hanem amilyen a normális?(gondolok a mp-as szervereken)
  • donoki
    #16428
    ja meg van :)
    keresés powa
  • donoki
    #16427
    pls link 1.3 crackhez xD
  • busman1
    #16426
    Persze, http://www.callofduty.hu/ , CoD2, és cosol parancsok.
  • Cat 02 #16425
    ;)
  • zico87
    #16424
    PB
  • HD JOHNNIE
    #16423
    A skinnes dolog nem egy bonyolult vmi, csak letöltöd és kész, azonban nem árt ha tudod, hogy csak akkor tudod ezt használni, ha fent van azon a szerveren is amelyikre mész, máskülönben marad a sima célkereszt.
    A fegyverek tiltásáról meg a callofduty.hu-n fogsz találni leírást.
  • donoki
    #16422
    tud valaki olyan oldalt ahol minden console parancot megtalálok? ilyeneket pl: /com_maxfps meg tudjátok.. amit igy átleeht állítani..
    ja meg az hogy a /pb_ vel kezdődő parancsokat tudja vki?
  • ffxi
    #16421
    És bonyolult naon? Hogy kell?
  • HD JOHNNIE
    #16420
    a crosshair-t sztem nem tudod ilyen szinten megváltoztatni... Hacsaknem töltesz le crosshair skinneket. a fegyvereket meg ha jól tudom akkor a cfg-ben kell átírni az értékét.
  • ffxi
    #16419
    Hali!
    Hogy tudom beállítani multiba a szervert, hogy futás közben is megmaradjon a crosshair? Illetve egyes fegyvereket kitiltani?
    THX!!!!
  • zico87
    #16418
    A Punkbuster=Anticheat Progi

    Echo:Spyware meg hasonlókat ellenőrízz sztem az csinálja
  • trident
    #16417
    Halofilter, Echo control: www.callofduty.hu ; leírások/pb hibaüzenetek illetvew GYIK.

  • Echo Control
    #16416
    Hy.

    Légyszi segítsetek, mindig ledob a pb. Ezt írja ki:

    Server Disconnected - <[F]ALCUR[M]>Tomi has
    beem kicked via PunkBuster (for 0 minutes)...
    RESTRICTION: Inadequate O/S Privileges

    Eddig sose volt ilyen problémám
  • ffxi
    #16415
    Hali!
    Hogy tudom beállítani multiba, hogy futás közben is megmaradjon a crosshair? Illetve egyes fegyvereket kitiltani?
    THX!!!!
  • halofilter
    #16414
    Hello lehet, hogy hülye kérdés, de mi az a PunkBuster?? És a F.A.Q-ban megadottak alapján felszeretnék lépni multizni de mindig azt írja ki hogy Rossz Cd kulcs!!!
    Segítségeteket előre is THX!
  • trident
    #16413
    Úgy hogy gondolkodsz.
    1-2 evidens.
    3 szintén, hiszen látod.

    Most jut eszembe, neked kár választ írni, lásd előző tapasztalatok.
  • ffxi
    #16412
    Na és azt honnan tudjam?
  • blackparty
    #16411
    [B.F.G
  • trident
    #16410
    A következő dolgoktól függ: 1; csapat (saját vagy ellenség), 2; Nemzettől függően (német, britt, amerikai) 3; Névszinezéstől.
  • ffxi
    #16409
    Igen!
    Amikor vki megölt vkit akkor egyik szürke másik piros, mért?
  • donoki
    #16408
    hol?
    pirosak?
    a csávóknak a nevük?
  • ffxi
    #16407
    Hali!
    Balalsó sarok jelzi balról jobbra, hogy ki kit ölt+. De egy vmi még nyomot hagy. Az hogy pirosak és szürkék a bötük,mitől?
  • zico87
    #16406
    Az Admiral 3.000 Mod magyarosításán Dolgozok(unk) aki tudd Angolul és szeretne segíteni az Privizen


    BMW M5-őst persze ne várjon az illető
  • #16405
    Valaki megmondaná nekem, hogy mi lett a cod2online.hu-val???Amikor rá megyek itthon, az iskolában haveroknál akkor a gemepress.hu jön be.Ha megszűnt akkor nagyon szomorú lennék.De a kérdés az, hogy mi lett a honlappal???
  • Cat 02 #16404
    nekem még a headhit is nehéz :S :D
  • Wreck86
    #16403
    jaja rálövök kb úgy hogy pirisodjon :D,aztán nekimegyek és letolom/lelököm a falról és nyekk :D
  • Cat 02 #16402
    lelök ? :P
  • Wreck86
    #16401
    érdekes,mert én meg úgy vagyok az iylen emberkékkel,hogy bf1942-őt játszva ott már elfogadtam azt,hogy érdekes módon lő le,itt meg ha ugyanolyan "érdekes" módon lelő,akkor próbálom megalázni(leütöm vagy vmi,lelököm a falról és meghal :D )

    ha meg túl csít szagú,akkor legfeljebb szólok,azt vagy kirúgják vagy nem,örüljön a pöcs feje,ha nem tud normálisan,emberien jáccani.
  • zico87
    #16400
    Egy jó tanács ne sülyedj le a WH-s buzik szintjére ők egy szánalmas szarok wh-val is van 1 szerver amin csak tdm-be megy a cari és nuku PB hemsegg a csíterektől és Killcamen láttam az okoságukat falonkövetés stb... de mégis én voltam az első és röhögtem hogy a sok buzi még wh-val is LÁMA persze szokásos Public feeling engem is lecsítereztek !!