26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • halofilter
    #16479
    ... ott én nem naon találtam
  • Cat 02 #16478
    ase.com ?
  • halofilter
    #16477
    Sziasztok!
    Nem tudtok valahonnan patch-eket a The All-Seeing Eye-hoz???
    Előre is köszi!
  • busman1
    #16476
    Szia Zico !

    PM ment, bocs csak most tudtam válaszolni.
  • donoki
    #16475
    cs^^
  • donoki
    #16474
    nincs!
  • Martin 11
    #16473
    csá valaki legyen szíves megmondani hogyan lehet multizni
  • cartman05
    #16472
    Csá
  • zico87
    #16471
    Én megadnám csak tudtomal nincs sg-s cod2 szerver !
  • Varga10
    #16470
    Cod2 4ever!!
  • Cat 02 #16469
    van sg szerver ? :)
  • Gyocsika
    #16468
    Valaki légyszi adja meg az SG szerver ip címét!
  • trident
    #16467
    De, ez így jónak kellene, hogy legyen! Menj fel a szerverre, és kiderül.^^

    Magát a gfm-et nem lehet indítani, csak parancsikonnal, és ott is még plusz írni kell be parancsot, de ez csak akkor lényeges, ha pl. lanoztok és szervert szeretnél indítani, ha játékos vagy, ne foglalkozz vele, gond estén írj, ha kell, segítek.:)
  • Dexantreal
    #16466
    Oké, megjegyzem és, ha gáz van, betekintek oda. Mellesleg feltettem, de mintha fent se lenne:S. A mappába így néz ki:S.
  • trident
    #16465
    Igen. Gond esetén:saját FAQ vagy a cod.hu-n lásd a leírások, faq-ban. Ha ennek ellenére is gondja akad valakinek, az nyugodtan keressen meg engem itt, vagy privátban.
  • Dexantreal
    #16464
    Ezer thanks! Már értem. PB-hoz még annyit, hogy nekem nem eredeti, de, ha PB on-ba van, beenged?:S
  • trident
    #16463
    Csak az ASE/Xfire-be másold be az IP-t és csatlakozz!:)
    Bekapcsolt letöltés esetén (multiplayer opciók a cod2-ne belül) automatikusan letöltődik a gfm és a pálya!;)

    Itt a telepítő de figyelj arra, hogy add meg telepítésnél a megfelelő könyvtárat (c:/program files/activision/call of duty2/)

    Érdemes délutánfelé figyelned, mert változó a szerver forgalma, nincs úgy tömbe, mint egy pb nélküli hentszerver, de inkább legyen kevesebb játékos, mint egy rakat, aki elrontja a hangulatot, játékot.
  • Dexantreal
    #16462
    Aha, thanks! Először is leszedem. Aztán majd segíthetsz a filtereknél. De mi az FTP cím?? A lentebb lévő link? Meg mivel szedjem le? Flash fxp? Sry a láma kérdésért, nem vágom. UO GFM az nem érdekel, mivel csak CoD2 van fenn gépen.
  • trident
    #16461
    FTP, vagyis maximális sebességgel jön le a szerverről, csak legyen bekapcsolva a download.
    Egyébként: www.callofduty.hu ; www.codmods.de ; codinfobase.de
    Cirka 50 mega, amiben finom custom mapok is vannak.

    Az UO-s GFM már terjedelmesebb, a codinfobase.de-n vagy a codmods.de-n le tudod tölteni (300 mega)

    ASE? A legjobb, ha elteszed kedvencekbe! Úgy fogod látni, szivesen megadom, mit kell a filterbe beírni, de egyszerűbb, ha a HQ játékmódban keresel rá, vagy kedvencekbe rakod.:)
  • Dexantreal
    #16460
    Jah, de nem tudom honnan a csudából szedhetném le a GFM mod-t és hogy mi mindent kel lbirizgálni ASE-ban. Amúgy thanks!
  • trident
    #16459
    Lásd aláírásomban, de mostanában nagyon ritkán cod-ozom:)

    Ficsek szerverét is csak dícsérni tudom, nagyon jól kitalált-összerakott-megvalósított szerver!
  • Ficsek.hu
    #16458
    Nem ugyanaz a verzió van a szerveren és a webdl-en, hiába ugyanaz a neve. Most játszotta el nálam is ugyanezt :D. Újra felraktam mind2őre és jó lett.
  • Dexantreal
    #16457
    Aha, okés. Thanks a linket! Te hol szoktál játszani, milyen szerbereken? Felmennék oda majd néha.
  • trident
    #16456
    Például így.
    Sokan járnak felénk, visszajárók, ismerősük, kérdezők...
  • Dexantreal
    #16455
    Közszemlére teszed?Hogy?:S
  • Dexantreal
    #16454
    Elkezdtem írni a Call of Duty 2-t a játék alapján. Kettő fejezet van kész.
  • busman1
    #16453
    Melyik PB-t akarod frissiteni? A szerveroldalit vagy a kliensoldalit? De itt

    Evenbalance

    mindkettőt megtalálod. A szerveren ha jó PB configod van, elméletileg autómatikusan frissül. Ha a cliensoldali nem, akkor töldsd le a pbsetup-ot, és futtasd
  • Dietrich
    #16452
    mert valami bibis a webdownloaddal vagy a szerver konfiggal..

    nézd meg honnan akarja leszedni és szedd le onnan direktbe
  • zico87
    #16451
    Az mitől van hogy a webdownloadnál egy modot 99999-szer tölt le ??
    Mindig amikor letölti ujrakezdi
  • daf xf
    #16450
    Azlesz tom leis fogom cserélni a jövőhét körül mert már naon televan vele a tököm..
  • Prince of Máté
    #16449
    Az egy **** kártya!
    Már nagyon régi nem lesz elég a COD2höz sztem! egy geeforce 6al már illik rendelkezni
  • daf xf
    #16448
    Köszi a segítséget te ugyanúgy szaggat.:(
    Esetleg valami más nincs?
  • Malakai
    #16447
    Rakd át Dx7-es shader modellre, valszeg régebben azon volt, most meg Dx9-en (és nem látod a különbséget :P)...
  • daf xf
    #16446
    Ja és most az Xp extended edition van fent.
  • daf xf
    #16445
    Sziasztok.
    kellene 1 kis segítség mit tegyek.
    Felraktam a cod2őt és nagyon akad pedig ameddig az xp professional volt eddig semmi gond nemvolt ful grafon is ment simán most meg alapon is akad mint állat.:(
    A videókarim nvidia geforce mx440 64mb-os.
  • Cat 02 #16444
    1ébként nyugodj békében xD
  • Cat 02 #16443
    respect integrity protection xD
  • Prince of Máté
    #16442
    R.I.P. = meghalt † :D
  • Cat 02 #16441
    R.I.P. szerverrel mi van ? :S
  • donoki
    #16440
    még 1 kérdés..
    Hogy lehet frissíteni a pb-t?