26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • tomee14
    #16519
    Amióta figyelem a fórumot észrevettem hogy trident nagyon segítőkész, Ő a példa fórumozó:D grat! Amikor modokat irtok hogy tudom kiszűrni hogy melyik mappa mod és meik alap cod2-es?
  • priluki
    #16518
    thx
  • trident
    #16517
    konzolba: /rate 25000
  • priluki
    #16516
    16509 valaki pls
  • Cat 02 #16515
    nekem teccik célkereszt :)))
  • Dexantreal
    #16514
    Terssék két kép még, csakhogy elhallgass:P:

    amcsi kolléga

    utca harc

    Nézd meg a karaktereket, a környezetet...szerintem sokkal jobb, mint a sima CoD2, de, ha mégse, akkoris egy szinte élethű kiegészítő.
  • Dexantreal
    #16513
    Sok hülye mod az az, amikor belevágnak a szerverekbe teszem azt bazi nagy táskát, amibe cipeli az elsősegély csomagot, gránátot, midnent....meg elugurl a feje, ha lelövik, úgy nyög, mint egy reumás nyanya....satöbbi-satöbbi...de a GFM nem hülye mod, hanem egy élvezhető, élethű kiegészítő. Most voltam megint a Wiharsarok 2-n és voltunk vagy 15-n....komolyan, mintha igazi harcba csöppentem volna.
  • trident
    #16512
    Kicsivel több mint 57 mega. Egyszerűen: törlöd a gfm könyvtárat. Ez egy korrekt TC, nem zava be sem az alapba, sem másban.

    Gyuriii: hm... Mi is van az alap cod2-ben? Beépített wh? Beépített találatrásegítés? Beépített radar? Elcseszett hitbox? Alapban célkereszt? Elrontott balance?
    Én nem mondom meg ki-mit szeressen.^^
  • gyuriii
    #16511
    Szerintem az összes mod hülyeség. Játszon mindenki alapjátékot. Abban kell gyakorolni nem a sok hülye moddal. Ha azokkal játszol, csak szarabb leszel!
  • Cat 02 #16510
    őő germant front mód 100 mega sro update kb 1 szal ^^
    1ébként törlésre gondolotam :)))
  • priluki
    #16509
    hi,segitsen már valaki,állandoan kidob a punkbuster valam crv rate 5000 miatt,most raktam fel a játékot.. mit irjak be és hova??? pls help
  • Dexantreal
    #16508
    trident gyere már ma egyet ellenem a Wiharsarok 2-re.
  • trident
    #16507
    Ha a legegyszerűbb módját szeretnéd tudni:
    -az előbbit: engedélyezed a letöltést (multi opciókban) és fellépsz a szerverről letöltöd (sebesség=a te maximális letöltési sebességeddel).
    Kevesebb időbe tart, mint egy SRO update^^
    -az utóbbit szintén, de nem vágom, ott mi fut, de a futó mód fájlja fenn az ő szerverükön és az is letöltődik, ha van http redirect, akkor max sebességgel, ha nincs 10k/sec.-el.

  • beamkiller
    #16506
    hello!lecci vki help. van 5.1es hangfalrendszerem de csak a Miles 2D hangzas megy a hangkartya miatt goindolom, nincs vmi mod hogy igy is 5.1be nyomassa a hangokat ne pedig mindenhonnan ugyanaz jojjon?:D
  • Wreck86
    #16505
    nagyon tetszenek a rangok,eddig is voltak,emrt én még ezzel a moddal nem jáccottam?
  • Dexantreal
    #16504
    GFM modhoz van egy Út Sztálingrádba, vagy Sztálingrádig mittomén....sima CoD2-ben nincs....de ugyanolyan havas, van1-2 ház, sok magányos vonat szerelvény....szal hangulatos kis map.
  • donoki
    #16503
    út sztálingrád? azmilyen??
  • Dexantreal
    #16502
    Na, ezt produkáltam ma GFM-ba eddig(3 kép is a játékról staton kívűl):

    német

    orosz társ ranggal

    német társam

    Sztálingrád, Oroszország stat

    Carentan, Franciaország stat

    Út Sztálingrádba stat
  • Cat 02 #16501
    kb 1 hónapja van meg :D és kb 5 szerberen votlam eddig csak szal sztem nincs túl sok feles cucc
    ui.: germant fron mod és szigeti cod clan modot hogy kell leszedni ? :)a
  • trident
    #16500
    Elvileg csökkenhet, mert például más a textúrák részletessége.

    A CoD2 egy érdekesen kreált program, ami pozitív irányba mozdítja az fps-t, az a szokásos registry clean, defrag, a felesleges módok, mappák, fájlok írtása, és ha nem volt még ilyen problémád, akkor újratelepítés (uninstall után töröld a mappákat is, de csinálhatsz a játékosnév.cfg-ről egy biztonsági mentést, amit csak vissza kell másolnod reinstall után, így már nem kell semmit sem állítgatni.

    A te konfigodnak megfelelően pedig próbáld optimalizálni a felbontást/textúrákat/részletességet/effekteket.

    Hálózati beállításoknak javasolt a rate 25000, snaps 30 (bár sok helyen csak 20) és maxpackets 100 (néhol 60).

    Konfigbuherába is bepróbálkozhatsz. Lásd profilom/weboldalunk/hírek/konfigbuhera.
  • Cat 02 #16499
    az lenne a kérdésem hogy ha sniperbe bnézek alapból csökken az FPS vagy csak rossz a gépem ? :)
  • Dexantreal
    #16498
    Szerintem hülye ötlet, hogy rakat szerveren hiányzik a füst. Jó, laggol, de inkább a pici lagg, minthogy halálra lőjjenek úgy, hogy csak három lépést tudsz tenni....lásd: Brecaurt (vagy, hogy írják), France map...mindig úgy beszorítanak amcsiként a németek...de sokszor ők is megkapják a magukét....szóval ez a füst kivevés rossz ötlet volt.
  • Dexantreal
    #16497
    ...nem én szerverem amúgy:P.
  • Ficsek.hu
    #16496
    A szerveren futó modba berakod, vagy ha bennevan módosítod a következő fájlt, ami a mod 'maps/mp' könyvtárában van/kell lennie:

    mp_matmata_fx.gsc

    A main részét így módosítsd:

    main()
    {
    precacheFX();
    //ambientFX();
    level.scr_sound["flak88_explode"] = "flak88_explode";
    }
    ...

    Ennek a mintájára minden mapból ki lehet venni a füstöt, kavargó homok-por effekteket.
  • Geroy
    #16495
    ja adj föl hirdetést!!! :D:D
    "Játszótársakat keresünk!" címmel :D:D
  • Dexantreal
    #16494
    Trident az a bizonyos szerver eléggé kihalt.....szoktam lenni, de mindig full üres, ha bemegyek, akkor meg legalább 10 perc mire betéved 1 ember....

    Reklámoztatni kéne jobban.
  • Dexantreal
    #16493
    Lesz CoD2-be is? Vagy csak "a'la UO"?
  • zico87
    #16492
    Voltam egy olyan szerveren ahol matmatán nemvolt akkora homokvihar vagy mi full tisztán lehetett látni ezt hogyan kel megcsinálni ??
  • trident
    #16491
    A GFM^2 minimódot igen (cod.hu/letöltések/cod2/módok vagy pedig GFM szerverről), az általam belinkelt infók, képek, a készülő, teljes verzióról szólnak.

    Megjelenési időpont még nem ismert, de már a debug zajlik = végső fázisban tartanak a kiadása előtt.
  • Wreck86
    #16490
    le lehet valahonnan tölteni ezt az új modot/újítást? (gfm)
  • Cat 02 #16489
    én toltam vele de nagyon nem teccet :))))
  • trident
    #16488
    German Front Mod^2 infók

    A tesztelés és debug még javában zajlik, egy német cod community oldalon (cod-infobase.de) jelentek meg hivatalosan képek, infók.



    A számos javítás és játékegyensúly csiszolása mellett helyet kap három játékmód (Domination a'la United Offensive; Air Assault-demolition, ami kicsit a reinforced S&D-re hajaz, de kibővítve)



    Ezen kívül új pályákat és lehetőségeket is kapunk, mint például a holtestek átkutatása. Ahpgy korábban is, most is fő szempont a realizmus, a játékélmény és CSAPATMUNKA, ez jellemzi a GFM-et.






  • HD JOHNNIE
    #16487
    [URL=http://www.callofduty.hu/]Itt mindent megtalálsz hozzá ^^[/URL]
  • Varga10
    #16486
    azt a xfire-t honnan tudom leszed ni és azt hogy kell hazsnálni?
  • Dexantreal
    #16485
    Na nem baj, még maradok ASE-nál.
  • zico87
    #16484
    Pedig sajna az Xfire jobb az ASE egy halott program Én is az ASE-t jobban szeretem de hát alíg lát már szervert ahol nincs zászló a szerver előtt az nuku ezért vannak kevesen az AM-es szerverünkön mert még mindig sokan használnak ASE-t és az meg nem látja
  • Dexantreal
    #16483
    Ááááá. Csak annyi volt a hiba trident, hogy véletlen az UO-s Wiharsaok szervert tettem be és persze, hogy nem tudok vele játszani, ha a CoD1+UO nincs fenn....a CoD2 Wiharsarokra egyből felelngedett. Pont még éjjel 1 előtt sikerült. Bementem gyorsan és szét néztem, nagyon jó. Majd ma tolom, ha van kedved, gyere fel és akkor együtt. Csak már rég nyomtam GFM-t. Utoljára CoD-1-be pár évvel ezelőtt, vagy nemtom:S.

    XFire-t meg nem szedem le, nekem ASE rulz
  • trident
    #16482
    Érdemes végleg átváltanod az Xfire-re. Sajnos.

    Csak a cod2-s szerverek közt keress rá a hq-ra, vagy tedd be kedvencekbe, csak csatlakozz és kész is.^^
  • Dexantreal
    #16481
    Bent van ASE-ban a WihARsarok | és rámentem, mondjuk csak egy ilyen kis mappácska jelezte, nem CoD2 ikon, hogy fenn van....és azt írta ki, hogy menjek a option - games részbe, hogy megszerkesszem...(configure, ezt írta)...na ja, de mit csináljak ott?:S
  • Dexantreal
    #16480
    Okés ezer thanks! Akkor még okoskodom az elindítással.