26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • pirosBoci
    #16559
    szerintetek melyik a legjobb server ja és mi ez a vissza számlálás?
  • trident
    #16558
    Jelenleg a mini mod verzió a hivatalos, a tesztek futnak (pl. kásd cod.hu keresés vagy archivum).

    A korábban ide linkelt képek, infók a full verzióról szólnak, pontos megjelenési időpont még nincs.
  • Wreck86
    #16557
    hoj mindenki!

    ezt találtam gfm2-ről : "German Front mod² mini relase", a call of duty.hu-n.
    Ez van most gondolom még.Vagy már van teljes verzió is?
    (ui:nem a serverről akarom letölteni,max ha nincs más lehetőség)
  • Dexantreal
    #16556
    Jahh....ok.
  • AC2
    #16555
    de milyen beállításokat?
  • zico87
    #16554
    Hát mint a nevében is benne van beállításokat tartalmaz
  • AC2
    #16553
    Lehetne egy láma kérdésem? Mi az a config vagy milyen értelembe használják, mert sokszor hallom, csak nem tom mi az.
  • awak3n
    #16552
    mapváltás.
  • Dexantreal
    #16551
    999 ping mindenkinek lol.
  • Cat 02 #16550
    1. voltam egy szerveren !!!!!! :D
    R.I.P. en 60 29 el
  • Wreck86
    #16549
    komolyan gyerekek,egy kicsi logika+meg külföldi nyelv tudása következtében minden megoldódik...
  • Cat 02 #16548
    xfire
  • aaasdd
    #16547
    császtok. az lenne a bajom hogy az ASE csak kb. 40 servert hoz ki. mi lehet a baj?
  • ffxi
    #16546
    Megoldódott!!!!
  • donoki
    #16545
    hátigen a sok fa**láma 13éves :@
  • trident
    #16544
    Cod.hu / leírások / pb hibaüzentek.
    Ha vetted volna a fáradtságot és ezt a néhány szót lefordítod, most te is tudnád.
    Frissítsd a pb-det. Lásd fenn.
  • daf xf
    #16543
    Ez mit jelent??
  • trident
    #16542
    1; cod.hu
    2; bármelyik gfm szerverről bekapcsolt letöltés esetén.
  • Varga10
    #16541
    Valaki adjon már egy olyan linket ahonnan le tudnám tölteni a german front MOD 2-t!!
  • Kiswarga
    #16540
    Ja és nem tud valaki megoldást a 16530-as üzenetemre??
  • Kiswarga
    #16539
    Én ugyanezt csináltam régen.:D Csak még a Fifa 2006-al. Most már ha felidegesít a cod akkor KOTOR-ozok.
  • zico87
    #16538
    Én ezért nyomom a Fifa07-et+ a Blitzkrieget amikor fölidegesí valami 13 éves hülyegyerek codba akkor ott nyugi van :D
  • zico87
    #16537
    Mi ezért warozunk már csak ha lehet ismerős klánokal,ismeretlen szarlámáknál előfordul az ilyen !
  • donoki
    #16536
    mert a cod2 egy szar!érted egy szar!
    minden szerveren, netalántán waron van egy nyomorék CSITER, CFG-S köcsög, bugos szarláma..
    ilyen szart
    tegnap waroztam kértem demot az elején, kikaptunk 19-21re és nem adnak demot..mert elég játszottak
  • attila117
    #16535
    mit tegyek a multiba beakarom kapcsolni a punk buster t és kilép a kátékból mit tegyek???????????????????????
  • trident
    #16534
    Ugyanaz, amit írtam a másik topikban.

    De ez le is van írva a hibaüzenetbe, minimálisnál kevesebb angoltudás is elég, ha abszolút nincs, akkor szótár, bábelhal.
  • ffxi
    #16533
    törölt hozzászólás
  • Dexantreal
    #16532
    Tegnap asszem összefutottam Tridenttel a Wiharsarok 2-n és jól elszórakoztunk. Igaz, épp vagy 14-15 ember tolongott a szerveren, de nem baj, így is leszedtük egymást párszor asszem:S. Jól játszik ám.
  • Ficsek.hu
    #16531
    Amennyiben túl sok custom map van a main könyvtárban, az általad leírt hiba léphet fel.
    Az összes custom mapot helyezd át a main könyvtárból egy bármelyik másikba (vagy nevezd át .txt-re) és ezután próbáld indítani a szervert.
  • Kiswarga
    #16530
    Meg tudnátok mondani mitől van az, hogy a Multi beállításoknál a PB-t nemtom IGEN-re állítani? Mert próbáltam most belépni ebbe a GFM2 szerverre de kidob. Pedig én eddig abban a tudatban voltam, hogy be van kapcsolva.
    Egyébként amikor igenre áálítom akkor folyton kilép az ase meg kidob vmi safe modos akármit amivel már jópárszor megszivatott.
  • Kiswarga
    #16529
    Csak Trident aláírást kellett volna megnéznie.
  • starweb88
    #16528
    WihARsarok | German Front Mod | www.h2qbull.obinet.hu| 195.228.155.115:28966
    Wiharsarok II. >> German Front Mod 2 >> www.h2qbull.obinet.hu>> 195.228.155.14:28961
  • priluki
    #16527
    hi,valaki megtudná nekekem adi a Wiharsarok 2,vagy más magyar GFM.modos server ip-jét? elöre is kösz!
  • Gaboros
    #16526
    Nah köszi, szerver beállítás terén már megvagyok, de mikor belépek kivülről, tehát consolos modban, ezt irja ki csatlakozáskor: "iwd sum/name mismatch". Ha nem dedicatedbe megyek be, ekkor mást ír ki: "attempted to overrun string in call to va()". Az össze MODot kivettem a mainból. Mi lehet a probléma?
  • starweb88
    #16525
    elinditod a gamet belemész start server azt ott kiválasztod h lan vagy dedicated srv t akarsz ha dedicatedet csinálsz akkor consolba lemegy és ugy tudsz csatizni hozzá mint más srvhez ha lan akkor egyből belép jah és igen figyelj oda milyen modok vannak a main mappába lehet nem fog elindulni a szerver mert sok mod van bennne ..
  • Gaboros
    #16524
    Hy! Probálkozott már vki szervert csinálni a játékon belűl, vagy a server CFG Creator (3.0) Progival? A progiban eljutottam a konfig fájl elmentésééig, intentől mi a teendő???
  • Dexantreal
    #16523
    Amúgy milyen néven nyomulsz CoD2-be és GFM-ba?
  • Dexantreal
    #16522
    Aha, thanks! Egyenlőre nincs szükségem rá. Van 3-4 kedvenc szerverem CoD2-ből, azoknak engedtem, hogy letöltse a géjm a custom mapokat, annyira tele mod-olva nincs és plusz még van a GFM mod...szal én elboldogulok a tisztogató progi nélkül....de majd, ha kell, lekaponm.
  • trident
    #16521
    A legegyszerűbb ezzel.

    Érdemes amúgy telepítéskor is csinálni egy screenshotot a mappáról, később jól jön. Amúgy az eredeti: main, miles, pb, docs, ezek a mappák az alapok, de ne feledd, hogy van egy csomó cucc, ami a mainba települ.
  • Dexantreal
    #16520
    Egyetértek. trident the best. De nem értem mit akarsz ezzel a végével:S...