26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • HD JOHNNIE
    #16599
    lehet hogy alapból csíternek tart a pb-d? :D a viccet félretéve, esetleg egy reinstall?
  • Kiswarga
    #16598
    Már egyszer kérdeztem de senki nem válaszolt ezért felteszem a kérdést mégegyszer.

    Mitől van az, hogy ha igenre akarom tenni a pb-t akkor kilép a játékból? Elég idegesítő és eddig ilyet nem csinált. Mellesleg én végig azt hittem, hogy igen-en van csak amikor nem engedett be egy pb-s szerverre akkor pislogtam, hogy mivan.
  • trident
    #16597
    Gyere a szerverünkre játszani, a pb neked is ad valamit, de nem 24 órán belül! :)

    Szivesen látunk téged és hasonszőrű barátaidat is.

    Ha megkaptad az ajándékod, utánna ide is felkerülhetsz! :)
  • starweb88
    #16596
    szánalom.hu/anyád.html
  • HD JOHNNIE
    #16595
    Ezt a hsz-t törölni kéne...
  • ripedon
    #16594
    akinek multihack vagy wallhack kell akkor az írjon a [email protected] címre!!!!!!!24 órán belül megkapja
  • zico87
    #16593
    Úh Most néztem az Árlistába énis enyiért vettem több mint fél éve nem akarlyák olcsóbban adni a COD2-t de hát megértem:D
    Azért ugy vigyázok az eredeti cod2-mre,azért játszok a warezzal de végülis mind1 mert amikor még az eredetit raktam+annak a cd keyet is használta v.ki
  • Dino16
    #16592
    CoD2 Forever!!!!!!
  • trident
    #16591
    Én itt láttam legolcsóbban, ugyanitt -a máshol efogyott UO is megrendelhető- : amextec.hu
  • starweb88
    #16590
    nah rávettem magam és megveszem a cod2 t eredetibe ezt igy illik egy fan playertől :D
  • trident
    #16589
    A pb frissítő nem tudja elrontani.
    Szerintem: a; uninstall, b; a megmaradt mappák törlése, c; registry clean, d; telepítés (hagyva úgy, ahogy a telepítő szeretné), e; patch.
  • zico87
    #16588
    Az eredeti fájlok az iw_00-tól iw_15 -ig és a localized_english_iw00-tól localized_english_iw11-ig a többi az pálya vagy mod
  • Cat 02 #16587
    meiket? :D
    gondolom az egyik a 21 es
  • Kiswarga
    #16586
    Nekem ugyanez volt a gondom.:D Majdnem lefordultam a székről amikor BOMBA feliratú gránátok jelentek meg és terepszínű ruhában nyomták az angolok.

    Egyébként a main mappából kell kitörölnöd a szigeti modot és kész.
  • Cat 02 #16585
    váááááááááááááááá Szigeti Cod2 clan multijában uj a "minimap" és a fegyverre rávan íerva hogy szigeti cod2 clan
    nah elindítom single-t és ott is ez van :SSSS mit kell tennem ?
  • tomee14
    #16584
    csáó! havernek a pb frissítő elrontotta a codot, aztán ujra tette, fel akarta rakni az 1.3-at de mindig azt irja ki, hogy fenn van és törölje le.
    letörli de utána fel akarja rakni és mindig ezt irja ki:S aztán. áthozta gépet és nálam is ugyanez volt, fel raktam ujra a codot, mindenhonnan kitöröltem (regedit stb.) de még igy is megprobáltam és ugyanaz:S na msot mi? pls help
  • Solt
    #16583
    Ááá!!! Én vagyok gyökér!! :))) Scuuuza!! :)) Nem is kell kiszálni m ég!!!
  • Solt
    #16582
    Hali! Ááá megől az ideg!! Van egy rész a tank küldetés után, amikor egy páncél autóból gépágyúval kell írtani a népet! A végén amikor befordul egy utcába van négy páncéltörős töki meg egy tank! Kinyírom a négy pubit, de utána nem bírok kiugrani abból a köcsög páncélkocsiból!! Én vagyok a gyökér vagy ez valami hiba a Matrixban??
  • starweb88
    #16581
    uj dizájn 4ever :D
  • Qwerty4
    #16580
    Illetve magamnak is, mert én is nagy tisztelője vagyok a játéknak.
  • Qwerty4
    #16579
    Hy nektek való feladvány itt!!!
  • pirosBoci
    #16578
    meg tudjátok mondani az összes olyan servert ahol admiral mod van?thx
  • Prince of Máté
    #16577
    Amikor megjelent a COD2 még aznap megvettem és még mindig játszok vele NEten keresztül!
    Szerintem nagyon jó játék
    Ha nem tetszik a grafika akkor rakd be DIrect X 9-re és úgy dinamikus fények is lesznek!
    De télleg egy akkorá láma vagy azért.
  • zico87
    #16576
    Itt Nézz Körül

    De egyébként van sok ilyen mod
  • Dévids
    #16575
    bocs elírtam:hangját
  • Dévids
    #16574
    Létezik olyan mod ami megváltoztatja a fegyverek hengját?
  • Dexantreal
    #16573
    Inkább szokatlan szerintem, de engem az zavar, hogy nem mindegyik topik bannerét látom:S...és én CoD2-zök, míg hátha ki nem dobják a CoD3-t PC-re.
  • zico87
    #16572
    Én is kipróbáltam a GFM-et nekem is bejön ! De most egy darabig lehet nem CODOZOK mert megijedtem ettől az uj SG-s külcsintől és depresziós leszek :D (Írtó ronda ez az uj skin)
  • Dexantreal
    #16571
    trident azért remélem, hogy a teljes GFM modban már nem lesznek bugok. Pl mostanába MG-vel vagyok mindig és páran ráharaptak és velem masíroznak. Lepakoltuk egyik sarokba a uccot erre a társam elkezd "remegni" ide-oda és csak pár mp múlva sikerült kiszabadítania magát a bugból.,..szal ilyen...beszorulások, vagy bugok vannak és picit zavaró. De egyébként jó a GFM nagyon
  • torrente111
    #16570
    ilyen nekem is volt és ujra kellett tennem
  • ffxi
    #16569
    Hali!
    LAN-on jácottunk és kikapcsoltam a PB-t, hogy ne legyen macerás. Most hogy hazaértem onlájnon akarok jácani és amikor yes-re kattintok a PB-nél erre kilép a gém és nem nem is kapcsolja vissza a PB-t. Mi tévő legyek?
    THX!!!
  • torrente111
    #16568
    minek +venni amíg ingyen van?
  • Wreck86
    #16567
    jaja én se vettem meg,mégis egyre gyakrabban jáccok vele+neten is
  • Cat 02 #16566
    höhö én nem vettem meg és mégis tök jó :)
  • zico87
    #16565
    ja tényleg ha ilyen szarláma vagy meg is érdemled :d
  • Kiswarga
    #16564
    Töci ha nem tetszik ne játsz vele. Amúgy meg minek voltál olyan ökör, hogy próba nélkül megvetted (LÁMA). De tudod mit? MEGÉRDEMELTED!!! Kár, hogy nem adtál érte mégtöbbet!!XD
  • #16563
    Szevasztok srácok...Nemrég vettem meg a boltban ezt a játékot, kb tegnap, de annyira kegyetlenül ratyi, ohgy majd kiugrottma az ablakon baszki...ezért kértek el tőlem több mint 10ezer forintot, hát én beszork..effektek gagyik, játékmenet tök lapos, és a magyar szerverek....na hát az kész basszus...remélem hamar jön valami javítás, vagy nemtoom, mert ez így nem állapot...a Battlefield 2-höz képest ez egy Márió gecc Nagoyn megbántam, hogy megvettem, nagy kaksi a játék!!!!!!!
  • zico87
    #16562
    Pl itt is fönt van 62.112.194.109:28972( a mi szerverünk)
    87.229.14.20:28990 (Csak Gob rats megy AdmiralModba)
  • shiftáj
    #16561
    hi all! kedvem támadt 1 kicsit singlezni mer utálom a pubot :D , de azt vhogy emglehet csinálni h úgy 'rántson' mozogjon a fegyevr mint multiba? plz help
  • pirosBoci
    #16560
    ja és melyik szerveren van a rats pálya ?