26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • MrW
    #16881
    mondom a megoldás: x-fire
    sokkal több szervert lát, sztem sokkal jobb progi, sokkal több hasznos funkcióval. egy próbát mindenképp megér!
    x-fire
  • forzajuve5
    #16880
    sikerült telepíteni, valszeg valami szerver hiba volt csak, de most jött a következő probléma: konfiguráltam a programot ahogy kell, de mégse látom a magyar szervereket. Az indításnál kiírja hogy invalid code. kezd elegem lenni belőle...
  • MrW
    #16879
    a megoldás: x-fire :)
  • forzajuve5
    #16878
    Sziasztok!
    Volt valami hiba az All Seeing Eye-al ezért töröltem, de most nem tudom újratelepíteni! Ezt az üzenetet írja ki: Master server unreachable. Unable to verify file authenticity. You can still press install if you are feeling crazy.
    Látott már valakit ilyen hibaüzenetet? Mi lehet ez? Van rá megoldás?
  • MrW
    #16877
    az milyen, h kijött ps2re is. LOL
    azért az gáz. COD megszégyenítése...
  • donoki
    #16876
    ?:ASD
  • csuszi
    #16875
    [email protected] akik jobban ertenek a szamtg.hez azok miert nem szopatja egy kicsit a spant az emiljen keresztul? egy kicsit se sajnalnam, vagy erdekelne...
    [email protected] - buzi oldalra feliratni vagy ilyenek
    [email protected] - hazamat eladom erdeklodni itt...es tarsai
    fantaziadus emberek elonyben
  • markmor
    #16874
    ????????????
  • markmor
    #16873
    Valaki segitsen má hogy kell animálni a COD2 be a nevűnket mert multiba láttam az egyik gyereknek tetszett én is akarom animállni segitsetek már tudom a nevemet szinezni.csátok kőszy
  • Száddi
    #16872
    Faq...
  • markmor
    #16871
    CSátok!! Valkisegitene? Hogyan kell a nevet animálni a callofduty(2)-mert nem tudom a szinezést tudom de az animálásrol nemtok semmmi segitsetek má! kőszy. Éljen az szkp klan csapata!!
  • Száddi
    #16870
    Csá nagyba indítanám az egyik szervert és ezt írja ki: CMod_LoadBrushes: bad materialNum: 1065353216. Előre is kösszi
  • mike0013
    #16869
    sok sikert a lövészethez ;)
  • bedevil
    #16868
    Tényleg nem fog megjelenni pc-re? Mert ezesetben az egész szerkesztőséget fellövöm műholdnak.
  • mike0013
    #16867
    pc-re nem fog megjelenni -.-
  • Daveee
    #16866
    kijött a cod3 nforce.nl csak kár hogy nem pc-re :(
  • MrW
    #16865
    nem :)
    akkor bukó mi?
  • Dexantreal
    #16864
    Az, amit eldobáskor picit tartasz és minél tovább tartod, annál hamarabb robban.... vagy mi.
  • tpM
    #16863
    FAQ/Admiral mód - Mi aza 'főzhető gránát' ? :D
  • starweb88
    #16862
    :D zicooo majd hivjatok warozni ha kellek :D:D:D
  • zico87
    #16861
    Akinek kell WH+AIM+minden más az küldje el a címét és megyünk azt tarkon baszuk !!!
  • trident
    #16860
    Felesleges mapok, módok, fájlok törlése, lehet, hogy összeakad néhány fájl vagy mód (mert például négyféle admiralt töltöttél le, meg három awe verziót, meg kóringyál még néhány kibelezett custom mód)

    De való igaz egy uninstall/mappa törlés jön szóba.
  • Dexantreal
    #16859
    detto
  • Beni521
    #16858
    ötlet nuku, csak együttérzés
  • Dexantreal
    #16857
    Akkor reinstall talán.
  • swabo
    #16856
    köszi! de az tegnap előtt ezekkel a driverekkel még ment, a directxet megpróbálom az 1.3-as patch meg rajta van
  • trident
    #16855
    1; frissítsd az alaplapi/hang/videókártya drivereit.
    2; frissítsd/töltsd le a legújabb directx verziót.
    3; telepítsd az 1.3-as patcht.
  • swabo
    #16854
    nem tudjátok h ménem jó a kod? mindig megkérdezi h safe modban indítsam-e rámeek h nem oszt elindítja abban:S, ha visszaállítom kilép és direcktx hibát ír ki.:( és má a punkbustert is kikapcsolta és ha visszaállítom ugyan ez. ezé szerverre se enged be mert nincs punkbuster
    :( vki vmi ötlet?
  • Dexantreal
    #16853
    Aha, okés, thanks! Nah jahh, de miért nem találja a szervert? :S
  • trident
    #16852
    A cod-os topikban is írtam, gyere, várunka szervereinken!:)
    Az aláírásomban is megtalálod, csak szólok, mert magadtól nem biztos hogy rájönnél.

    Sok sikert az óvodai alkalmassági teszthez!;)

    banplzhtxdel.
  • Wreck86
    #16851
    "Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!! WAREZ és CHEAT témát mellőzni " khm ripedon
  • ripedon
    #16850
    akinek wh kell vagy mh az irjon a [email protected] címre
  • trident
    #16849
    konzolból csatlakozik, elindítja a codot, lehozza a konzolt és például /connect 195.228.155.14:28961
  • Dexantreal
    #16848
    :S... ezt msot nem értem...főleg ezt:

    "/connect (ide az IP-t) "
  • bedevil
    #16847
    Csak annyi, hogyha engedélyezem a PunkBuster-t akkor kilép a játékból.
  • mike0013
    #16846
    konzolt használok:)
    /connect (ide az IP-t)
  • zico87
    #16845
    Bővebben milyen hibaüzivel dob ki ? akkor könyebb lenne a segítség
  • bedevil
    #16844
    Szevasztok! Van egy sújos problémám. A PunkBuster állandóan "ledob" a szerverekről, sőt, felse enged (a patch 1.3-as). Mit tegyek? Kérlek segítsetek!
  • Dexantreal
    #16843
    :S...pedig ez az IP. Most is ellenőriztem? Hogy nem tud csatlakozni? Nem találta a szervert, vagy tele van? Mit használsz? ASE-t? Mert akkor CTF résznél kell lenni, ott nézelődj:

    21st Army Group [Northwest Eurpe 1944-45] + Realityskinpack Powered by fgcklan.hu

    Ezen a néven fut.
  • zico87
    #16842
    kapcsold ki a modellenőrzést SV_pure 0-ra rakd utána jó lessz