26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • trident
    #16924
    Cod2 + 1.3 patch. (ebben benn van a pb is)
    Az opcióknál beállítod a szükséges dolgokat a punkbustert és a letöltést bekapcsolod.
    Feltelepíted az Xfire szerverkereső programot (magyarítás, leírás a cod.hu-n).

    Ha ez után gondod adódik, akkor a konkrét hibaüzenetet beírva ide vagy a cod.hu-ra kérhetsz segítséget. Tipp: gond esetén: itt az sg-n és a cod.hu-n is elsőnek FAQ.
  • Jak16
    #16923
    Mit ajánlottok, mit pakoljak fel a CoD2-höz???
  • Jak16
    #16922
    mi az a PAM mod?
  • Jak16
    #16921
    De azért nem lesz annyi csííter...mert eddig csak azé nem szedtem le, mert tele van a szerver velük.

    Kiváncsi vagyo ka garfikájára, ahogy láom elég szép...

    PB konfig az nem a szevernek kell??? PB updatet meg még nem találtam :D
  • zico87
    #16920
    ja a Legujabb PB update+ 1 jó PB konfig ,Persze az se 100%-os védelem de azért.....
  • Jak16
    #16919
    Hello, nekem olyan kérdésem lenne, hogy nemsokára lejön a CoD2, a Cod1-et imádtam, de nem szeretnék iylen buzi cheatesekkel összejönni a szerveren: PB frissitést vagy mit lehet ellene tenni??? Nehogy nekem iylen cheatelősőkkel játszak má, utálom őket, MP-be sose csítelnék !!!!

    Szal töltsek le Patchet, meg PB frissitőt, modnjuk a callofduty.hu-ról????
  • trident
    #16918
    Beni: ha fenn van az 1.3-as patch és másolt játékod van, akkor marad a crackért való kunyizás, csak ne tőlem.

    Mentés: http://profbako.uw.hu ?




  • starweb88
    #16917
    vki nem tudna linkelni vagy adni egy call of duty -s betű típust??
  • Sanyeee
    #16916
    pls vki linkeljen be egy savegame-t cod2-őhöz!...PLS
  • Beni521
    #16915
    köööööööööööööösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • Sanyeee
    #16914
    cső!
    vki be tudna nekem linkelni egy 100% savegame-t!!
  • MrW
    #16913
    "CoD2 1.0 build win-x86 Oct 6 2005" -->annak nem 1.3-nak kéne lennie?
    nekem van egy tippem. a cracked az 1.0ás, és nem 1.3as.azt ki kéne cserélni.mégpedig erre. a pirossal írt "Download from UP-FILE.COM"-ra kattintva tudod letölteni.
  • Beni521
    #16912
    bajom van, mikor indítom az SP-t, akkor kapok egy hibaüzenetet és akkor okra klikkelek és egy ilyet kapok:

    CoD2 1.0 build win-x86 Oct 6 2005
    ----- FS_Startup -----
    Current language: english
    Current search path:
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\zzz_mp_townville.iwd (20 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\zzz_mp_tobruk.iwd (14 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\zzz_mp_powcamp.iwd (22 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\zzz_mp_depot_final.iwd (17 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_tunis.iwd (11 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_Sweat_Blood2.iwd (19 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_stlo.iwd (15 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_smalltown.iwd (14 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_shalkan.iwd (23 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_resparis.iwd (58 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_rasquert_final.iwd (15 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_port.iwd (13 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_industry.iwd (14 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_hellskeep_nightrain.iwd (18 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_fortified_village_v2.iwd (23 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_eye.iwd (15 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_d_omaha.iwd (30 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_desert.iwd (15 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_deltaforcedocks_v2.iwd (14 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_chelm.iwd (41 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_chateau.iwd (12 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_castle_assault.iwd (19 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_buhlert_tl2.iwd (28 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_buhlert.iwd (27 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_bridge.iwd (28 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_bpu_town.iwd (15 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_biz_bp.iwd (23 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_atlantic.iwd (23 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_anzio.iwd (15 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\mp_alamein_beta.iwd (16 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_15_HUN.iwd (652 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_15.iwd (85 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_14.iwd (4038 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_13.iwd (22624 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_12.iwd (1016 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_11.iwd (1462 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_10.iwd (1936 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_09.iwd (2142 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_08.iwd (2723 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_07.iwd (3384 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_06.iwd (990 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_05.iwd (928 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_04.iwd (698 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_03.iwd (26 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_02.iwd (40 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_01.iwd (16 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\iw_00.iwd (102 files)
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2/main
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2/raw
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2/raw_shared
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2/devraw
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2/devraw_shared
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw18_HUN.iwd (113 files)
    localized assets iwd file for english
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw11.iwd (1 files)
    localized assets iwd file for english
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw10.iwd (414 files)
    localized assets iwd file for english
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw09.iwd (98 files)
    localized assets iwd file for english
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw08.iwd (8 files)
    localized assets iwd file for english
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw07.iwd (1014 files)
    localized assets iwd file for english
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw06.iwd (3110 files)
    localized assets iwd file for english
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw05.iwd (5310 files)
    localized assets iwd file for english
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw04.iwd (6240 files)
    localized assets iwd file for english
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw03.iwd (6580 files)
    localized assets iwd file for english
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw02.iwd (6404 files)
    localized assets iwd file for english
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw01.iwd (5510 files)
    localized assets iwd file for english
    D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw00.iwd (4764 files)
    localized assets iwd file for english

    File Handles:
    ----------------------
    83045 files in iwd files
    execing default.cfg
    couldn't exec language.cfg
    execing players/Beni/config.cfg
    Measured CPU speed is 2.40 GHz
    System memory is 1024 MB (capped at 1 GB)
    Video card is "MSI MS-StarForce GeForce FX 5900XT (NVIDIA GeForce FX 5900XT)"
    Streaming SIMD Extensions (SSE) supported

    ----- Client Initialization -----
    ----- Initializing Renderer ----
    Mismatched REF_API_VERSION: expected 60, got 59
    -------------------------------
    Error during initialization:
    Failed to initialize renderer: version mismatch.

    esetleg help?
  • MrW
    #16911
    nekem nincs ilyen fájl. talán mert nincs wh-m sem?
    de hidd el, sosem volt wh-m, és mégis volt ilyen hibaüzi, tehát ez nem a wh következménye
  • red bull
    #16910
    MrW 1 szer próbáltam ki és naon szar utánna meg hónapogik bajlódtam a szar grafóval mert nem tudtam beállitani....higgyetek nekem ha kitöröljétek a cod 2 mappából a d39dll. fájlt akkor menni fog...
  • starweb88
    #16909
    ennek sem eleje sem vége :)
  • Attila8805
    #16908
    nem azért de én biztos hogy nem csheatelek és nekem is kiírja.
  • MrW
    #16907
    a multihoz nem kell crack..
    amugy tényleg nincs értelme:D
  • Falconer
    #16906
    Mivan?
    Ennek a mondatnak semmi ertelme.
  • zöldlomblegolas
    #16904
    Hy all!Nem tudná valaki átküldeni nekem a Call of Duty 2 Multyplayer-hez v mit hogy induljon?Kössz!
  • MrW
    #16903
    LOL. nem függ össze a wh-val.....
    sőt.
    ezexerint te is nagy wh-s vagy,mi?

    egy cod reinstall mindenképp megoldja, nekem vadiúj videókarival, legfrissebb driverrel is volt ilyen. sztem néha vmiért a cod összeakad a dX9.0c-vel...
    legtöbbször akkor csinálja(nekem), amikor lerakom tálcára, majd vissza fullszkrínbe..
  • ffxi
    #16902
    Nem értem.
  • donoki
    #16901
    bind...
    pl.: /bind L name FFXI
    konzolba
  • ffxi
    #16900
    Nem tudjátok, hogyan kell gyorsan nevet váltani? Mert látom a tag 1-2 szóból renamed-t csinált.
    Előre THX!!
  • trident
    #16898
    Directx frissítés/reinstall. Videókártyadriver frissítés.
    Végső eset: cod2 reinstall.

    Tetszett: "Ha kitörlöd a wh-d a cod 2 mappából menni fog...és ne tagadd mert már nekem is kijött ez a hibaüzenet..."
  • Magnum PI
    #16897
    Csak van valamelyik klántagodnak egy meghívója. Én ma használtam el az utolsót a mi klánunkhoz.
  • donoki
    #16896
    ha küldesz meghivot ^^
  • Magnum PI
    #16895
    Sziasztok!

    Régóta zavart hogy sok embert csak a nickneve alapján ismerek a cod2-ben. Arra szeretnék kérni minden leadert hogy hozzon létre egy iwiw fiókot a klán nevében és vegye fel oda ismerősnek a klántagokat. Ezután jelölje be a [email protected] -hoz tartozó iwiw fiókot. Ennek a fióknak az ismerősei csak magyar cod2-es klánok lesznek. Igy egy helyen lesz az összes klán és aki szeretné, az jobban megismerheti a másikat. Már van egy klán az ismerősök között. Kövessétek a példájukat!
  • Akos1985
    #16894
    Sziasztok!

    Elég rég játszok a COD2-vel és aki online is játszik vele azt kimondottan egy elég WH-s szerverre szeretném felhívni a figyelmetek, még pedig:

    [HUN]UBIC CoD2 server IP:87.229.14.14:28971

    Érdemes elkerülni a szervert, mert a WH-s kritikát nem bírják és banolnak.
  • Geroy
    #16893
    Hy!!!

    Olyan kérdésem lenne, mert aállítólag van a cod2-höz olyan program amivel botokat lehet berakni...ugy mint a cs-ben

    Létezik ilyen vagy kamu az egész...mert szükségem lenne rá, ugyanis a neten való játszás most nem lehetséges számomra :S

    pls help!!!!!!
  • daf xf
    #16892
    Nemtudnék arrol hogy szoktam wh-zni de mind1.
    Azért köfi..
  • red bull
    #16891
    Ha kitörlöd a wh-d a cod 2 mappából menni fog...és ne tagadd mert már nekem is kijött ez a hibaüzenet...
  • Beni521
    #16890
    Az van h fingom sincs mikor látogattam a servert utoljára.... 1x muszáj lessz megfojtani a Szigeti CoD2 klán készítőit :P
  • daf xf
    #16889
  • Dexantreal
    #16887
    Pedig jó lenne, ha lenne SP része is... pfffú, németekkel nyomulni ááá.. főleg Normandiánál áááááá. Miért nem tudják így is megcsinálni CoD sorozatokat, hogy német küldik is legyeneeek? Tök állat lenne.


    Egyébként ma majd valamikor felmászok Wiharsarok 2-re... lettek azóta új mapok, ha? Jah és milyen háttérről folyt itt a csevej lentebb? :S
  • Dexantreal
    #16886
    De egyszerűbb, ha rákattint jobb egérrel és tulajdonságok, majd megcsekkolja, hogy miko töltötte le a gépre... ami leközelebb van a aszerver látogatási időpontjához.... delete. Ennyi.
  • trident
    #16885
    Nincs jelenleg SP játékmód, csak multiban lehet nyomni.:)

    Más baráti banda is üzemeltet GFM^2 szervert, még tesztelik, de ha jól megy, akkor egymást segítve és hirdetve lenne jó, ha menne több szerver, mindegyik más játékmódban, például lenne egy HQ, egy TDM...:)
  • Cat 02 #16884
    ugyanez volt :D
    törölj pár .iwd-t xD
    asszem a 21th armor vagy mi a hülye ruha :)
  • Beni521
    #16883
    ez megtörtént, a servereteken german frontos a háttér de honnan lehet telepíteni/elindítani az SP-jét?
  • Beni521
    #16882
    HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az van h felmentem 1x a Szigeti COD2 klán serverére és KURVÁRA EL LETT BASZVA A JÁTÉK!!!!!!!!! Csak h értsétek a problémám:
    -a német ruha fekete, teknős páncél mintás sisak, a bal karjukon pedig Szigeti CoD2 clán felirat ékeskedit.
    -a Springfield kissé túl sötét a kellőhöz képest.
    -a Thompson bal oldalán szintén Szigeti CoD2 klán felirat ékeskedik.
    -a shotgun véres, ami eléggé furcsa mer kissé kétlem h egy fegyver véres lenne ugyanis MITŐL LENNE VÉRES 1 SHOTI? átbaszta a fején a fegyvert és rászáradt a vér?
    -háttérnek kurva szar Szigeti CoD2 klán feliratok ékeskednek, a kurva béna háttér mellett

    Persze ezek csak SP-nél érvényesek de, így eléggé szar a Normandiai Partraszállás...

    Annyi segítség kéne h megmondjátok (aki szintén találkozott e szarszerverrel) honnan és melyik fájlokat kell törölni, mer nálam csak végső megoldás h újratelepítem a játékot.

    UI.: Sry a durva szavakért de ez egy kissé IDEGELŐ!!!!!!!!!!!