26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • trident
    #17127
    Unom én is az ilyen frusztrált figurákat, gondolom biztos niemand ahhoz, hogy tisztességesen tudjon játszani, szórakozni, kidobta valahol a pb és most ilyen jelleggel tud csak "visszavágni" (hogy magát égesse), a másik tipp az, hogy nem talál a korának megfelelő elfoglaltságot...:D

    Ez van...:D

    Korábban már írtam a moderátor topikba, szerencsére töröltés is.
    Szerintem írjatok ti is, ha nem csak egy ember jelzi, remélhetőleg banolják is.:)
  • zico87
    #17126
    a faszomat már valaki bannolja már ezt a barmot pls !!
  • Dexantreal
    #17124
    Nem fáradozok vele... egyet kiszúrtam, nekem egy is elég egyenlőre. Amúgy se szoktam hülyékkel foglalkozni, ez kivétel.
  • Qwerty4
    #17123
    ja itt nemcsak egy hülye van...visszább kell olvassak
  • Dexantreal
    #17122
    De nem? :P Oda írja, hogy legyünk szívesek tájékoztatni a játékról. Tudja, hogy második világháborús.... de bővebben kéri. Elég, ha a bannera pillnt, ám a google, mint tudjuk, jó haverunk, mindent megtalál. Legalább 10 olyan oldalt dob ki, ahol részletesen leírja, milyen játék a CoD2.... legalább, aztán még többet is persze. Szal vagy hülye, vagy csak megjátsza, mert unatkozik, vagy mit tudom én mi.
  • Qwerty4
    #17121
    LOL..."filét","kérék","emaílcímre"
  • And5
    #17120
    Ezen a csávón betegre röhögtem magam.
  • Dexantreal
    #17119
    Google és szerintem ne játszd itt a hülyét :P.
  • And5
    #17118
    Mikor jelent meg a játék?

    2005. november

    Nem hiszem el, hogy ez gyakran ismételt kérdés.
  • zico87
    #17117
    SP Crack 1.3-hoz

    Tessék túl rendes vok:D Elkéne indítanom egy emeltdíjas segítségnyujtást cod2-höz tuti karácsonyra egy M6-osal járnék :D
  • mike0013
    #17116
    jah:D
  • Danman
    #17115
    4. egyszer nyomd meg a Mehet-t:)
  • mike0013
    #17114
    1. olvass FAQ-t
    2. ne add meg nyilvánosan az email címed
    3. használd a google-t
  • Aldwy
    #17113
    Kérék egykis segítségetvalaki elkűldené a CAll of duty 2 crack filét? küldjétek erre az emaílcímre: [email protected]
  • Aldwy
    #17112
    Kérék egykis segítségetvalaki elkűldené a CAll of duty 2 crack filét? küldjétek erre az emaílcímre: [email protected]
  • donoki
    #17111
    legálisan tudnád!
  • starweb88
    #17110
    max az 1.3 at :)
  • codgamer
    #17109
    egy hülye kérdés: innen ingyen és legálisan tom letölteni a cod2 v1.5 patch-et?
  • kisgabo
    #17108
    hi

    skacok, melyik az a proggi ( most rakom fel duty2 ) amivel látom a privát szervereket?

    thx.
  • John Cena
    #17107
    :S nem vágom:S
  • trident
    #17106
    De a te gépeden volt ami miatt bebukott/bebuktál?
  • John Cena
    #17105
    valaki tud adni 1 CD key-t hülye őcsém jácottlécci adtok 1et Priviben!
  • Jarmo Myllis
    #17104
    IP címet néz az admin...
  • zico87
    #17103
    wallhack=átlátás a falon
    AIM:Fejlővés
    MultiHack=WH+AIM+egyébb okosságok összesége

    Nagyjából ezek az érdekes dolgok persze van még 1-2 dolog pl:ami csak a füstöt nem jellenítímeg de a falon nem látsz át.
  • mike0013
    #17102
    ezt csak viccből irtam:)
    fogalmam sincs, valahogy kitalálták:S
  • ffxi
    #17101
    Hogyan? Szóval nem lehetek sosem fantom?
  • mike0013
    #17100
    TÉK
  • mike0013
    #17099
    nincs mit...
    de aztán csak semmi csalás:)
  • Picar77
    #17098
    thx
  • mike0013
    #17097
    wallhack (átlátás a falakon)
    ffxi üzenetére: átlátás a servereken:)
  • Picar77
    #17096
    És az mit jelent? (mert már annyiaszor halottam de soha senki nem válaszolt arra a kérdésre hogy az mi?)
  • mike0013
    #17095
    wh-znak:D
  • ffxi
    #17094
    Hali!
    "A" néven vok fennt az "X" szerveren, onnan kilépek és "Y" szerveren megváltoztatom nevemet "B"-re. Utána visszamegyek az "X" szervere "B" névvel akkor azt honnan tudják hogy én "A" voltam? Pedig megtörtént, megnézik az IP címemet vagy mi?
  • zico87
    #17093
    ne reklámozz csít oldalt te ratyi geci mert megbaszom a narkós anyádat is !!:d És még finom voltam
  • mike0013
    #17092
    "WAREZ és CHEAT témát mellőzni "
  • mike0013
    #17091
    banplsdelhtx
  • zico87
    #17089
    Írd le a konkrét hibát amiért kidob és egyből segít a PB Doki:d
  • mike0013
    #17088
    frissítsd...
    @vasko22: lentebb asszem le volt irva, hogy mit kell tenni, ha nem akkor meg jön Trident és elmondja:)
    @Prince of Máté: ezért jobb az Xfire, mert azon még állítani se kell, hogy lássa az összeset:P
  • Savmacska
    #17087
    jah és van directX 9em
  • Savmacska
    #17086
    és visszalépek ikonnal akkor kérdez valami hülyeséget valami safe moddal kapcsolatba és akár a nemre akár az igenre nyomok nem tölti be azt az állást ahogy én állitottam az opciókat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mért van ez PLZ HEEEEELP ME!!